Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy én is...

Megmondjam neki, hogy én is gyereket várok?

Figyelt kérdés
Iszonyú nagy bűnt követtem el.Teherbe estem! A szerelmem kapcsolatban,barátnő 5 hónapos terhes!!Nem akarom szétdúlni a családot. Elvetetném, de 34 éves vagyok...
2011. aug. 2. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
95%
szerintem joga van tudni a pasinak, hogy balkézről is számíthat egy gyerekre
2011. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
46%

Héhéhé, csak nekem tűnt fel, h a kérdés az, h elmondja-e az apának??? Nem az, h mi a véleményünk, h ki nem való anyának, h ki a nagyobb roha.ék a válaszolók közül, stb? Lehet h nem szép a helyzet, de a NE OFFOLJ utasítás is egyértelmű.

Amúgy: bocs az offért ha már itt tartunk :D

2011. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
100%
Szia gondolom észrevenné, úgyhogy felesleges volt a kérdés.
2011. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező! Nem egy helyen laktok?

Mert ha van esély rá,hogy összetalálkoztok, akkor fel fog neki tűnni, hogy terhes vagy.

2011. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
79%
Jaj te kis ártatlan:)
2011. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
61%
Most komolyan azt gondoltad, hogy azon az oldalon, ahol rengeteg anyuka van, normális választ fogsz kapni?
2011. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
95%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:27

A 21:25-ös válaszoló nem én voltam, de ha már ilyen kíváncsi vagy, elárulom: annyival érzem magam jobbnak, hogy (szerintem) "egy kicsit" azt lehet érezni az írásából, hogy akiből nem lenne tökéletes anyuka, az inkább vetesse el.

DE! ezen az oldalon magánvéleményeket írnak az emberek,akik lehet, hogy alapból normálisak, de egy hülye kérdés kihozza belőlük az állatot. Én alapból bunkó vagyok, gondolom ezek után már nem csodálkozol, hogy "úgy beszéltem vele mint egy idiótával"


És kérdező: szerintem egy terhes nőn meglátszódik, hogy terhes, akár elmondod, akár nem.

A jelzőktől pedig ne legyél kiakadva, azok után, amiket itt leírtál, örülj neki, hogy van aki még sajnál téged!


(Ez még mindig személyes véleményem)

2011. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
Ez esetben bocs, ha nem te írtad,a százalékból és az időpontból gondoltam, de nem te voltál, így az egész tárgytalan.
2011. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 A kérdező kommentje:
(Nem akadtam ki a jelzőkön, csak vicces volt, hogy nem tudtam beirni.) Véleményetek lehet,csak felesleges vitákba nem akartam belefolyni. Ennyi
2011. aug. 2. 22:22
 80/83 anonim ***** válasza:
100%

Nos, először is, az iszonyatos nagy bűnt akkor követted el, amikor kikezdtél egy várandós nő párjával.

S hogy mit tegyél? Igenis, mondd el, hogy babát vársz, akit nem lenne szabad azért megölnöd, mert te nem az eszedre, hanem.... másmire hallgattál.

2011. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!