Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ekkora hatalmas...

Hogy lehet egy ekkora hatalmas nagy paraszt az anyám?

Figyelt kérdés
Nekem mindig tekintettel kell lennem másokra főleg rá.Én mindig rohanjak a boltba ha kell valami,ő meg szarik kihajolni az ablakon mikor cigizik.Belccigizik a képembe.Hiába csukom be az ajtól bejön.Minden reggel a hányinger kerülget mert azt a krva retkes cigit szívja. Már mindenemet átjárta az a büdös bagó szag.Mindenki kérdezgeti hogy cigizek?Mert nagyon büdös vagyok.Hiába mondom meg neki hogy légyzsi hajolj ki az ablakon leseszar cigizik tovább.Még az ablak sincs kinyitva.Már szégyenlek utcára menni.Mert ilyen szagot még nem éreztetek mint mailyen a mi lakásunkba van.Nekem kötelességem szívni ezt a büdös cigit mindennap? napi 2-2,5 dobozzal elszív én meg szagolom.Mit csináljak mert mindjárt fogom az összes cigijét és bas*zom a csap alá.Nagyon ideges vagyok.Amikor szólok nek normális hangnembe rendesen hogy anyu légyszi az ablakon akkor azt mondja hogy én ne parancsolgassak neki mert ha majd saját lakásom lesz ott majd parancsolgathatok..stb.. Mit csiálnjak?? (bocsi a hibákért gyorsan írtam)
2011. szept. 23. 18:23
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem kell otthon lenni,és egy kisbaba hova menjen otthonról,te észlény,mert sok babára is ráfujja az anyja a füstöt,hadd szokja a gyerek.Cigizettek,de ne mások alá.
2011. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek kérdező. Ugyan én is dohányzom sajnos, de ha lenne gyerekem, biztos, hogy nem fújnám a képébe a füstöt. Nem nagyon tudsz mit csinálni, úgyis azt mondja, hogy amíg az én házamban laksz... amiben persze van igazság, de azért van egy határ. Vegyél egy gázmaszkot, járkálj abban a lakásban, hátha észreveszi magát.
2011. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
75%-os: jó felfogtuk, te kevés időt töltesz cigis helyen. De fogd már fel, hogy a KÉRDEZŐ NEM ILYEN HELYZETBEN VAN! Ennyire idióta te se lehetsz.
2011. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele megegyezni, hogy csak a saját szobájában cigizzen... Egyik barátnőm pont ilyen helyzetben van, de nem tud az anyjával mit csinálni, elképesztő, milyen szülők vannak..... Jó, nem tud leszokni, de miért nem tud az erkélyen/nyitott ablaknál, vagy legalább a lakás egy helyiségében cigizni?
2011. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim válasza:
93%

Édes istenem, ez a sok gyökér válaszoló! Hát nem fogjátok fel, hogy akárhová is megy a kérdező, mindenhol cigiszag van? Meg jösztök azzal, hogy költözzön el. Egyáltalán azt sem tudjátok hány éves! (kérdező, ha szabad tudnunk, hány éves vagy?)

Kérdező: én rettenetesen sajnállak, én szerencsére nem tudom mit érzel, hiszen a családomban senki sem dohányzik, de szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy eldugod, vagy kidobod a cigit. Az anyukádnak nem kell megtudnia, hogy te voltál az aki eltüntette a bagót, és így még le se fog cseszni. A sok paraszt hozzászólóval meg ne foglalkozz. Valószínű halvány lila gőzük sincs arról, hogy mit érzel.

2011. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
94%

A nagyon értelmes 75%os biztos ő is belefújja a füstöt a gyereke,vagy környezete pofájába. Gratulálok neki! Az ilyeneket gázkamrába zárnám!

Egy embernek,főleg nem szülőnek sincs joga a saját gyerekét mérgezni,akkor sem ha már felnőtt. Ez a költözz el duma mert az én házam,már borzalmasan idegesítő! Mi vagyunk mi állatok??? Ha felnő elküldjük a pics@ba??? Amíg gyerek hallgass a neve,és mindent el kell tűrnie? Ne feledjük hogy nem a gyerek kérte hogy megszülessen,hanem a szülő akarta! Én 32éves vagyok,egész gyerekkoromban szívtam az apám cigifüstjét. Meg is lett az eredménye,asztmás vagyok és úgy frákogok mint egy tüdőrákos,pedig nem is bagózok.

Bocs de ezt muszáj volt leírnom!

2011. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%

:(( mindig rossz ilyeneket hallani/olvasni.

engem is felháborítanak azok a dohányosok,akik a nemdohányzókra nincsenek tekintettel, főleg ha az a gyermekük.

én kidobnám a kukába az egészet,ha újat vesz azt is (és így tovább)aztán karira,v szülinapra vennék neki nikotintapaszt.

sajna az a baj,hogy függő :( és nem csak téged tesz tönkre,hanem a saját életét is rövidíti.

nálunk is a szomszéd cigizik,átjön hozzánk a füst, én is utálom,mert jön be a lakásunka,szóval megértelek.

kitartást és türelmet kívánok neked!

2011. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
98%
Ez a kidobás,eldugás nem jó,nikotin függők agresszívak.A fejükben kéne rendet rakni.
2011. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idióta válaszolót egy helyen!!!!

Kérdezőnek teljesen igaza van,hiába az anyja tartja el még mindig és ad neki kaját de az ért annyi esze lehetne hogy akkor a gyereke egészségét nem teszi kockára napi 3 doboz cigivel....

Ne foglalkozzál itt a sok hülye válaszolóval és anyáddal se,több eszed van ennyi idősen mint itt jó pár embernek együtt véve és anyádat is bele számítva....teljesen mértékben megértelek és igazat adok neked,nem tudom mennyi idős vagy mert az nem derült ki,de ha ennyire semmibe vesznek akkor mielőbb szabaduéj otthonról ha teheted és kezd élni a saját életedet..

2011. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
99%

Én egy kicsit más stílusban, és más módon próbálok neked segíteni. Fontos információt adok át, ha gondolod élj vele. Igaz hogy ha otthon maradsz, akkor a szagot továbbra is érezni fogod, de legalább az egészséged megmaradhat, ami nem kis dolog.

Már holnap menj el a patikába, és szerezz be vagy por alakú aszkorbinsavat(C-vitamin kémiai neve), vagy C-vitamin tablettát, vagy kapszulát, de ne a 60mg-osat, hanem az 1000mg-os változatot, abból is legalább 100-120 db-osat. Minden nap szedjél be legalább 2-3ezer mg-ot, mert így kivédheted a cigaretta füst ártalmait. Mivel a szervezet a cigifüst kitisztításához C-vitamint használ el, ezért olyan embereknek akik szívják, és olyanoknak méginkább akik csak a környezetükben élnek és beszívják, nélkülözhetetlen ez az anyag. (csak tájékoztatásul: egy szál cigaretta ártalmainak kivédéséhez minimum 150mg C-vitamint használ el a szervezet. )Ez alapján számold ki nagyjából mennyi az a füst mennyiség amit neked be kell lélegezned naponta, kb. hány szál cigit szívnak a szüleid, és ez alapján számold ki a saját szükségletedet a C-vitaminból. Azt javaslom, hogy ha már tudod mennyi az annyi, akkor arra a mennyiségre szép fokozatosan állj rá, mert először a szokatlan, eddig nem szedett C-vitamin hasmenést csinál. És kérlek ne figyelj majd azokra, akik le akarnak beszélni a C-vitamin szedéséről, nyugodtan szedheted, mert nem igazak a vele kapcsolatos rém-hírek, miszerint vesekövet okoz, meg mit tudom én még mit. Nyolc éve szedek nem csak C-vitamint nagy dózisban, és azóta minden nyűgöm megszűnt. Erről ennyit. Sok sikert, és mihelyt el tudsz menni otthonról, lépj le. Te pedig majd imádd a gyerekedet, ne légy olyan mint a saját anyád.

2011. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!