Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ekkora hatalmas...

Hogy lehet egy ekkora hatalmas nagy paraszt az anyám?

Figyelt kérdés
Nekem mindig tekintettel kell lennem másokra főleg rá.Én mindig rohanjak a boltba ha kell valami,ő meg szarik kihajolni az ablakon mikor cigizik.Belccigizik a képembe.Hiába csukom be az ajtól bejön.Minden reggel a hányinger kerülget mert azt a krva retkes cigit szívja. Már mindenemet átjárta az a büdös bagó szag.Mindenki kérdezgeti hogy cigizek?Mert nagyon büdös vagyok.Hiába mondom meg neki hogy légyzsi hajolj ki az ablakon leseszar cigizik tovább.Még az ablak sincs kinyitva.Már szégyenlek utcára menni.Mert ilyen szagot még nem éreztetek mint mailyen a mi lakásunkba van.Nekem kötelességem szívni ezt a büdös cigit mindennap? napi 2-2,5 dobozzal elszív én meg szagolom.Mit csináljak mert mindjárt fogom az összes cigijét és bas*zom a csap alá.Nagyon ideges vagyok.Amikor szólok nek normális hangnembe rendesen hogy anyu légyszi az ablakon akkor azt mondja hogy én ne parancsolgassak neki mert ha majd saját lakásom lesz ott majd parancsolgathatok..stb.. Mit csiálnjak?? (bocsi a hibákért gyorsan írtam)
2011. szept. 23. 18:23
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
52%

Gratulálok hogy így beszélsz a saját anyádról! Bezzeg a kaja, amit az ő pénzéből eszel, az tetszik. Ha nem tetszik így az élet, költözz el!!!


mért köszönje meg az anyjának,az ilyenket kéne jól helyre tenni.

2011. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
97%
Én nagyon sajnálak téged.Tudod itt csak egy megoldás van,majd ha lesz munkád,akkor szépen elköltözöl és végre normális cigi mentes környezetben fogsz élni.Addig sajnos ez lesz..:(((
2011. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
88%

75%-os: majd fogsz ám rinyálni, amikor ott fogsz haldokolni 40 évesen tüdőrák miatt, mikor 1 szálat sem szívtál el...


Az én szüleim miatt halt meg a húgom, 16 (!!!!!) évesen tüdőrákban!! A szüleim fejenként 3 dobozzal szívtak el naponta, a tesóm az ideje 90%-át a nappaliba töltötte, ahol cigiztek.

2011. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
3%

Napi 2-2,5 doboz cigi?? Ilyen k*rva gazdagok vagytok? Ha igen, akkor nyílván nagy lakásban is laktok, tehát annyira nem lehet gáz.


Ha meg nem, csak éppen anyád erre nem sajnálja a pénzt, inkább máshonnan veszi el, akkor én a te helyedbe eljárnék a templomba imádkozni, hogy kapjon valami tüdő/gége rákot..... a remény hal meg utoljára.

2011. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
4%
Egyszerű: nem kell ott lenni, ahol dohányoznak ;) Én nem fogok meghalni tüdőrákban, van elég bajom így is :D
2011. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
Én is cigiztem de nem másokra,a cigisek rosszabbak a drogosoknál.
2011. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
95%
35 éves vagyok, egészségesen élek, soha életemben nem dohányoztam - a szüleim viszont gyermekkoromban láncdohányoztak otthon a lakásban (mindkettő fiatalon hunyt el). Két hete a szokásos éves tüdőszűrő vizsgálaton kb 20 csomót találtak a tüdőmön, azóta átestem egy hörgőtükrözésen (ami kicsit sem volt kellemes), sok-sok labor, ultrahang, röntgen vizsgálaton és a ct-n. Most várom az eredményeket, és imádkozom, hogy "csak" szarkoidózis legyen és ne tüdőrák, mert van egy 3 éves kislányom, akit szeretnék felnevelni. Én SOHA nem dohányoztam aktívan, de a passzív dohányzásban bőven volt részem. Talán meséld el anyukádnak a történetemet...
2011. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
99%
75%-os: én tényleg sajnállak, hogy nem tudsz értelmezni egy szöveget...
2011. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
98%

Megértelek, nekem az apám csinálja ezt! A hajad is átveszi a szagot, sőt még a bőröd is! Komolyan, nekem sokszor a kezem is cigiszagú vagy az arcom. Érzem, hogy még akkor is csípi a szemem, ha máshol vagyok, jó levegőn.

De nem is ezzel van a baj! Hanem a passzív dohányzás!!!!!! Nekem is a tüdőmnek vége, állandóan köhögök, időnként olyan csúnyán, hogy azt hiszik minimum egy alien-t fogok felköhögni, mert azok a hangok...

Sajnos ha nem tudsz elköltözni te sem akkor marad az, hogy tűröd. :(

Nekem szerencsére kinyitják az ablakot, persze a ruháim mindenem így is büdös. Néha hatszor mosom ki, már beleőrülök. Tudom, hogy pl. télen amikor bent szárad úgyis büdös lesz, de olyan mocskosnak érzem, folyton újra mosom...

Esetleg mondd meg anyádnak, hogy ha nem hajlandó kinyitni az ablakot vagy még be is zárja akkor majd kitöröd az üveget, szóval válasszon. Én egyedül ilyesmikkel tudtam ténylegesen eredményt elérni, így nem kell állandóan a füstöt szívnom. Szörnyű ember az ilyen, nem csodálom, hogy így beszélsz róla szívem szerint addig rugdosnám még meg nem fájdul a lábam! Apám is amikor kicsi voltam akkor is cigizett, éjszaka éjjelente 3-4 alkalommal is arra ébredtem, hogy kapar a torkom és fulladok. A paplant kellet a fejemre húznom, hogy legalább a szemem ne csípje a füst. Anyámnak is hiába könyörögtem, nem érdekelte, ő is szívja pedig apám füstjét. Miatta is aggódom...

Szóval nem vagy ezzel egyedül, ha kicsit megnyugtat másnak is ilyen az apja/anyja. Remélem hamarosan megszabadulunk már és megússzuk, nem mi leszünk betegek az ő hülyeségük miatt. Amikor csak lehet nyisd ki az ablakokat. Bár engem pl. télen sokszor megvertek, ha ablakot mertem nyitni. Éjjel nyitottam ki a szobámban, persze jól lehült a levegő. Egy rémálom az egész :(

2011. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
6%
De tudok ;) Csak tudod én ahol dohányoznak, minimális időt töltök ;)
2011. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!