Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szted az jó szülő aki nem ad...

Szted az jó szülő aki nem ad a gyerekének még akk sem ha megtehetné?

Figyelt kérdés

Szóval elég jól állunk anyagilag de fateromnál minden hülyeségért könyörögni kell meg még így is azzal jön h el vagyok kényeztetve... ez nem igaz, és nem rokkanna bele ha adna vmennyit... most is azzal jön h már az októberi pénzemet is elkértem előre de jó hogy elkértem ha alig kapok! Pedig lenne miből! Ez igazságtalanság. Sztetek mit tehetnék? :/

16/f


2011. szept. 6. 20:26
 61/99 anonim ***** válasza:
88%
Elárulom, vannak akik sokkal kevesebb pénzből sokkal többet buliznak. Nem lehet, hogy extrém hülye vagy, és nem tudod beosztani a pénzt?
2011. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
96%
"Nem akarok melózni" Felnőtt korodban sem akarsz? Mi lesz, ha csak minimálbéred lesz? Akkor majd kiülsz koldulni egy táblával, hogy: Bulizni szeretnék, kérem adjanak pénzt? Istentelenül nevetséges vagy.
2011. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
96%
Hát édesem, itt az ideje, hogy megtanuld értékelni a pénzt. Igaza van apádnak és nagyon rádférne egy kis meló.
2011. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
88%

21:17


Pont te nem érted a lényeget, kisfiam!!

Mi megengedhetnénk magunknak a párom fizujából, hogy elmenjünk akárhova "bulizni", de mindketten úgy gondoljuk, hogy vannak ennél fontosabb dolgok is, pl gondolnunk kell a jövőre is, stb.

A 9 éves lányom ezt megérti, nem követelőzik játékért a boltban. Te úgy látom még ezt a szintet még nem érted el!

NŐJ fel!! És ajánlom neked Szabó Magda Születésnap c. regényét. Bár tudom, manapság "nem sikk" könyvet olvasni, meg "gyerekes" stb. (Az, amit művelsz, szerinted nem az??!)

2011. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
90%

"Nem akarok melózni :S"


Én sem,mégis muszáj.Ha pénz kell dolgozz!Apád is ezt teszi,bár tényleg jobb lett volna,ha nem sajnálja a pénzt óvszerre.

2011. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne lenne igazságos?

Talán "büdös" a munka de pénzre meg szükséged van?!

Gyanítom a szüleidnek sem a kezébe hullik a pénz, képzeld ő is dolgozik érte!

Te meg csak tartod a markod, követelőzve..Ő a tenyerét nyújtja, te lerágnád az egész karját.

Fel kéne ébredni, ebben a világban mindenért tenni kell!

2011. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 A kérdező kommentje:
Felnőtt koromban akarok mert akkor muszáj lesz de még nem vagyok felnőtt!!!
2011. szept. 6. 21:37
 68/99 anonim ***** válasza:
88%

2 év és felnőtt vagy! Majd akkor megtanulod, h nem a buli meg a haverok a világ közepe.

Mi anno nulla ft-ból buliztunk a Zöld Pardonban. Alkoholt nem ittunk csak csapvizet és mégis jól éreztük magunkat.

2011. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 A kérdező kommentje:
Szeretek olvasni, Szabó Magdát is szeretem, pláne, mivel távoli rokonom :D Olvastam már tőle pár könyvet ezt mondjuk még pont nem, de elolvasom.
2011. szept. 6. 21:39
 70/99 A kérdező kommentje:
Jó de most egyébként is hogy melóznék suliidőben? Meg am is a diákmelók olyan szarul fizetnek h nem éri meg!!! Annyiért tudod ki megy ki...
2011. szept. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!