Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdjek el veszekedni vagy...

Kezdjek el veszekedni vagy hagyjam a dolgot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Férjem szülei tőlünk 400km-re laknak, lejöttünk egy hosszú hétvégére. Sógornőm csütörtökön elment a mi lakhelyünkre egy buliba, és megkért, hagy aludjon utána nálunk a pasijával, mert nem akarnak hajnalban hazautazni. Mondom jó, persze, érthető. Kicsit fura volt, mikor 2 utazótáskával meg egy kisebb táskával beszállt a kocsiba. Mondom egy napra minek ennyi cucc? Anyósom válasza: hideget mond holnapra, kellenek a vastag ruhák. Aztán másnap kérdezem, mikor jön haza. Anyósom: nem tudja, majd. Tegnap ismét kérdeztem, mert mi is már megyünk haza, és kellene a kulcsom. Majd megvár, és otthon odaadja. És egyébként is egész jövő héten ottmarad. Kezdem unni, hogy ennyire hülyérevesznek, nem ez az első eset. Nem az lett volna a normális, hogy megkérdezi, ottmaradhat-e egy hétre?
2011. aug. 7. 08:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
96%

Én pl. senkit nem engednék a házba/lakásba, ha nem vagyok otthon, legyen az az urambátyám vagy akárki...

Sajnos h@lyére vesznek Téged ebben a családban de legalábbis senkibe nem néznek. Annyiban nem hagynám a dolgot, de nem veszekednék. Határozottan megmondanám, hogy ezt nem akarom még egyszer stb...stb...és engem nem érdekel, hogy a testvérek között mindent szabad, nálad más szabályok vannak.

2011. aug. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:
Most is alig tudom visszafogni magam, hogy ne kezdjek el veszekedni, ezért írok inkább itt.
2011. aug. 7. 09:02
 13/65 anonim ***** válasza:
91%
Még jó,hogy ilyen messze laknak és nem napi szinten akasztanak ki.A férjed pedig nem látja a te szemszögedböl.
2011. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:
Erre jönne a válasz, hogy dehát megkérdeztek! Az már mellékes, hogy csak egy napról volt szó, nem egy hétről. Egyébként meg nem lenne baj, legyen ott, de akkor kérdezzék meg, na és ne a mi konyhánk legyen a szeretetszolgálat konyhája.
2011. aug. 7. 09:04
 15/65 A kérdező kommentje:
Csak tudom, mikor beszél a férjem velük telefonon, mert utána elkezd velem veszekedni.
2011. aug. 7. 09:05
 16/65 A kérdező kommentje:
De úgy képzeljétek el a sógornőmet, hogy máskor tényleg nem áll szóba velünk, legutóbb, mikor 3 napot itt voltunk, második nap reggelén odalökött egy "csá"-t,és mikor mentünk el, egy hellót. Ha akár engem, akár a férjemet felhívja, akkor már kell neki valami. A legutóbbi szitu a héten: anyósom beszél férjemmel telefonon, mondja neki, hogy a sógornőm akar vele beszélni, átadja neki a telefont. Beleszól a sógornőm: "mivan? Ja, csak azt akartam, hogy rendeltem valamit neten, hozd már el nekem, de ki kell fizetni, pénzem nincs, majd megadom valamikor".
2011. aug. 7. 09:08
 17/65 anonim ***** válasza:
92%

a férjeddel kellene első sorban lemeccselni ezt a dolgot és helyére tenni Írtad nem ez az első eset...ergo... bocs őszinte leszek a te szavad semmit sem ér, az van amit ő akar. És ez szerintem nem így működik egy párkapcsolatban, nemde?


Én megkérdezném a helyedben, hogy nem akarja vagy nem meri-e helyretenni a tesóit, mert ez tényleg már túlzás. Mert ha nem meri vagy nem is akarja, akkor mondd azt hoyg ez neked nem probléma, megoldod, de akkor húzzon le a boltba kaját venni. Te meg felmész a lakásba és kiosztod őket a férjed jelenléte nélkül - és kidobod a lakásból őket, és akkor nem lesz az hoyg a férjed nem avatkozott közbe és nem védte meg a saját testvérét...


és védekezhetsz: megkérdezheted tőlük, hogy még mi a f@szomat kerestek a MI lakásunkban? Így ahogy írom. Aztán meg magasabb hangnemben kezdj neki: arról volt szó hogy csak két napra, és az a két nap letelt: és mutass nekik ajtót, és folytasd, nem ebben állapodtunk meg, nem ezt kértétek tőlünk. HA EGYENESEBBEK LETTETEK VOLNA VELÜNK SZEMBEN, elképzelhető hoyg megengedtük volna nektek az egy hetes itt tartózkodást, de ÍGY MÁR BIZTOS NEM! ÉS még ÍGY IS NAGY SZÍVESSÉGET TETTÜNK NEKTEK.


A nagybetűsöket nyugodtan nyomd meg! Hidd el hatásos lesz!

2011. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
72%
Ha ti mennétek ök is egy hétre fogadnak benneteket?
2011. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
89%

Ha beszólsz akkor vita lesz, ha nem, akkor ugyanúgy hülyére vesznek.

Én borítanék és leüvölteném a család fejét.

2011. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom mióta vagytok házasok, de eljött a pillanat, hogy leülj a férjeddel felállítani a közös életetek szabályait. Különben ez a rokonság felfal téged reggelire. Gondolom eleinte elnézted a hülyeségeiket, most meg természetes nekik, hogy te nem vagy tényező. Próbálj a sarkadra állni, mert nagyon boldogtalan leszel ha sokáig tűröd a hülyeségeiket.
2011. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!