Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ekkora hatalmas...

Hogy lehet egy ekkora hatalmas nagy paraszt az anyám?

Figyelt kérdés
Nekem mindig tekintettel kell lennem másokra főleg rá.Én mindig rohanjak a boltba ha kell valami,ő meg szarik kihajolni az ablakon mikor cigizik.Belccigizik a képembe.Hiába csukom be az ajtól bejön.Minden reggel a hányinger kerülget mert azt a krva retkes cigit szívja. Már mindenemet átjárta az a büdös bagó szag.Mindenki kérdezgeti hogy cigizek?Mert nagyon büdös vagyok.Hiába mondom meg neki hogy légyzsi hajolj ki az ablakon leseszar cigizik tovább.Még az ablak sincs kinyitva.Már szégyenlek utcára menni.Mert ilyen szagot még nem éreztetek mint mailyen a mi lakásunkba van.Nekem kötelességem szívni ezt a büdös cigit mindennap? napi 2-2,5 dobozzal elszív én meg szagolom.Mit csináljak mert mindjárt fogom az összes cigijét és bas*zom a csap alá.Nagyon ideges vagyok.Amikor szólok nek normális hangnembe rendesen hogy anyu légyszi az ablakon akkor azt mondja hogy én ne parancsolgassak neki mert ha majd saját lakásom lesz ott majd parancsolgathatok..stb.. Mit csiálnjak?? (bocsi a hibákért gyorsan írtam)
2011. szept. 23. 18:23
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
95%

Akik azt írták, hogy költözzön el, azok forduljanak fel. Ilyen egyszerű a hozzászóláson azoknak a szűklátókörű parasztoknak, akik szerint a gyerek örüljön, hogy 16 évesen nem dolgozik, nem él külön, és szerintük normális, hogy a gyerek a kiállhatatlan cigifüstöt szívja.


Kérdező, megértem a gondod. Én azt utálom, amikor a suli előtt szívják sokan a cigit, a bejárat előtt, és ha kimész, megcsap az az undorító büdös bagószag. Na én olyankor szoktam a sok taknyos kis kilencedikest szó szerint az anyjába elküldeni (ha felesel, meg is verem), mert rendszerint ők csinálják ezt.

2011. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
13%
Fordulj fel te :D hogy tudsz ilyet írni ismeretlenekre? Üssön el akkor egy busz tégedet!
2011. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
96%

A C-vitaminos dologhoz annyit, hogy akinek gyenge a veséje és hajlamos kőre, annak valóban okozhat vesekövet, mert kikristályosodik a felesleges C-vitamin a vesében. Akinek egészséges, annak nem lesz baja tőle, de vesebetegek azért orvossal beszéljenek nagyobb mennyiségű C-vitamin fogyasztása előtt.


Ami még kicsit segíthet: gyertya. Dohányzom és egyszer javasolták, hogy égessek gyertyát, mert a láng valahogyan "megeszi" a füstöt. Fogalmam sincs, hogy mi a fizikai magyarázata, de tényleg működik. Illetve létezik egy Anti-tobacco nevű illatosító (talán Ambi Pur, de nem vagyok biztos benne), szintén nagyon jól közömbösíti a füstöt.


Egyébként ráérő idődben vágd le egy gyufa fejét, szedj ki egy kis dohányt, tedd bele a fejet, aztán tömd vissza a dohányt a cigi végébe. Baromira meg lehet ijedni tőle, de hacsak el nem hajítja az ember ijedtében a cigit, nem veszélyes, durran egy kicsit és hirtelen fellobban :) Nekem tettek már a cigimbe és nem kicsit lepődtem meg :)

2011. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy miért kell "bántani" a kérdezőt és miért kell belekötni.Ő segítséget vár és gondolom nem szórakozásból írta ezt ki,csak most lett elege.

Annak ellenére,hogy nem tudom,hogy hány éves,biztos nehéz lehet neki és nem csak úgy van az,hogy "KÖLTÖZZ EL azt szevasz,minden meg van oldva..."

18éven aluli,akkor nem is igazán oldható meg,de akkor se ha betöltötte,mivel nehéz lehet ilyen körülmények között (meg amúgy is) saját életet kezdeni és talpra állni.


Én teljesen megértem,mert valami hasonlóban van nekem is részem,csak az a szerencse,hogy kicsit jobban odafigyelnek erre itthon és szándékoznak arrébb menni.

Mondanám,hogy próbáld ezt vele megbeszélni,de látom felesleges,még próbálgatni is.Célozgathatsz is,de lehet...(sőt..biztos),hogy te fogsz szívni,mert szóvá tetted stb...Ez esetben muszáj elviselned,ha a költözést se tudod megoldani(rokon,koli,esetleg jó barát...)

Próbálj gyakrabban szellőztetni,használhatsz légfrissítőket ha ezek jobban segítenek és gondolom a szobádban nincs olyan erős füstszag,mint ott ahol cigizik.

Tehát vidd be magadhoz az összes olyan cuccot amit féltesz,hogy olyan szagú lesz.(Kabát stb...)

2011. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Miért kell bántani,mert a magyar emberek többsége bagón egy része meg a kannás boron él,azt sír a pofájuk hogy nincs pénz...a ygerek elől elszivják,isszák a kajára valót,itt l,

lehordják a kérdezőt aki nem kér a füstből,mert ők mind bagó függő paraszt aki mások alá fujja,cigizzen,de nem kell másokat mérgezni,mert nekik csak a bagó az öröm.

2011. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Sztem mond meg neki hogy sz ar anya vagy mer a pofámba dohányzol annyira nem érdekellek, hogy nem bírsz kitakarodni az erkélyre vagy kihajolni a retek ablakon vagy kitakarodni a lépcsőházba te barom asszony vagy leglábbis vezesd rá, hogy egy köcsög.
2014. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Azóta javult a helyzet?
2016. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!