Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok törve teljesen,...

Össze vagyok törve teljesen, vajon minden csak hazugság?

Figyelt kérdés

Van egy párom, 10 hónapja vagyunk együtt. Az első 8 hónap nagyon szép volt. Decemberben eljegyzett, boldogok voltunk. De aztán elkezdett romlani minden. Volt kb. 2 hét február közepén, amikor szüneteltünk, mert az életébe újra betoppant az ex barátnője, és időt kért, hogy lezárhassa magában. Közben én megtudtam, hogy ők találkozgattak abban az időben is, és amikor véget akartam vetni a kapcsolatunknak, akkor a párom kérte a bocsánatomat. Azt mondta, hogy lezárta magában, és hogy mindent megtesz azért, hogy megbocsássak, megenyhüljek. Akkor visszaadtam neki a gyűrűt is.

Egy ideig jól is ment minden, de folyton derülnek ki turpisságok, valahogy mindig újra előkerül az ex, hogy elmegy hozzájuk, vagy valami módon kapcsolatba kerül vele. Aztán kiderült, hogy átírta a telefonjában az ex nevét egy másik névre, és ugyan úgy tartották a kapcsolatot. A párom erre azt mondta, hogy csak azért írta át a nevét, mert ha meglátom, hogy beszéltek, akkor féltékeny leszek. Meg hogy csak egy telefonszám miatt sms-eztek.

Ezek után megint majdnem vége lett a kapcsolatunknak, mert a bizalmatlanságomba belefáradt. Megbeszéltük, hogy teszünk még egy próbát. Mondhatjuk, hogy jól elvoltunk. De természetesen az ex továbbra is jelen van, közöttünk már szinte semmi intimitás nincs, és valami betegsége is lett, ami miatt nem szerelmeskedhetünk, kb. 3 hétig. Állítólag valami gyulladás. De papírt nem tud mutatni, mert állítólag nem kapott semmit. 2 alkalommal is volt már orvosnál. Az utóbbi 2 napban fél napokra eltűnik, és nem mondja hová megy.

Teljesen felőröl ez az egész. Valaki kérem segítsen nekem, mert nem tudok józanul gondolkodni.

Kívülállóként mit lehet leszűrni mindebből?


2011. ápr. 9. 11:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/157 anonim ***** válasza:
100%
Az Avelox nevu gyogyszer bizonyos bakterialis fertozeseket hivatott gyogyitani. Szerinted?
2011. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/157 A kérdező kommentje:
Gáz lenne, ha kérném, hogy mutassa az összes orvosi papírját, amiket kapott? Mert nagyon kíváncsi lennék rá...
2011. ápr. 9. 12:29
 33/157 anonim ***** válasza:
91%
Dobd ki! Ez egy undorító féreg!
2011. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/157 A kérdező kommentje:
Jajjjj, a másik gyöngyszem... amikor terhességi tesztről szóló bizonylatot találtam a kocsiban a kesztyűtartóban... azt mondta a volt felesége kérte meg rá, hogy vegye meg. Ami mondjuk valamilyen hihető, mert jó kapcsolatban maradtak. De az előzményeket figyelembe véve, már nem biztos, hogy elhiszem, hogy a volt feleségnek kellett...
2011. ápr. 9. 12:31
 35/157 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel még az orvosi papìrja? Vigye ahova akarja, de semmihez nem nyùlnék hozzà a vele kapcsolatos... Egy ripacs az ilyen, aki képtelen felfogni, hogy màs érzéseivel nem jàtszunk! Ez egy antiszociàlis faaaszkalap !!!!

én is alaposan megleckéztetnem, de ahhoz az kell, hogy eltôkélt legyél!! Nem hiàba ilyen édes érzés ez a bosszù!!!

2011. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/157 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne gáz, ha megkérnéd, hogy mutassa meg a papírokat. Mivel papírok mindig(!) vannak, olyan nincs, hogy csak receptet kap.

Fú, de felidegesített, amit írtál, a terhességi teszt is. Anyám! Még ha a volt feleségének vette is...Hát komolyan, a volt asszony az exével vetet tesztet?

Ha csak nem ő a gyerek apja, vagy a potenciális apja...

2011. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/157 A kérdező kommentje:
Nekem elég lesz az, amikor majd az ex újra az egyik barátjával csalja meg, és újra kidobja, és újra lehúzza anyagilag... és ezek után rádöbben, hogy volt egy hülye, aki feltétel nélkül szerette, és minden f@szságát eltűrte, és hűséges volt hozzá... de akkor már késő lesz...
2011. ápr. 9. 12:35
 38/157 gfero ***** válasza:
100%
nem tudom mit érdekel még az orvosi papír vagy mi a lényeg hogyha ennyi idő után megcsalt ezután is meg fogja tenni.magyarul nem megbízható.találj másvalakit magadnak és ne kínlódj egy olyan kapcsolatban aminek semmi értelme .
2011. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/157 A kérdező kommentje:
Most írtam neki egy sms-t, ellentmondást nem tűrően, hogy délután eljön, mert beszélnünk kell. Kíváncsi leszek a reakciójára....
2011. ápr. 9. 12:37
 40/157 anonim ***** válasza:
100%
még mindig bizonylatot akarsz (papírok stb), mert valószínű, hogy úgy gondolod valahol belül, hogy hátha nem, hátha mégse az van amit itt papolunk, így nem fogsz szakítani vele, csak magadat hergeled, őrölöd, inkább próbáld meg végigolvasni amiket leírtál mint kívülálló, te milyen tanácsot adnál? ennél több bizonyíték (mint amit leírtál) nem kell arra, hogy ez a kapcsolat téged esz meg, ez a pasas kihasznál téged, ennek biztos pont vagy ha a másikkal újra elromlana a kapcsolat, ebben a háromszögben te vagy a "hivatalos" harmadik személy, ez a pasas hazudik neked, ez a pasas kifogásokat talál...kell ennél több?
2011. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!