Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szted az jó szülő aki nem ad...

Szted az jó szülő aki nem ad a gyerekének még akk sem ha megtehetné?

Figyelt kérdés

Szóval elég jól állunk anyagilag de fateromnál minden hülyeségért könyörögni kell meg még így is azzal jön h el vagyok kényeztetve... ez nem igaz, és nem rokkanna bele ha adna vmennyit... most is azzal jön h már az októberi pénzemet is elkértem előre de jó hogy elkértem ha alig kapok! Pedig lenne miből! Ez igazságtalanság. Sztetek mit tehetnék? :/

16/f


2011. szept. 6. 20:26
 51/99 anonim ***** válasza:
95%
Ja , azt nem írtam, hogy az érdekbarátaidnak nem kéne kifizetni a bulizását, a piáját stb!!!
2011. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 A kérdező kommentje:
Csak néha szoktam nekik fizetni 1-2 dolgot ha már nekik nagyon nincs azért mert én nem sajnálom tőlük ha van! Ellentétben a faterommal h ő sajnálja tőlem :/ De ilyen csak néha van am.
2011. szept. 6. 21:27
 53/99 anonim ***** válasza:
97%

Eláruljak valamit???


ITT, MEG MÉG JÓ SOK EMBERNEK IS KÉNE MÉGTÖBB PÉNZ, ÉS NEM A GYÖKÉR BULIZÁSOKRA!!!

2011. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 A kérdező kommentje:
Én nem szaroztam le senki pls te se tedd mert ezzel csak magad minősíted...
2011. szept. 6. 21:28
 55/99 anonim ***** válasza:
95%
Nem sajnálja tőled a pénzt, csak próbál takarékoskodásra nevelni, hogy később felnőtt korodban ne szórd a pénzt!!
2011. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
96%

"Sztetek hogy kaphatnék... ?"

Mint már többen írtuk keress valami diákmelót, és keresd meg a bulizásra a pénzt.

Jó lenne ezt a kérdést és a válaszokat megmutatni az apádnak. Garantálom, hogy többet egy fillért nem kapnál. Mindent megkapsz ami egy 16 éves fiúcskának kell, sőt többet is, de meg önzüzöd az apád.

2011. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 A kérdező kommentje:
Am ok én elfogadom h mondjátok h nekem van baj a felfogásommal... lehet tényleg elismerem. De bulizni azért járunk mert jó dolog szórakozni meg haverokkal lenni stb. fateromnak is még középsulis korából van egy csomó kapcsolata. Szal nem hülyeség, és nem is tanulok rosszul... ha meg elosztjátok 30000/10=3000 meg még sulis kajálások stb. max. 2000 jut egy bulira ami nem sok!!!
2011. szept. 6. 21:31
 58/99 A kérdező kommentje:
Nem akarok melózni :S Am se lenne igazságos, csak azért melózni mert faterom nem akar adni
2011. szept. 6. 21:32
 59/99 anonim ***** válasza:
97%
Befejezésül csak annyit reagálnék, hogy NAGYON BUTA VAGY!!!!
2011. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
96%

Na most inkább olvasd végig előről a kérdésedre érkezett összes választ és gondold végig!

Ha meg nem akarsz melózni akkor ne sírj, hogy nincs pénzed. Pár év és kikerülsz a nagybetűs éledbe és nagy sz@rban leszel, ha most nem tanulod meg a pénz értékét.

2011. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!