Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy én is...

Megmondjam neki, hogy én is gyereket várok?

Figyelt kérdés
Iszonyú nagy bűnt követtem el.Teherbe estem! A szerelmem kapcsolatban,barátnő 5 hónapos terhes!!Nem akarom szétdúlni a családot. Elvetetném, de 34 éves vagyok...
2011. aug. 2. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
73%

ha szeretnéd a babát, tartsd meg. Mondd meg a pasinak, hogy megtartod és lehetőség szerint segítsen anyagilag. Erre kötelezhetik is, csak akkor ugye kiderül.

Egyébként meg nézőpont kérdése, mondhatjuk úgy is, hogy a pasidnak két kapcsolata van, csak a "barátnő" nem tud rólad. Nem vagy alárendelt, a te gyerekednek is joga lenne az apjához. Szerintem előbb-utóbb úgyis kiderül minden.

2011. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
16%
Fúha, ha képes volnál elvetetni... Éljetek együtt az apával, hiszen gondoljatok a gyerekre! Ő élni akar, azért jött! Ő egy szép életet szeretne, és te úgy tudsz neki segíteni, hogy nem öleted meg! Felnevelitek az apával együtt, és kész!
2011. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó: És a másik baba???
2011. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is mondd el az apának. De ne vetesd el. Élni akar.. Nem azért mondom mert ab ellenes vagyok hanem mert nem véletlen fogant:)
2011. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
55%
undorító.nem tudom hogy tudtál ilyet tenni!
2011. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
55%

Hát igen,visszanyalt a fagyi,ráadásul mindkettőtöknek,ez ám a szép eset! Miért akarod elvetetni?


26/N

2011. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
91%

Álljunk meg egy szóra!

Második válaszoló vagyok akit jól lepontoztatok,pedig én is elítélem az ilyesmit,csak a kisbabát sajnálom.


Bár azt senki sem vette észre hogy a kérdező a kérdésében elárulta magát?Azt írta h iszonyú bűnt követett el,teherbe esett....tehát akarattal tette,gondolván igy velük marad a pasi.Hisz csak ez lehet a magyarázat arra hogy 34 éves létére eszébe sem jutott hogy védekezzen.

2011. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Nem vitás, hogy a gyerek csak ezért fogant meg. Láncnak. És már régen rossz, ha egy pasit gyerekkel kell megfogni, de ebben a szituációban...
2011. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
58%

elmondod az apának, ha nevére veszi akkor még örülhetsz is, ha elzavar a pics.ba akkor így jártál.

Ha nevére veszi akkor a másik nő is tudomást fog szerezni róla és az ha van esze akkor dobja a krapekot. Ti meg élhettek boldogan mint egy tökéletes család, ahol a két szülő egy gyökér.


34 évesen pedig hogy lehet annyi eszed, hogy leállj egy család apával?!

2011. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
59%
Undorító vagy, megijedtél, hogy meglátja a babát és dobni fog. Agyatlan, ez a pasi nem áll meg kettőtöknél, aki képes 2 nőt hülyíteni, az fog még többet is, mert önző és semmibe nézi a nőket. Szegény babákat sajnálom.
2011. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!