Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Borzasztó idegesítőnek találom őket, minden idegesít, a vonyításuk, a rohangálásuk. Ez még nem is lenne baj, de folyton folyvást megtalálnak, mert van 2 gyönyörű kutyám, és odajönnek kuncsorogni, hogy simizhessék őket. Én rendszerint elküldöm őket, megmondom, hogy menjen innen, vagy ne simogassa meg. Ilyenkor persze az anyjuk szemében minden vagyok, csak becsületes nem...
2012. ápr. 22. 23:52
 11/95 anonim ***** válasza:
60%
Figyelj, de attól még nem kell szülnie, oké? Tetszik az ötlet hogy képen töröllek egy féltéglával? Nem? Próbáljuk ki, hátha utána meggondolod magad.
2012. ápr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
81%
Én is hasonlóan vagyok ezzel. A ricsaj zavar engem is. Tulajdonképpen nem is az utálom szó a megfelelő rá, hanem nem hatnak meg. Itt nem ismerjük egymást, így leírom, de szóban senkivel nem szoktam közölni, a legcukibb kisbaba is hidegen hagy. Mindig menekültem a gyes-es kolléganők munkahelyi babás látogatása elől. Én a kutyáktól vagyok meghatva. Sajnálom. Soha nem éreztem azt, hogy gyereket szeretnék. Lehet, hogy valami gáz van velem. A helyzet már nem fog változni, mivel 40 múltam.
2012. ápr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
70%
Az előbb lemaradt, hogy nő vagyok.
2012. ápr. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim válasza:
77%
Én ugyan ezt érzem 35 éves férfi létemre. Valószínűleg sosem lesz gyerekem. Idegesítenek és semmi szépet nem találok bennük. Nem tehetek róla, ez van. Lett már vége kapcsolatomnak is azért mert a barátnőm gyereket akart én meg nem.
2012. ápr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
25%

Az a kijelentés hogy utálom a gyerekeket csak egy szocipata szájából hangzik hitelesen. Aki itt irt eddig egyiket sem gondolnám szociopatának.


Bele lehetne merülni példálozásba hányszor hallottam ezt ismerösöktöl és épp ennyiszer láttam öket vigyorogni mint a tejbetök mikor megvolt a baba.

De erröl inkább az a helyzet jut az eszembe mikor a bakfis lány közli hogy ő aztán sosem megy férjhez, anyukája pedig mosolyogva simogatja a buksiját hogy: hát persze kislányom...


Nem vagy te szociopata, a kérdésed ezért nem is lehet más csak egy szimpla figyelemfelkeltő segélykiáltás. Mentsd el a kedvencek közé és tiz év múlva (de lehet csak 5) nézz vissza.

2012. ápr. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
71%
Én is utáloma gyerekeket, idegesítőek. 35 vagyok, mikor fog ez megváltozni?? Itt jegyzem meg, hogy anyám folyamatosan ütött-vert, szóval belőle rohadtul nem jöttek elő az anyai ösztönök, erre ne alapozzon senki!
2012. ápr. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
72%

1. csak egy szociopata utálhatja a gyerekeket - majdnem felröhögtem hangosan

2. az itt írok szerinted nem szociopaták - de jó hogy ezt így 1 kommentből meg tudod állapítani mindenkiről

2012. ápr. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
11%

"majdnem felröhögtem hangosan"


És mi gátolt meg ebben, a háttérben alvó asszony? Ha van asszony, nem is lehetsz szociopata^^

2012. ápr. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
59%

"Ha van asszony, nem is lehetsz szociopata^^"


Szeretem a gyik-et, mert ilyen okosságokat lehet itt olvasni. Ezt honnan veszed? Már nem azért... Szívesen elbeszélgetnék veled a szociopátiáról, mert tévedésben élsz, azt hiszem. De ennek nem ez a kérdés a helye. Ha nagyon kíváncsi vagy, a lakótársaim miatt próbálom visszafolytani a nevetést, de elég nehéz, mikor ilyen szórakoztató emberekkel találkozom az interneten.

2012. ápr. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
13%
Nyugodtan beszélgethetsz velem, mindjárt kapsz is egy kis olvasnivalót: [link]
2012. ápr. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!