Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ekkora hatalmas...

Hogy lehet egy ekkora hatalmas nagy paraszt az anyám?

Figyelt kérdés
Nekem mindig tekintettel kell lennem másokra főleg rá.Én mindig rohanjak a boltba ha kell valami,ő meg szarik kihajolni az ablakon mikor cigizik.Belccigizik a képembe.Hiába csukom be az ajtól bejön.Minden reggel a hányinger kerülget mert azt a krva retkes cigit szívja. Már mindenemet átjárta az a büdös bagó szag.Mindenki kérdezgeti hogy cigizek?Mert nagyon büdös vagyok.Hiába mondom meg neki hogy légyzsi hajolj ki az ablakon leseszar cigizik tovább.Még az ablak sincs kinyitva.Már szégyenlek utcára menni.Mert ilyen szagot még nem éreztetek mint mailyen a mi lakásunkba van.Nekem kötelességem szívni ezt a büdös cigit mindennap? napi 2-2,5 dobozzal elszív én meg szagolom.Mit csináljak mert mindjárt fogom az összes cigijét és bas*zom a csap alá.Nagyon ideges vagyok.Amikor szólok nek normális hangnembe rendesen hogy anyu légyszi az ablakon akkor azt mondja hogy én ne parancsolgassak neki mert ha majd saját lakásom lesz ott majd parancsolgathatok..stb.. Mit csiálnjak?? (bocsi a hibákért gyorsan írtam)
2011. szept. 23. 18:23
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
97%

18:29 már bocsika de a dohányzás nem csak annak károsítja az egészségét aki szívja hanem a környezetében élőkét is ....

de ez szerintem rá is szokott lenni írva a dobozra ...


kérdező sajnállak,de szerintem is csak annyit tehetsz hogy elköltözöl :S


13l

2011. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
2%
Fenéket nagy bunkóság. Sose értettem miért kell rinyálni, hogy jaj de sz@r otthon, de ha már magát kéne eltartania, akkor már juj nem is olyan rossz otthon.
2011. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Tesóm nincs nevelőapám is cigizik..Igazi bagómatinét tartanak..Matinéban nyomják egésznap
2011. szept. 23. 18:37
 14/57 A kérdező kommentje:
Nem az hogy szar itthon nem érted?? Hanem az hogy nap mint nap szívnom kell ezt a szart..Tudod te milyen mindne reggel arra kelni hogy mindjárt hányni fogsz????? Becsukod az ajtót de bejön a kulcslyukon tudod milyen???? Ha ilyen válaszokat írsz gondolom nem nagyon
2011. szept. 23. 18:39
 15/57 anonim ***** válasza:
98%
Azt hiszem az első és utolsó válaoszoló is ugyanúgy szívja a cigit mint a kedves kérdező édesanyja.
2011. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
96%
*válaszoló
2011. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
5%
És??? Párom szülei láncdohányosok, néha heteket vagyunk ott, mégse rinyálok, hogy jaj ne dohányozzatok már, mert árt a pici testecskémnek :D
2011. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
Ha merek szólni anyunak akkor ő egyből támadásnak veszi.Mintha én bántani akarnám őt és nagyon durván visszaszokott szólni
2011. szept. 23. 18:42
 19/57 anonim ***** válasza:
9%

18:40:

Tájékoztatlak, hogy soha az életben nem gyújtottam rá! De te biztos jobban tudod :D

2011. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Igen na itt a különbség..Ti heteket vagytok ott......én éveket.
2011. szept. 23. 18:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!