Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy én is...

Megmondjam neki, hogy én is gyereket várok?

Figyelt kérdés
Iszonyú nagy bűnt követtem el.Teherbe estem! A szerelmem kapcsolatban,barátnő 5 hónapos terhes!!Nem akarom szétdúlni a családot. Elvetetném, de 34 éves vagyok...
2011. aug. 2. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
72%
talán az sántít,h a gyerekük azt látja h apukának csak ürítésre kell a nő,és ez lesz a példa előtte. én nem engedném h a gyerekem ilyen apapéldát lásson.
2011. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
37%

Mégis miért látná azt?

Azt látja, hogy van egy apja és egy anyja, akik ugyan nem élnek együtt ennek ellenére mindketten szeretik őt.

2011. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
42%

Eszméletlen, az első három oldalt olvastam el, aminek a lényege: undorító emberi lény vagy, de tarsd meg a babát.

???

Tényleg ilyen nőket szántok anyának? Mindegy kinek, hova, csak babóca legyen?

2011. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
32%

20:58

Persze, akkor már inkább ölje meg a saját gyerekét. Én személy szerint neked nem ajánlanám a gyerekvállalást!

2011. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
20%
21:10 te meg istennek képzeled magad? Azt hiszed bárkit is érdekel, kinek AJÁNLOD a gyerekvállalást? Orvos látott már?
2011. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
67%

21:10

Az utolsónak igaza van,nem tudom mit gondolsz, hogy egy mondat alapján képes vagy ilyet kijelenteni, hogy nem ajánlod a gyereket.

Elképesztő egyes emberek hogy képesek beszélni a másikkal.

2011. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
67%

Milyen jó, hogy itt csakis erkölcsileg makulátlan, kifogástalan, példa értékű emberek vannak!

Talán nincs gyereketek olyan embertől, akinek van/volt valakije, de azért egy s más mindenkinek a számláján van, nem???

Az anonimitásba burkolózva csordában szórtok válogatott szitkokat a kérdező fejére!


"az vesse rá az első követ, aki maga is bűntelen" Jn 8.

2011. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
79%
Miért te mivel érzed jobbnak magadat azok után, hogy nem a kérdezővel, hanem a válaszolóval beszélték úgy, mint egy idiótával?
2011. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
85%
Képzeld, én nem tudnék ilyet tenni, csináltam hülyeségeket, de csak nekem lehetett belőle károm. Nem szórakoznék ártatlan gyerek sorsával, csupán önzőségből.
2011. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 A kérdező kommentje:
Itt vagyok az a ribi... (a többi jelző nem ment át a szűrőn) Konkrétan annyi volt a kérdésem, megmondjam-e annak a másik szemétládának, hogy itt is jön a baba. Köszönöm a sok hasznos infót.
2011. aug. 2. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!