Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy én is...

Megmondjam neki, hogy én is gyereket várok?

Figyelt kérdés
Iszonyú nagy bűnt követtem el.Teherbe estem! A szerelmem kapcsolatban,barátnő 5 hónapos terhes!!Nem akarom szétdúlni a családot. Elvetetném, de 34 éves vagyok...
2011. aug. 2. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
81%
Na kedves lepontozók, egy percre gondoljatok bele a barátnő helyzetébe. Szegény 5 hónaposan boldogan várja a picit, kiderül, hogy apuka félrejár és a szeretőnek is lesz egy gyereke. Egyik ismerősöm így járt, és ott apuka szeretőt választotta végül, és még anyagilag se segít neki. Ő szívta meg a babájával, miközben ők voltak az egészben az ártatlanok. De sajnáljuk most a kérdezőt, mert nem gondolkodik, és sajnos hibázott, ezt ti se gondoljátok komolyan?
2011. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim válasza:
68%

Igen, találgatni lehet össze vissza. Én sem fekszem össze egy házas emberrel, még olyannak se aki kapcsolatban él. De nem vagyunk egyformák, kinek ilyen a felfogása, kinek olyan.


Én pl. nem szívesen ítélkezek olyan dolgok felett, amikről nem tudok sokat és ezek a felszínes elejtett mondatok amiket a kérdésben feltett nem késztetnek arra hogy ler*hadékozzam. Az Ő élete, Ő felel érte, nyílván valamilyen okból kifolyólag ezt a döntést hozta meg. Ami nem helyes az én szemszögemből sem, de gondolom nem is azt kérdezte, hogy elemezd az írását, vagy állapítsd meg szerinted miért alakult így.


Te mit szólnál hozzá, ha Téged meg a szóhasználatod miatt ítélnének el, csak mert ez a kérdés ilyen szavakat váltott ki belőled? Ha valaki csak a válaszod látná és a kérdést nem, nem biztos hogy szimpatizálna, vagy lapra illő szavakkal illetne.

2011. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim válasza:
63%
Miért kellene sajnálni? Természetesen nem kell. De ugyan így lehordani a sárga földig sem kell, mert ennek sincs semmi köze a kérdéséhez.
2011. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
68%

"Két ilyen örök agglegény ismerősöm is van, minden nőt otthagytak, de apaként fantasztikusak."


Csak szerintem sántít valami ebben a mondatban?

2011. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
76%

Még hogy a hapsit becsapták???? Miért nem tűnt fel neki, h nem húzott GUMIT? ez most valami rossz vicc?


Ha valaki félrekefél húzzon gumit, mert rosszabb dolg is lehet az egészből, mint egy gyerek!!! Nehogymár még a szemét hapsit sajnálgassuk! Ő itt a legnagyobb r.hadék! És még gumit sem húz, ennyire nem lehet felelőtlen, és ha hazavisz valami kacfántos fertőzést a ráadásul terhes bnőjének????


Csak a Rossalindában, meg hasonló sorozatokban lehet egy "ártatlan hapsit" csőbehúzni egy gyerekkel :D LOL Ezen jót nevettem

2011. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
29%

Miért szerinted mi sántít benne?

Egyikük sem él együtt a gyerekei anyjával, de amikor lehetőségük van, akkor a gyerekkel töltik az idejüket. Nem olyanok, akik azt sem tudják hány éves.

2011. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
85%
Azért ne sirassuk a kérdezőt, elvetetné, de hát 34 éves. Nem érezted úgy mikor megtudtad, hogy terhes a párja, hogy meg kéne szakítani a kapcsolatot. Vagy úgy gondoltad, te is versenybe szállsz?
2011. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
63%
Én azért egy kicsit sajnálom. Nem szeretek ítélkezni és sajnálkozni sem, de hiába felelős a helyzetért, azért ez biztos nem kellemes.
2011. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem igaz, túl provokáló. Most az egyszer valld be kérdező.
2011. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem tudom, h ez a kérdés igaz-e, de látott már ilyet a világ!
2011. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!