Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy én is...

Megmondjam neki, hogy én is gyereket várok?

Figyelt kérdés
Iszonyú nagy bűnt követtem el.Teherbe estem! A szerelmem kapcsolatban,barátnő 5 hónapos terhes!!Nem akarom szétdúlni a családot. Elvetetném, de 34 éves vagyok...
2011. aug. 2. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
100%
19:54, de itt nem csak az ő életéről van szó, hanem két gyerek és egy nő életéről is az övén kívül!!!
2011. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a kérdező már el is felejtette a kérdést és kiment megetetni a disznókat. Aztán majd visszajön röhögni rajtunk.


Szerintem kamuzik.

2011. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
76%

ha feltesz egy kérdést akkor megadja a lehetőséget is hogy ítélkezzünk felette .


Ha meg annyira lelkiismeretes, hogy őt ezek a szavak amik itt leíródtak megbántják akkor nem is állt volna le foglalt családos férfival.


Ez a nő olyan gerinctelen mint ez a férfinak nem nevezhető lény.

2011. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
81%
Sztem meg már nem is fog válaszolni! Ennyi lehurrogás után! :) Dehát ezaz igazság!
2011. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim válasza:
72%

Véleményem szerint, és ez tényleg csak az én véleményem egy kapcsolatba, egy helyzet kialakulásába nem láthatunk bele pár mondat alapján. Lehetnek okok, tényeg, amikről nem tudunk.


Nekem egyik ismerősöm a feleségével élt együtt, de már többször felmerült a válás köztük, mikor a nő teherbe esett. (Előzmény: a nő évek óta nem esett teherbe, még 19 évesen meddőnek nyílvánították egy baleset következtében. A szex jó volt köztük, de más nem.) De végül az is megszakadt, mert rengeteget veszekedtek. Külön költöztek, a férfinak lett egy új kapcsolata, igazából egy régi kedvesével jött össze. Két hónap után teherbe esett a nő, együtt éltek, mikor kiderült, hogy a felesége közel 5 hónapos terhes.


Ezt csak azért meséltem el, mivel senki nem tudhatja a körülményeket, az életük mindennapjait.Egy kérdést tett fel, amire az én válaszom a következő:


Mondd el az Apának, mivel joga van tudni, ráadásul nem hiszem hogy a gyermeked megakarnád fosztani attól, hogy tudja ki az édesapja, függetlenül attól hogy és milyen körülmények között fogant a kicsi. Másodszor, nem tudhatod hogy fog reagálni, miután közölted vele ezt együtt kell megbeszélnetek, hogy hogyan tovább.

2011. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
63%

Ügyes voltál, gratulálok.


Sok lehetőség lenne, de mindnek szar következményei vannak, és főleg a 2 babára nézve.


A 'szerelmedet' fel kéne akasztani, mert egy görény. De akkor ugye egy gyereknek sem lesz 'apja'.


Veled ugyanezt kellene tenni, de akkor a 'pasifogódnak' még anyja sem lesz (bár amilyen anya lehetsz, talán jobban járna)


A barátnő szimplán rosszul járt, csak így majd a gyermeke is rosszul fog.


Ezen már nem segít egy sajnálom, ugyanis a barátnő és gyereke életét elb.sztátok (szó szerint), a 'szerelmed' és te szemétládák vagytok, így ezen már nem volt mit elrontani, de a te gyermeked még élhetett volna normális életet, ha nem rakod szét a lábad az 1. embernek, aki szembejön veled (és ráadásul nemsokára apa lesz).


Aki pedig 'ne ítélkezzen ez, aki nem volt ilyen helyzetben' válaszokat irkál, annak üzenem, hogy 1, ezen az oldalon az emberek kiírnak egy kérdést, mások arra válaszolnak, 2, szerintem sokunk soha nem fog eljutni arra az agyi szintre, ami egy ilyen 'iszonyú nagy bűnhöz' kell.

2011. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
55%

Szerencsétlen barátnő :(

Nem értem miért akarsz egy ilyet megfogni. Meg azt hiszed veled marad? Ha így lenne elhagyta volna a barátnőjét, vagy teherbe sem ejtette volna.


Egyesek könnyen okoskodnak itt ezzel, hogy ne vetesd el, de szerintem ezt neked kell tudni és nem ők mondják meg mit tegyél.

2011. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
87%

20:03!


Bármilyenek a körülmények, nem fekszem össze egy férfival addig, amíg köze van másik nőhöz!

2011. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
92%

"Véleményem szerint, és ez tényleg csak az én véleményem egy kapcsolatba, egy helyzet kialakulásába nem láthatunk bele pár mondat alapján. Lehetnek okok, tényeg, amikről nem tudunk. "


Véleményem szerint, és ez tényleg csak az én véleményem, itt a pasi részéről a kiváltó ok az volt, hogy b.szni akart, a kérdező pedig úgy gondolta, hogy ha ő gyereket akar, akkor nem számít, hogy ennek mi az ára.

2011. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
73%

Azt nem értem hogy mondhat bárki olyat, hogy ne engedje az apát a közelébe??? Ki a fenének képzelitek ti magatokat?

Attól, hogy egy férfi egy nőhöz képtelen hűséges lenni még nem jelenti azt, hogy nem tenne meg mindent a gyerekéért. Két ilyen örök agglegény ismerősöm is van, minden nőt otthagytak, de apaként fantasztikusak.


Ráadásul jó eséllyel a pasi nem direkt csinálta ezt a gyereket, hanem átverték. Csak a párjához nem volt hűséges, ami bocs, de majdnem mindennapi esemény itt a gyk-n. Ettől még joga van tudni a gyerekeiről és joga van beleszólni a nevelésükbe, amit nem feltétlenül csinálna rosszul.

2011. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!