Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok törve teljesen,...

Össze vagyok törve teljesen, vajon minden csak hazugság?

Figyelt kérdés

Van egy párom, 10 hónapja vagyunk együtt. Az első 8 hónap nagyon szép volt. Decemberben eljegyzett, boldogok voltunk. De aztán elkezdett romlani minden. Volt kb. 2 hét február közepén, amikor szüneteltünk, mert az életébe újra betoppant az ex barátnője, és időt kért, hogy lezárhassa magában. Közben én megtudtam, hogy ők találkozgattak abban az időben is, és amikor véget akartam vetni a kapcsolatunknak, akkor a párom kérte a bocsánatomat. Azt mondta, hogy lezárta magában, és hogy mindent megtesz azért, hogy megbocsássak, megenyhüljek. Akkor visszaadtam neki a gyűrűt is.

Egy ideig jól is ment minden, de folyton derülnek ki turpisságok, valahogy mindig újra előkerül az ex, hogy elmegy hozzájuk, vagy valami módon kapcsolatba kerül vele. Aztán kiderült, hogy átírta a telefonjában az ex nevét egy másik névre, és ugyan úgy tartották a kapcsolatot. A párom erre azt mondta, hogy csak azért írta át a nevét, mert ha meglátom, hogy beszéltek, akkor féltékeny leszek. Meg hogy csak egy telefonszám miatt sms-eztek.

Ezek után megint majdnem vége lett a kapcsolatunknak, mert a bizalmatlanságomba belefáradt. Megbeszéltük, hogy teszünk még egy próbát. Mondhatjuk, hogy jól elvoltunk. De természetesen az ex továbbra is jelen van, közöttünk már szinte semmi intimitás nincs, és valami betegsége is lett, ami miatt nem szerelmeskedhetünk, kb. 3 hétig. Állítólag valami gyulladás. De papírt nem tud mutatni, mert állítólag nem kapott semmit. 2 alkalommal is volt már orvosnál. Az utóbbi 2 napban fél napokra eltűnik, és nem mondja hová megy.

Teljesen felőröl ez az egész. Valaki kérem segítsen nekem, mert nem tudok józanul gondolkodni.

Kívülállóként mit lehet leszűrni mindebből?


2011. ápr. 9. 11:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/157 A kérdező kommentje:

Még mindig ragaszkodom hozzá, csak nem értem, hogy ilyenek után miért is... Csak figyelem, hogy miket mond, és ahogy beszél a jövőről. És mindig úgy beszél, hogy azt szűröm le, hogy velem tervez. Hogy majd nyáron csinálunk ezt, meg majd jövőre, ha....

Annyira szánalmasnak érzem magam néha.

2011. ápr. 9. 11:52
 12/157 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladása annak lesz, aki félrekúr. Ébresztő naiv kislány...
2011. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/157 A kérdező kommentje:

A másik meg az, hogy folyton szexpartnereket keresget a neten. A környékünkön. A saját városunkban is. Egy ilyen oldalra konkrétan fel is regisztrált.

De én vagyok a hülye, mert azt gondolom, hogy ő el is megy ezekhez a lányokhoz. Mert ő csak kíváncsiságból teszi...

2011. ápr. 9. 11:53
 14/157 A kérdező kommentje:
Mármint kíváncsiságból nézgelődik lányok után.
2011. ápr. 9. 11:54
 15/157 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ne csak írj, hanem olvass is. Nekünk már nem kell bizonygatni hogy ez egy szakításra érett kapcsolat, neked kéne felfogni, hogy téged bizony csalnak mint annak a rendje. Hagyd ott, és nőj fel végre.
2011. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/157 anonim ***** válasza:
100%
Úristen,annyira egyértelmű bizonyítékok ezek,a barátod nem tudja mit akar,melyikőtöket akarja,de nekem nagyon úgy tűnik,nem Te leszel a befutó.Bocs.
2011. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/157 anonim ***** válasza:
100%

-A hátad mögött találkozgat az exével.

-Eljegyzett úgy, hogy közben még le sem zárta igazán azt a másik kapcsolatot magában, meg úgy tűnik, az ex sem.

-Eltűnik napokra anélkül, hogy tudnád, hogy hol van, mit csinál.

-Nincs semmi intimitás. (Ne hülyítsen már, akármilyen gyulladása van, arra adnak valami gyógyszert, vagy krémet!)

-Ráadásul még ő fáradt bele a bizalmatlanságodba, ezek után.

Te ebből mit szűrnél le kívülállóként?

Az egyetlen értelmes döntés, ha szakítasz vele és még csak a kapcsolatot sem tartjátok többet.

2011. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/157 anonim ***** válasza:
100%
ha 2x volt már orvosnál a dologgal, akkor az tuti ad papírt, még ha csak 1 ficujkát is, de ad, nem lehet, hogy nem mutatja meg, mert tudja, hogy leesne neked is, hogy nemibetegség a diagnózisa? S az, hogy sexpartnert keres, arra már no comment, gerinctelen eléggé, nem értem miért hagyod, hogy így bánjon veled, állj a sarkadra s mondd meg neki, hogy bunkó, s kalap, dobd ki, ja és én elmennék nőgyógyászhoz is a helyedben
2011. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/157 A kérdező kommentje:

Gyógyszert kapott, egy Avelox nevű antibiotikumot, és most valamilyen injekciót. Csak állítólag semmi papírt nem kapott. Csak a recepteket...

De ezt már én sem hiszem el, és senki. Se az én anyám, se az övé. De mi vagyunk a hülyék...

2011. ápr. 9. 11:59
 20/157 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú,de erre csak egy válasz van: LAPÁT!
2011. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!