Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szted az jó szülő aki nem ad...

Szted az jó szülő aki nem ad a gyerekének még akk sem ha megtehetné?

Figyelt kérdés

Szóval elég jól állunk anyagilag de fateromnál minden hülyeségért könyörögni kell meg még így is azzal jön h el vagyok kényeztetve... ez nem igaz, és nem rokkanna bele ha adna vmennyit... most is azzal jön h már az októberi pénzemet is elkértem előre de jó hogy elkértem ha alig kapok! Pedig lenne miből! Ez igazságtalanság. Sztetek mit tehetnék? :/

16/f


2011. szept. 6. 20:26
 41/99 anonim ***** válasza:
93%

Én havonta 1000 forintot kapok, pedig mi sem állunk rosszul anyagilag. Nincs is szükségem a pénzre, csak gyűlik.

18/F

2011. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tetszik, hogy "csak" 20-30at kapsz, akkor tessék, adott a lehetőség,hogy menj dolgozni....amugy én kb 8000-et kaptam havonta,és képzeld :O felnőttem,és megtanultam becsülni a pénzt....
2011. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 anonim ***** válasza:
94%

Én 40.000 Ft-ból + néha egy-egy kis alkalmi mellékesből tartom el a lányomat. Kajája, ruhája megvan.

Rezsit, egyéb költségeket párom fizeti. Szóval abból a szerény kis 40.000-ből próbálunk kaját, iskolai cuccokat, ruhát stbt venni hármunknak. Nagyon beosztó módon élünk. 6 éve nem voltunk se nyaralni, (leszámítva egy-két rokonlátogatást), se szórakozni, sehol.

Feltenném a kérdést: Én most olyan nagyon rossz szülő lennék ez miatt? A kiruccanást megengedhetnénk magunknak, de próbálom a lányomat is beosztó életmódra tanítani...

2011. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:
96%

Hadd kérdezzek már vissza:


Szerinted jó gyerek az a 16 éves srác, aki elkényeztetett phitsaként viselkedik, holott kezét-lábát összetehetné, mert 21-30000ft zsebpénzt kap a jófej szüleitől, akik ezek szerint tolerálják az állandó bulizást is?

2011. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
95%

Akkor kéretik csökkenteni a buli mennyiséget! Vagy ha ez nem megy akkor a bulikat venni kicsit lazábbra. Vagy ha ez sem megy akkor szépen keresel valami diákmelót és megkeresed a pénzt!

Nem irigylen én tőled, pedig én soha nem kaptam ennyit, de az nagyon bosszantó, hogy nem tudod mi a pénz értéke!

2011. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 A kérdező kommentje:
Szoktuk mi is úgy h előtte vesszük meg és ott iszunk mert am ennyiből sehogy se lehetne kijönni :S
2011. szept. 6. 21:21
 47/99 anonim ***** válasza:
82%
Na most már ne feszítsd túl öcsi! Nem vagy te egy kicsit pofátlan!
2011. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
94%

Tudod mi vagy te? Egy elkényeztetett MACSKAJÁNOS, egy CICAFIÚ! Bízom benne, hogy tudod, hogy kikre szokták ezt mondani! Én nem hogy 20-30-at nem adnék neked, de ez a stílusod után, még meg is vonnám, aztán úgy oldanád meg a bulizásaidat ahogy akarod!


A válaszokAT OLVASVA a helyedben mélyen elgondolkoznék rajta, hogy változtatnom kéne a gondolkodásomon, és a felfogásomon! Más veled egykorúnak, már érett felfogása van a válaszokból ítélve, te meg a 9 évesek szintjén vagy leragadva. Öcsém, aki 11 éves, jobban felfogja a PÉNZ fogalmát, és tudja kezelni!!! 24/N

2011. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
93%

A második 21:15-ös válaszoló vagyok


Csodálkoztam, mert úgy gondoltam, hogy a havi ezer forintom soknak számít.

Soha nem voltam még buliban, nem is szeretnék menni.

2011. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 A kérdező kommentje:

21:17 pont a lényeget nem érted. Te nem engedheted meg magadnak szal nem vagy rossz szülő mert ennyi van és kész... de ahol van több, és mégsem adnak?!


Jó am oké tudom h sok pénz meg minden de nekem nagyon kéne még több :S Sztetek hogy kaphatnék tegyek le még egy nyelvvizsgát vagy hogy? Megcsinálom ha ez kell hozzá nekem mindegy!

2011. szept. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!