Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdjek el veszekedni vagy...

Kezdjek el veszekedni vagy hagyjam a dolgot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Férjem szülei tőlünk 400km-re laknak, lejöttünk egy hosszú hétvégére. Sógornőm csütörtökön elment a mi lakhelyünkre egy buliba, és megkért, hagy aludjon utána nálunk a pasijával, mert nem akarnak hajnalban hazautazni. Mondom jó, persze, érthető. Kicsit fura volt, mikor 2 utazótáskával meg egy kisebb táskával beszállt a kocsiba. Mondom egy napra minek ennyi cucc? Anyósom válasza: hideget mond holnapra, kellenek a vastag ruhák. Aztán másnap kérdezem, mikor jön haza. Anyósom: nem tudja, majd. Tegnap ismét kérdeztem, mert mi is már megyünk haza, és kellene a kulcsom. Majd megvár, és otthon odaadja. És egyébként is egész jövő héten ottmarad. Kezdem unni, hogy ennyire hülyérevesznek, nem ez az első eset. Nem az lett volna a normális, hogy megkérdezi, ottmaradhat-e egy hétre?
2011. aug. 7. 08:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olyan fajta vagy, mint anyukám, képtelen vagy nemet mondani bármire. És hát pont olyan famíliába csöppentél, akik ezt kihasználják.

Csakhogy ez a fajta konfliktuskerülés nem vezet sehova. Vagy ha valahova mégis vezet, az nem jó hely :-)


Van egy könyv, azt hiszem az a címe, hogy "hogyan mondjunk nemet, avagy út az önbecsüléshez", de sok más ilyen témájú könyv is van. Sokan vannak akiknek fát lehet vágni a hátán, a szomorú az, hogy sokan képesek is erre (mármint a favágásra). Érdemes lenne kicsit elmerülnöd a "szakirodalomban".

2011. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:

miért ha sajnáltatod magadat akkor azzal előrébb jutsz? Szerintem nem.


És jobb lesz neked attól, változni fog a helyzeted? Nagy valószínűséggel nem!


Ha felállsz a gép elöl ugyanúgy marad minden? Nagy valószínűséggel igen!


Szeretnél életed hátralévő részében így senyvedni?

2011. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

B@zd+ ez komoly!


Kibaccnám mint macskát sz@rni!Az fix,hogy akármilyen retyerutya lehet ha sunyi dög,és csak akkor vagyok jó mikor kell valami!


zerintem ülj le férjeddel beszélni,ha nem megy akkor meg addig lépj amég nincs gyerek.Ha meg válsz akkor legyen a hitel is felesben!!!

2011. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:
Na, sarkamra álltam, megmondtam anyósomnak, hogy ez nagyon sunyi húzás volt, és még egy ilyen nem lesz. Vagy megkérdezik, jöhet-e, vagy maradjon otthon. Csak mosolygott, hogy jaj, nem olyan nagy baj ez, és adjak neki valami feladatot, hogy segítsen, amíg dolgozok. Férjemnek is mondtam, hogy legyen szíves ezt letisztázni a családjával, mert ez így nem lesz jó. A kontaktlencsét is kifizettettem.
2011. aug. 8. 08:29
 65/65 anonim ***** válasza:
Gratula!:)
2011. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!