Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szted az jó szülő aki nem ad...

Szted az jó szülő aki nem ad a gyerekének még akk sem ha megtehetné?

Figyelt kérdés

Szóval elég jól állunk anyagilag de fateromnál minden hülyeségért könyörögni kell meg még így is azzal jön h el vagyok kényeztetve... ez nem igaz, és nem rokkanna bele ha adna vmennyit... most is azzal jön h már az októberi pénzemet is elkértem előre de jó hogy elkértem ha alig kapok! Pedig lenne miből! Ez igazságtalanság. Sztetek mit tehetnék? :/

16/f


2011. szept. 6. 20:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
100%

06:28-cal értek egyet: "Nem sajnálatból, hanem felelősségből." A szeretet nem mindig azt jelenti, hogy mindent megadok - apukád valószínűleg hosszú távra tervez, hogy megtanuld az pénz értékét és a mértéktartást az életben.


És vedd figyelembe, hogy a szüleid pénze a sajátjuk. Az, hogy a gyermekük van, nem jogosít fel arra, hogy automatikusan a tiéd legyen az ő tulajdonuk. Dönthetnek úgy, hogy eladják az összes lakásuk és Hawaiira költöznek vagy jótékony célra ajánlják fel és belépnek egy szerzetesrendbe. És még ez sem lenne igazságtalanság.


Örülj annak, amid van és becsüld meg. A barátaidnak meg tanulj meg nemet mondani - ha igaz barátok, melletted maradnak állandó bulik nélkül is.

2011. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
100%

Uhh nem olvastam végig, csak pár hozzászólásig, de szinte biztos vagyok hogy te az az elkényeztetett, bunkó, gazdag fiúcska vagy aki válogatja a lányokat és mindenkit lenéz.

20-30 ezret keveselsz? Jézusom, és aki max 5000-et kap??

Én sportolni járnék, de most abból is elég sokat kikell hagynom mert nem tudjuk úgy fizetni.

Meg mi az hogy nyáron minek mentél volna el dolgozni? Talán hogy a saját megkeresett pénzed szórd és ne a szüleidét, akik így is kinyalják az öntelt gyerekük seggét.

Nem ismerlek, nem akartam itélkezni, de a véleményeid alapján nem jön le több...

2011. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:
100%
ne viccelj, 20-30. én nem is kaptam zsebpénzt... szerintem nyugodtan menj dolgozni nyári szünetekben és próbáld beosztani a lóvédat. ha csak 20-at kapsz, az hetente akkor is 5000 Ft. Nem kell minden héten bulizni, nem 400 Ft-os szerződéseket venni meg cigit, 300 Ft/fél literes üdítőt. és akkor kijössz belőle. Gondolom a ruhádat fizetik ők, tanulást, kaját... oszd be. Ha meg is teheti, nem baj, mert talán nem lesz belőled olyan elkényeztetett ficsúr, aki alá kocsit tesznek...
2011. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy Te egy kicsit beképzelt???

Nem elég neked 20-30ezer forint egy hónapra?

Segítel Te valamit a szüleidnek?Bár kétlem, ha neked ennyi időd van bulizgatni..igaz, neked tanulni kell..Mi az, hogy nem akarsz melózni?Tudod hányan nem akarunk melózni, mégis muszáj?Apád helyébe én ennyit sem adnék neked!És nem kell nadzolni, hogy mennyi házat vett apád stb.

Apád megdolgozik ezért a pénzért, ad is neked bőven belőle, holott Te is tudnál már valamit melónzi. Nem gondolod, hogy a szüleidnek vannak egyéb kiadásai, nem pedig az, hogy bulizni járhass.

De ezt mi hiába írjuk, nem tudod felfogni!!!!Majd ha Te is dolgozni fogsz, másképp fogod látni a dolgokat, már ha fogsz dolgozni!

2011. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de jó, arra számítasz, hogy sosem kell dolgoznod, mert apádtól örökölsz egy csomó ingatlant? És ha esetleg rossz üzletet köt apád és véletlenül tönkremegy? Mi lesz akkor? Akkor majd kapkodsz? Úristen dolgoznod kell majd.....
2011. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
100%
Az apukád igen is túlságosan is jó veled szemben.
2011. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves korom ota dolgozok,és igen én is megyek szórakozni,de nem azért keresek hogy utána eligyam.A szüleid téged nagyon elrontottak sajnos,de majd az élet ad pár pofont.


29N

2011. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:
100%

Veled van a baj.

Apád jó apa, bár már el vagy rontva, mert azt hiszed, hogy jár neked az a pénz.

Majd megtanulod kisfiú, hogy ez nem így megy.

Ha majd dolgozol, rájössz, hogy annak a pénznek értéke van.

2011. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
100%
havi 10 alkalom az neked néha bulizás? könyörgöm, 30-31 nap van egy hónapban az olyan három naponta bulizás...és 20-30 ezer neked kevés???? atyaég.igaza van apádnak, ha már ennyit kapsz, tanuld meg beosztani. ne is adja oda az októberit, mire fel? ha nem tudod beosztani, az bizony a te bajod. ne bulizz annyit, menj el dolgozni helyette. és miért számítasz arra, hogy majd te öröklöd apád pénzét? remélhetőleg előbb kell majd dolgoznod, mint apád meghal és örökölnél bármit is. szánalmas vagy, és nagyon buta.
2011. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!