Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szted az jó szülő aki nem ad...

Szted az jó szülő aki nem ad a gyerekének még akk sem ha megtehetné?

Figyelt kérdés

Szóval elég jól állunk anyagilag de fateromnál minden hülyeségért könyörögni kell meg még így is azzal jön h el vagyok kényeztetve... ez nem igaz, és nem rokkanna bele ha adna vmennyit... most is azzal jön h már az októberi pénzemet is elkértem előre de jó hogy elkértem ha alig kapok! Pedig lenne miből! Ez igazságtalanság. Sztetek mit tehetnék? :/

16/f


2011. szept. 6. 20:26
 71/99 anonim ***** válasza:
75%
Mikor érnél rá suli időben? Pl tanítás után és hétvégén? Ja akkor nem maradna idő bulizni? Hát öcsi kívánom neked, hogy ez legyen életed legnagyobb gondja!
2011. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:
86%

Nem mondok rád semmit, öcsém, mert felesleges.

Csak annyit mondok, hogy én több évig kapartam össze a 91000 Ft -ot, amiből egy új számítógépet vettem. Fel tudod fogni? ÉVEKIG. Ez volt minden vágyam. Te meg sírsz, mint valami narkós, idióta 14 éves, "mai kornak megfelelő, cukiwagyooook." tinip*csa, hogy jajj, nem elég a 20-30000 Ft havonta. Szóval felfogtad, hogy az általam vásárolt számítógépet a te "fizetésedből" 3 hónap alatt fedezni lehetne? Feltudod józan ésszel fogni? Te havonta ezt a pénzt elköltöd (nem olvastam végig a kérdést, nem mondom, lehet hogy nem költöd el), meg elbulizod, én meg évekig gyűjtögetek, spórolgatok, pedig mi se élünk rosszul... Jó, nem mondom, hogy dúskálunk a pénzben, nekem ha akarnának se tudnának HAVONTA ennyi pénzt adni a szüleim, de hogy megnyugtassalak, egyáltalán nem is kapok semmit, MERT NEM KÉREM, MERT SZERINTEM NEM EGY KOROMBELIHEZ VALÓ, érted? Nem járok bulizni, mert nem létszükséglet. Elvagyok nélküle, és nééézd, nézz ide, még élek! Csak gratulálni szeretnék, mivel a mai tinédzser -"rétegnek" már semmi se elég... Ez lesz a jövő nemzedéke, király, nem!? Valamiért talán nem, lehet nem él majd ez a réteg túl sokáig, mert munkaképtelen lesz az ilyenek miatt, már nagyon várom.


17/F

2011. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 A kérdező kommentje:
Most azt várod h szégyelljem magam mert jobban állunk? -.-
2011. szept. 6. 22:03
 74/99 anonim ***** válasza:
96%
Szégyelld magad, de ne az anyagi helyzeted miatt, hanem a vislekedésed és gondolkodás módod miatt! Attól, hogy valakinek van pénze még nem kell mellé ilyen butának lenni.
2011. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
90%

Na, annyian írtak már itt, hogy nem tudjuk ki kivel van! :D

Én 2szer szóltam hozzá, s én is ajánlottam a srácnak, hogy nyáron 1 hónapot melózhatott volna a bulipénzéért.


Olvasgattam itt a válaszaidat, s ahogy látom, nem igazán érdekel, hogy ki mit ír, vagy milyen tanácsot ad Neked, hogy bölcsebb légy. Téged egy dolog érdekel: Hogyan juss még több pénzhez (persze apád által). Írhatunk Neked akármit, szerintem úgyse fogadod meg, mert nem érdekel.


Meg mondom neked őszintén, apukád is hibázott egy valamiben!De csak egyben: nem tanított meg téged arra, hogy a pénzért meg kell dolgozni, hisz neki se a kedves mosolyáért adják(vagy ki tudja, nem tudom mit dolgoznak a szüleid).


Azt elhiszem, hogy a diákmunka nem fizet jól, de majd rájössz, hogy nagyon sok munkahely nem fizet jól. Lehet olyan munkahelyed lesz, hogy minimálbért kapsz, s azt kell beosztani. Mi lesz akkor Veled?


16 évesen nem vagy már gyerek, nekem ne mondd. Ha valaki bulizik, akkor arra is van esze, hogy ezeket belássa, amiket írtam.


Niki

2011. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
96%

Baj van az értékrendeddel.


Én a barátaimmal úgy is eltudtam bulizni a te korodban, hogy sétáltunk a Dunaparton, végignevettük az egész estét és nagyon jól éreztük magunkat. Alkohol nélkül, ingyen.

Beszélgettünk, poénkodtunk, jól éreztük magunkat. És nem azért mert nem tehettük meg, hogy beüljünk mondjuk egy koktélra valahova, hanem mert tudtuk, hogy a pénzt amit ott elvernénk hasznosabb dologra is lehet költeni.

Persze volt, hogy elmentünk moziba, vagy tényleg beültünk valahova vacsizni, de az ritkább volt

2011. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként újgazdagok vagytok ugye?
2011. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 A kérdező kommentje:

Mivel faterom vett jópár lakást amik ki vannak adva, és én vagyok az egyetlen gyerekük, szal én öröklök mindent, ezért még ha minimálbért is keresek akk is lesz pénzem :P Úgyhogy ettől azért nem félek. Persze nem is számítok rá meg nem szarok le ettől mindent de ha úgy alakulna szerencsére az se lenne nagy gáz...


Am engem érdekel h mit írtok csak érted vannak haverjaim van egy bnőm szal annyira csak nem lehetek szar ember :P Meg sztem egy részetek csak irigykedik... a másik h mindenki lehord mindennek de engem nem ez érdekel hanem h hogy szerezhetnék több pénzt XD És nem melóval!

2011. szept. 6. 22:13
 79/99 anonim ***** válasza:
97%

Istenkém, mint a föld, Édes Istenem... mint az a rohadt föld... Talán még azon a szinten sincs... hol mondtad én azt bogárkám, egyetlen virágszálam, hogy azt várom el, hogy szégyelld magad? Láss már ki a fejedből, ne csak nézz... valamiért én még a bulizások meg a sok egyéb pitiáner költség elvetése nélkül is életképes vagyok, nem haltam bele, amint látod. Nem a te hibád, hogy gazdag családba születtél, az viszont a tied, hogy nem tudsz ennyi pénzzel havonta betelni, térj már észhez, gyógyegér (bocs, jó ez durva volt, de rád nem tudok mást mondani). Apukádnak teljesen igaza van, hogy van képed még többet kérni ennyi pénz után? Belegondoltál, hogy a világ egyes részein egy család ennyi, vagy még kevesebb pénzből él el? Ők aztán nem buliznak, meg nem nyomulnak a haverokkal, amikor csak lehet. De elképzelhetőnek tartom, hogy boldogabb emberek, mint te. Tudod, az ilyen emberek általában megpróbálják értékelni azt, amijük van, és a pénzüket is... de te, még csak sírsz itt, hogy ez neked kevés... Ébredj már fel, kérlek szépen... egy napig se bírnád ki egy afrikai nyomornegyedben annyi pénzzel, mint amennyit ott egy ember naponta elkölthet. Na akkor aztán lenne nyávogás. Ja, és ne írd ezeket a hülye smiley -kat már ide, MSN -en még elmegy, de ez fórum, könyörgöm... így csak az értelmedet villantod meg, simán kinézel az írási stílusod alapján egy ilyen húgom -féle 13 évesnek.


Jóéjt, a 17/F voltam.

2011. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:
95%

A 17/F-nek üzenem, hogy több ilyen fiatal fiú kellene. Te nem használtad ki a szüleid, hanem megteremtetted magadnak amit kell, s valószínűleg többre is viszed az életben!


Niki

2011. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!