Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szted az jó szülő aki nem ad...

Szted az jó szülő aki nem ad a gyerekének még akk sem ha megtehetné?

Figyelt kérdés

Szóval elég jól állunk anyagilag de fateromnál minden hülyeségért könyörögni kell meg még így is azzal jön h el vagyok kényeztetve... ez nem igaz, és nem rokkanna bele ha adna vmennyit... most is azzal jön h már az októberi pénzemet is elkértem előre de jó hogy elkértem ha alig kapok! Pedig lenne miből! Ez igazságtalanság. Sztetek mit tehetnék? :/

16/f


2011. szept. 6. 20:26
 11/99 anonim ***** válasza:
100%

Pont előbb, ebben a témakörben olvastam a totál ellenkezőjét. Egy kislány írt a 14 éves nővéréről, aki mindent megkap, s lenézi a szegényeket....stb.


Ahhoz, hogy segíteni tudjak, több mindent kell tudni, ami fontos: Mindent megadnak szüleid? Gondolok itt: ruha, kirándulások?

Mennyi zsebpénzt kapsz, s mi az amire költöd?


Ha a szüleid minden alapvető dolgot megadnak Neked,amire szükséged van, csak éppenséggel nem szeretnének a ló túloldalára esni, akkor nem gondolkoznak rosszul.

Lehet hogy egy tisztességes embert akarnak belőled nevelni, aki megdolgozik azért, amije van, s nem azt szokja meg, hogy minden az ölébe hullik.

2011. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
80%

jah most látom előző vagyok


a 20-30 nem olyan rossz, ha pl nem kell belőle kocsit tankolnod stb. csak buli


próbáld meg jól beosztani

2011. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:
98%
20-30 ezret??? Nem csodálom, hogy nem kapsz többet..
2011. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó szülő, mivel nem kapsz valami kevés pénzt, butaság, hogy alig kapsz.
2011. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
100%
Igen jó szülő az apád. Legalábbis ebben az esetben biztosan. Próbál arra nevelni, hogy be tudd osztani a pénzt. Később, ha saját magad tartod el, akkor nem lesz olyan, hogy előre kapod az októberi fizetésed, hanem akkor éhenhalsz vagy mész koldulni, mert elverted már a pénzt.
2011. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
100%
igen jó. sőt, sokkal jobb,mint aki engedne. oszd be a zsebpénzed, ráadásul, ez elég sok zsebpénznek. miért kellett máris az októberit is elkérni? még csak szeptember eleje van!!! ha nincs pénzed valamire, akkor azt ne vedd meg/ne menj el oda, stb. tanuld meg beosztani, felnőttként se lesz mindig mindenre, amire kedved szottyan. hónapokkal előre meg főleg nem fognak fizetni.
2011. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
97%
én havonta kapok 5000 és még spórolni is tudok belőle. jó szülő az apád!!
2011. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van apádnak.Ha túl sokat kapsz, nem tanulod meg beosztani a pénzt.Apád nem lesz örökké mögötted, hogy kisegítsen, ha bajba kerülsz a pénzzel.Mutasd meg neki, hogy be tudod osztani, érd el, hogy bízzon benned!Ha látja, hogy nem hülyeségre költöd azt a pénzt, amit ő keres, akkor talán jobban rád meri bízni.
2011. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
97%
És ezt a 20-30 ezret csak zsebpénzként kapod, szóval költsd el, amire szeretnéd, vagy ebből kell magadnak venni kaját, tanszereket stb.? Mert én ennyit megélhetésre kapok kb havonta, pedig még én is tanulok, úgyhogy szerintem ne siránkozz.
2011. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
96%

20-30 ezer/ hó bőven elég, sőt sok is, 16 évesen...

nyáron miért nem dolgoztál? akkor most lenne mit költened + a pénz értékét is megtanultad volna

2011. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!