Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Borzasztó idegesítőnek találom őket, minden idegesít, a vonyításuk, a rohangálásuk. Ez még nem is lenne baj, de folyton folyvást megtalálnak, mert van 2 gyönyörű kutyám, és odajönnek kuncsorogni, hogy simizhessék őket. Én rendszerint elküldöm őket, megmondom, hogy menjen innen, vagy ne simogassa meg. Ilyenkor persze az anyjuk szemében minden vagyok, csak becsületes nem...
2012. ápr. 22. 23:52
 51/95 anonim ***** válasza:
40%

Én vagyok a 46-os. Csak fordított pszichológiát alkalmaztam, vagyis ok nélkül bunkó voltam a kérdezővel.

Ahogyan ő ok nélkül bunkó a gyerekekkel.


Ugye, kérdező, hogy neked is rosszul esett? Talán ez alapján kicsit átgondolod a dolgot. Lehet normálisan is közölni, amit szeretnél, mondjuk azt mondod, hogy a kutyus nem szereti, ha simogatják.

Érveid nem is voltak, csak rögtön leminősítettél a stílusom alapján, hogy egy gyárban güriző nímand vagyok, aki itt éli ki a feszkót.


Kérdező!

Te milyen embernek tartod magad, aki a frusztrációdat a gyerekeken éled ki?

Tán csak nem egy gyárban büdösödő nímand lennél te is?

2012. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
48%

off:mi az a nímand? a parasztot értem...az a kérdező...de nimand?


Ha utálod őket, minek viszed oda a kutyát? Egy gyerek természetéből fakad hogy ha újdonságot lát, jelen esetben kutyát, az érdekli és fel szeretné fedezni...ezért talán nem kéne büntetni őket a tuskó stílusoddal!

Ha rendelkeznél némi intelligenciával, nagyon egyszerűen tudnád kezelni a dolgot!

Azt megkérdezhetem, hány éves vagy?

Olyan 17re tippelek, persze kamuzhatsz is...:)

2012. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
45%

Bocs, ez alapján, inkább csak 7 éves lehetsz:

"Az én kutyám, nem a tiéd. Te mit szólnál, ha odamenne egy gyerek, és megkérdezné, megsimogathatom a hajad? Csak úgy. Biztos örülnél, ugye?"

megmondod emberi hangon és stílusban,hogy nem szereted, ha megsimogatják a hajad...egy gyerek, az gyerek, nem pedig hülye...

2012. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
36%

Nímand azt jelenti, hogy senki :)

(46os, aki várja a kérdező hozzászólását)

2012. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
0%
KÖszi! Ma is tanultam valami újat...:D
2012. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
42%

Egyébként a "niemand" német szóból jött át,ami szó szerint senkit jelent.


Érdekes a gyökere is, "nie"=sehol, "mand"= "mann" = ember. Legalábbis szerintem innen származhat.

2012. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
12%
A kérdező még biztos iskolában van...:)
2012. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
49%
Esetleg idegösszeroppanást kapott, mert a világon mások is mernek élni, mint Ő meg A Kutyái :D
2012. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 A kérdező kommentje:

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.


Nem az egosita kölyköd vagyok, úgyhogy ne abból indulj ki:)

2012. ápr. 24. 21:52
 60/95 A kérdező kommentje:
Ha annyi alapműveltséged nincs, hogy tudd, mi az a nímand, nem én vagyok a paraszt, te nímand. Ha meg már ennyire sötét vagy, legalább használnád a google-t, ne itt offolnál, féleszű.
2012. ápr. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!