Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok törve teljesen,...

Össze vagyok törve teljesen, vajon minden csak hazugság?

Figyelt kérdés

Van egy párom, 10 hónapja vagyunk együtt. Az első 8 hónap nagyon szép volt. Decemberben eljegyzett, boldogok voltunk. De aztán elkezdett romlani minden. Volt kb. 2 hét február közepén, amikor szüneteltünk, mert az életébe újra betoppant az ex barátnője, és időt kért, hogy lezárhassa magában. Közben én megtudtam, hogy ők találkozgattak abban az időben is, és amikor véget akartam vetni a kapcsolatunknak, akkor a párom kérte a bocsánatomat. Azt mondta, hogy lezárta magában, és hogy mindent megtesz azért, hogy megbocsássak, megenyhüljek. Akkor visszaadtam neki a gyűrűt is.

Egy ideig jól is ment minden, de folyton derülnek ki turpisságok, valahogy mindig újra előkerül az ex, hogy elmegy hozzájuk, vagy valami módon kapcsolatba kerül vele. Aztán kiderült, hogy átírta a telefonjában az ex nevét egy másik névre, és ugyan úgy tartották a kapcsolatot. A párom erre azt mondta, hogy csak azért írta át a nevét, mert ha meglátom, hogy beszéltek, akkor féltékeny leszek. Meg hogy csak egy telefonszám miatt sms-eztek.

Ezek után megint majdnem vége lett a kapcsolatunknak, mert a bizalmatlanságomba belefáradt. Megbeszéltük, hogy teszünk még egy próbát. Mondhatjuk, hogy jól elvoltunk. De természetesen az ex továbbra is jelen van, közöttünk már szinte semmi intimitás nincs, és valami betegsége is lett, ami miatt nem szerelmeskedhetünk, kb. 3 hétig. Állítólag valami gyulladás. De papírt nem tud mutatni, mert állítólag nem kapott semmit. 2 alkalommal is volt már orvosnál. Az utóbbi 2 napban fél napokra eltűnik, és nem mondja hová megy.

Teljesen felőröl ez az egész. Valaki kérem segítsen nekem, mert nem tudok józanul gondolkodni.

Kívülállóként mit lehet leszűrni mindebből?


2011. ápr. 9. 11:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/157 anonim ***** válasza:
100%
Ő külön él szülőknél,vagy egyedül?
2011. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/157 A kérdező kommentje:
Szülőknél...
2011. ápr. 9. 12:59
 53/157 A kérdező kommentje:
Na már hív is, de véletlen nem veszem fel... nincs most kedvem.
2011. ápr. 9. 12:59
 54/157 anonim ***** válasza:
100%

Téged lehet, hogy imád, de a fiát még jobban, hiszen a fia. Úgyhogy a párod mellé áll és nem melléd.

Nem minden anyós ilyen, de nagyon sok van, aki falaz a gyerekének.

2011. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/157 anonim ***** válasza:
83%

van jobb ötletem, most kapcsold ki te, milyen az már ha ki van kapcsolva majd hajnalban vissza, eprészni volt? jaj ember, mostmár az én agyam is zúg, mekkora egy dög ez a pasas

itt lassan az összes lehetséges disznóságot kiderül róla s te még mindig meg akarod hallgatni, ahelyett, hogy délutánra úgy készülnél, hogy a lehető legfrappánsabb, legszemetebb, legmegalázóbb módon kib@szd a pics.ába a valagát az életedből

2011. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/157 A kérdező kommentje:
Ilyenkor azt csinálja, hogy az anyukámat hívja, és rajta keres...
2011. ápr. 9. 13:00
 57/157 gfero ***** válasza:
91%
azért kapcsolta vissza csak hajnalba mert addig egy jót szeretkezett és nem akarta hogy zavard.bocsi de ha tovább akarsz mártírkodni hajrá.ha engeded hogy hülyét csináljon belőled akkor megérdemled.bocsi de ahogy látom a jó szóból nem értesz hanem mindig próbálod kimagyarázni.hagy ott a fenébe találsz mást magadnak
2011. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/157 anonim ***** válasza:
100%

ember! 22 évesen olyan naiv vagy, mint más 15 évesen. se!

vedd le a rózsaszín szemüveget, vagy szenvedj tovább. épeszű nő, nem áll szóba ilyen jellemtelen bunkókkal mint a te pasid!

2011. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/157 A kérdező kommentje:

Eprészni... :D

Ezaz, mostmár úgy érzem, hogy a magasról letojom az egészet. Mostmár csak nevetek az egészen.

2011. ápr. 9. 13:02
 60/157 A kérdező kommentje:
Nem, ez a kikapcsolós-bekapcsolós dolog ma hajnalban történt, velem volt.
2011. ápr. 9. 13:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!