Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy én is...

Megmondjam neki, hogy én is gyereket várok?

Figyelt kérdés
Iszonyú nagy bűnt követtem el.Teherbe estem! A szerelmem kapcsolatban,barátnő 5 hónapos terhes!!Nem akarom szétdúlni a családot. Elvetetném, de 34 éves vagyok...
2011. aug. 2. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
31%

Én meg nem mondanám el a helyedben, hanem szép csendben elmennék orvoshoz, és elvetetném. Nem ilyen "családra" várnék, és nem ilyen életet szánnék a gyerekemnek, pláne nem más életének tönkretétele által akarnék boldog lenni.

Esetleg, ha a családom támogat, szeretettel várja az új jövevényt, és jól átgondolva az egyedülálló anyák problémáit, mégis szeretném azt a gyermeket, megtartanám, de az apjával szakítanák, és nem kérném tőle az apaságot. Azt mondanám, mástól van. Ilyen apja inkább ne legyen, és talán nem zúzom szét a "családját" sem.

2011. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
87%

Lássuk csak:

"Iszonyú nagy bűnt követtem el.Teherbe estem!" - A bűn, amit elkövettél, nem az, hogy teherbe estél...hanem az, hogy lefeküdtél egy olyan pasival, akinek párja van (persze ebben a pasi is hibás...) Teherbe esni nem bűn!


"A szerelmem kapcsolatban,barátnő 5 hónapos terhes!!" - ez egy elég egyoldalú kapcsolat...


"Nem akarom szétdúlni a családot."- De szét akarod dúlni, sőt már szét is dúltad, amihez szintén kellett a másik fél is...de ez téged még nem ment fel a felelősség alól!


"Elvetetném, de 34 éves vagyok..." - Nem akarod elvetetni, nem a korod miatt, hanem mert pontosan így szeretted volna...egy 34 éves nő ritkán esik "véletlenül" teherbe, mert általában az embernek ekkora már van fogalma a szexuális életről és a védekezési formákról, esemény utáni tablettáról...ha nem akartál gyereket, akkor megtettél mindent, hogy ne legyen...elvileg...de te akartál...


"Megmondjam neki, hogy én is gyereket várok?"- Ketten csináltátok...szóval nem értem, hogy ez miért kérdés?

2011. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
69%
Még ha az lenne, hogy egy 18 éves naiv szerelmes liba vagy, azt mondanám, hogy hagyján, de 34 éves felnőtt emberként ekkora hülye pitsának lenni... kedves kérdező, edd meg amit főztél, itt a kiváló alkalom, hogy FELNŐJ végre.
2011. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!