Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy én is...

Megmondjam neki, hogy én is gyereket várok?

Figyelt kérdés
Iszonyú nagy bűnt követtem el.Teherbe estem! A szerelmem kapcsolatban,barátnő 5 hónapos terhes!!Nem akarom szétdúlni a családot. Elvetetném, de 34 éves vagyok...
2011. aug. 2. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
74%
Kedves Kérdező! Könnyen dobálóznak a szavakkal azok, akik nincsenek ilyen helyzetben.Válaszd a tisztességes megoldást.A gyerek a tied, de ne azért szülessen meg, hogy zsarolhasd az apát.Maradjon azzal, akivel eddig is élt.Te pedig úgy rendezd a dolgaidat, hogy akár egyedül is felnevelhesd.Mindegy, hogy milyen körülmények közt fogant az a gyermek, a lényeg az, hogy szülessen meg egészségesen.Ezt kívánom Neked!
2011. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
37%
Aki lepontozott mindenkit, az árulja már el hogy miért tette! Ha van annyi mersze hogy névtelenül pontozgasson, akkor bátorsága is legyen! Gondolom az életben baromi gyáva, jellemtelen alak lehet!
2011. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
66%
Ajaj!Szegény kis magzat...:( Az apja és az anyja is minősíthetetlen...De a babának joga van élni,az apjának joga van tudni a létezéséről,de vannak kötelességei is!
2011. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
67%

Tudod mit? Mondd el neki.


Megérdemli, hogy gyerektartás címén elgatyásodjon, te meg megérdemled, hogy egyedül maradj egy jobb sorsot érdemlő gyerekkel. Mert nehogy azt hidd, hogy téged fog választani.


Két gyereket teszel tönkre, képes leszel te valaha anyának nevezni magad?

2011. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
54%
Lakjatok ötösben.A pasi tutti benne lenne,a csaj,meg hát szegény úgyis egy balek. Jó,gáz vagy de meg kell tartanod a bébit.
2011. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
85%

Jó, nyelek kettőt.


Ha szeretnél gyermeket, mindenképp tartsd meg, de felejtsd el az igazi apját, ő valszeg a bnőjét fogja választani. De már bőven abban a korban vagy, h gyermeked lehetne. Most megadatott - a körülményekről, meg a természetedről inkább ne beszéljünk.

2011. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
29%
Melyik patkány pontozgat le minden értelmes választ? Nálam lehet jelentkezni a pofonért!
2011. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
23%
Mit pontoztak le?
2011. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
59%

Undorító vagy, ne haragudj, de gondolom, ezzel te is tisztában vagy.


A babát tartsd meg, de én meg sem mondanám az apának, hogy ne tegyem tönkre a családot! Ezzel két babának és egy nőnek okozol fájdalmat, ha kiderül!


Duplán undorító, hogy úgy fekszel össze egy házas férfival, hogy a felesége közben babát vár! Honnan születnek ilyen szerencsétlenek, mint te?

2011. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
40%
Mivel most valaki mindenkit lepontozott, aki a házassátörő ellen van, fogom, és az ezen az állásponton lévőket fel fogom pontozni. Miért nem lehet az embernek véleménye? Ha valakinek nem tetszik, az nem azt jelenti, hogy nem hasznos!
2011. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!