Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok törve teljesen,...

Össze vagyok törve teljesen, vajon minden csak hazugság?

Figyelt kérdés

Van egy párom, 10 hónapja vagyunk együtt. Az első 8 hónap nagyon szép volt. Decemberben eljegyzett, boldogok voltunk. De aztán elkezdett romlani minden. Volt kb. 2 hét február közepén, amikor szüneteltünk, mert az életébe újra betoppant az ex barátnője, és időt kért, hogy lezárhassa magában. Közben én megtudtam, hogy ők találkozgattak abban az időben is, és amikor véget akartam vetni a kapcsolatunknak, akkor a párom kérte a bocsánatomat. Azt mondta, hogy lezárta magában, és hogy mindent megtesz azért, hogy megbocsássak, megenyhüljek. Akkor visszaadtam neki a gyűrűt is.

Egy ideig jól is ment minden, de folyton derülnek ki turpisságok, valahogy mindig újra előkerül az ex, hogy elmegy hozzájuk, vagy valami módon kapcsolatba kerül vele. Aztán kiderült, hogy átírta a telefonjában az ex nevét egy másik névre, és ugyan úgy tartották a kapcsolatot. A párom erre azt mondta, hogy csak azért írta át a nevét, mert ha meglátom, hogy beszéltek, akkor féltékeny leszek. Meg hogy csak egy telefonszám miatt sms-eztek.

Ezek után megint majdnem vége lett a kapcsolatunknak, mert a bizalmatlanságomba belefáradt. Megbeszéltük, hogy teszünk még egy próbát. Mondhatjuk, hogy jól elvoltunk. De természetesen az ex továbbra is jelen van, közöttünk már szinte semmi intimitás nincs, és valami betegsége is lett, ami miatt nem szerelmeskedhetünk, kb. 3 hétig. Állítólag valami gyulladás. De papírt nem tud mutatni, mert állítólag nem kapott semmit. 2 alkalommal is volt már orvosnál. Az utóbbi 2 napban fél napokra eltűnik, és nem mondja hová megy.

Teljesen felőröl ez az egész. Valaki kérem segítsen nekem, mert nem tudok józanul gondolkodni.

Kívülállóként mit lehet leszűrni mindebből?


2011. ápr. 9. 11:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/157 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszönöm, megnevettettél, de jó ötlet ez az elképzelés... Tudom, hogy mit kell tennem, de egyszerűen úgy érzem képtelen vagyok. Pedig erősnek kell lennem.... Erős vagyok!!!

2011. ápr. 9. 12:01
 22/157 anonim ***** válasza:
100%
Akkor cselekedj, mert eddig mást se csinálsz, csak rinyálsz..biztos hogy nem 15 vagy?
2011. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/157 A kérdező kommentje:

Már igazából sokszor annyira dühös vagyok rá, hogy szerintem akit szeretük, az iránt nem táplálunk ilyen mértékű dühöt. Tegnap is úgy volt, hogy délelőtt elmegyünk valahová, ebédelünk vagy csinálunk valami. Természetesen nem jött össze, rendeljek pizzát. Rendeltem. De még azt sem tudtuk normálisan megenni, mert neki már mennie kellett. És egyszerűen úgy viselkedtem, beszéltem vele, mintha nem is tudom mi lenne. Nagyon csúnyán viselkedtem vele.

Néha úgy érzem már nem is szeretem. És látni sem akarom.

De amikor megmondanám neki, mindig hirtelen úgy érzem, hogy de igen szeretem, és vele akarok maradni.

Ezért ilyen nehéz.

2011. ápr. 9. 12:05
 24/157 anonim ***** válasza:
100%

12:01

Igen, biztos kell hozzá nem kis erő. De ha nem teszed meg, mit gondolsz, ahhoz majd mekkora erő kell, hogy elviseld az életed, ha már pár éves házasok lesztek és a kapcsolatban harmadikként még mindig ott lesz az ex, vele folytat majd szexuális kapcsolatot, te meg arra leszel jó, hogy megfőzd neki a vacsorát, ha végre haza méltóztat fáradni a másiktól?

2011. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/157 anonim ***** válasza:
100%

Részlet a fent nevezett gyógyszer betegtájékoztatójából:


"A belső női nemi szervek enyhe vagy közepesen súlyos fertőzéses betegségei (kismedencei gyulladásos betegség), beleértve a méhkürt és a méhnyálkahártya fertőzéseit.

Az Avelox tabletta önmagában nem elegendő az ilyen fertőzések kezelésére, ezért orvosa az (Avelox) tabletta mellé más, megfelelő antibiotikumot fog felírni Önnek a belső női nemi szervek fertőzéseinek kezelésére. "


Lefordítom, hátha ezt sem érted: a másik nője lett beteg, és most nem szexelhettek, mert akkor te is beteg leszel. Kell ennél több?

2011. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/157 anonim ***** válasza:
100%

Nem esett még le,hogy Téged átb@sztak,mint a sz@rt a palánkon???Most is ezt teszik Veled folyamatosan!!!Szerinted miért vált el???Szerinted miért kamuzik Neked folyamatosan???Szerinted ha 32 évesen ekkora görény,akkor valaha meg fog változni?

Üdv.:egy nő a másik oldalról,aki ismeri a fajtáját! (Amúgy meg emlékszem Rád,Te tettél már itt fel kérdést.Rajtam,meg pár válaszolón kívül mindenki azt mondta,eltúlzod.Én akkor is azt mondtam,hoyg dobd ki a pics...ba,és most is azt mondom!)

2011. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/157 anonim ***** válasza:
100%

- Ex nevét átírjuk a telefonban

- Találkozunk is az ex-szel

- Felregisztrálunk szexpartner keresőre

- Nemibetegségünk van


ÉDESF@SZOM TE TÉNYLEG ENNYIRE HÜLYE VAGY?


Ennél szebben én se fogalmazhattam volna meg, amit erről gondolok:))

Tényleg megérdemled, hogy szenvedj miatta, ha olyan hülye vagy, hogy ezek után nem vágod ki. Nálam már ezek közül egy is BŐVEN szakítóok lenne!!!

2011. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/157 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a srácot tényleg ki kell dobni!Én is voltam hasonlóan, mint te, viszont amikor elegem lett, úgy megtanítottam kesztyűbe dudálni, hogy azóta is utánam sír, persze hiába.Első és legfontosabb szempont,fogd fel, hogy egy féreg.Második: légy szexi és feltűnően kedves, de oda ne add magad, mert elkapsz valami vírust, pl. hpv.Amikor már azt érzi, hogy nyeregben van, mindent elhiszel neki, és csorgatja utánad a nyálát, rúgd ki.Eközben, vagy után, nevess a hülyén, és jókedvűen flörtölj más fiúkkal.
2011. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/157 anonim ***** válasza:
100%

Drága Kérdező!

Annyira vak vagy, hogy az már fáj! Elvakít a szerelem, és mentségeket keresel a párodnak.


Kívülről így látszik: a barátod ködösít, de nagyon, hülye indokokat mond, és megetet vele Téged, mert gyáva felvállalni, hogy más is kell, vagy kellene neki.

Tudja, hogy szerelmes vagy, és kihasználja. Nem korrekt, és ordít az elmondottakból, hogy hazudik.


Ezek után Te döntsd el, hogy mit lépsz. Maradsz-e egy ilyen férfi mellett, sutba dobod-e az önbecsülésed, és leszel-e a kapcarongya?

Ha vele maradsz ez lesz a sorsod.


De szerintem küldd el a bánatba, hátha a fejéhez kap. Ha nem, akkor meg örülj,, hogy megszabadultál tőle.

2011. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/157 A kérdező kommentje:
Megteszem. Ma. Most szépen összeszedem a gondolataimat, jól felhergelem magam valamivel, hogy még véletlenül se sírjak. Aztán mehet az exéhez. Úgyis megérdemlik egymást.
2011. ápr. 9. 12:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!