Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Borzasztó idegesítőnek találom őket, minden idegesít, a vonyításuk, a rohangálásuk. Ez még nem is lenne baj, de folyton folyvást megtalálnak, mert van 2 gyönyörű kutyám, és odajönnek kuncsorogni, hogy simizhessék őket. Én rendszerint elküldöm őket, megmondom, hogy menjen innen, vagy ne simogassa meg. Ilyenkor persze az anyjuk szemében minden vagyok, csak becsületes nem...
2012. ápr. 22. 23:52
 61/95 anonim ***** válasza:
49%
Megnyilatkozott az intelligencia, amire vártunk.
2012. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
47%
Inkább menj és érezd jól magad a kutyákkal...
2012. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
20%

A kutya szegény elpusztul kb.15 évesen,de ha egy túltenyésztett öleb,még addig se..Egyedül megöregszel,senki nem nyitja rád az ajtót,mert egy gyerek gyülölő magának való vén asszonyra senki nem kiváncsi.

Tudom még gyerek vagy és nem gondolkodsz ennyire előre.

2012. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
41%

Hehhe, elég ideges lett...


De mostmár szerencsére azt is tudjuk, hogy az az intelligencia, amikor valaki képes egy 3 éves gyereket direkt gyűlölni, csak mert a gyereknek tetszik a kutyája (az, ami neki is tetszik).


(Azt még elmeséled, mi a búbánat az az egosita gyerek???)

2012. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
18%

Én kérek elnézést, hogy nem vagyok tisztában a tizenévesek szlengjével...:)

Ha már a google-t említetted, vannak jó pszichológusok is, akiket megkereshetsz...és ne itt vertyogjál, hogy jaj utálom a gyerekeket!

A férjem dugja a titkánőjét? :) ez jó!!!! Se ez, se az nem jött be kicsi nímandka. Menjél szépen játszani! :)

2012. ápr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
9%

Képzeld, a férjjel egész más sportokat is lehet űzni a futáson kívül, de látom, erről senki nem világosított fel:) De te csináld csak a kutyákkal, ha úgy jól esik.

Mivel te kérdezted hogy gáz-e ha utálod a gyerekeket, viseld el, hogy erre van, aki rábólint.

2012. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
73%

Én se szeretem a gyerekeket.

A busznak mindig a végébe ülök.

Erre múltkor odajön egy nő, és letelepszik mellém a 3 kis döggel. Inkább elmentem onnan, és végig álltam az utat. Azt is imádom amikor rokonoknál vagyok. Rá se nézek a gyerekre de az mindig odajön. A nyálas játékait nyomkodná a kezembe meg visít. Egész életemben nem szóltam még egyszer se gyerekhez. Rájuk se nézek, meglátok egyet és odébb megyek. Kedves kérdező ! Van kedved ismerkedni ?:)

Én is szeretem a kutyákat:) Biztos tudnám élvezni az életet egy ilyen antiszociális szépséggel. Bár eddig egyedül is jól megvoltam:)

2012. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:
8%
Ohh egy újabb társadalmi hulladék...
2012. máj. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
13%
Én meg távoltartom a gyerekemet a kutyát sétáltató vörös rúzzsal ocsmányan kisminkelt ezeréves gazdag életúnt gyerekgyűlölő szipirtyóktól, amilyen szerintem a kérdező most, vagy később minden bizonnyal lenni fog, mert a seggnyaló (lehet 2 segget :)) kutyája ne nyalogassa az én kisfiam kezét és a köcsög bunkó néni se szóljon rá az én kisfiamra (aki nem ugat éjszaka), így inkább mondom a kisfiamnak, hogy hagyd a nénit, meg a kutyust, mert lehet hogy nem szereti ha simogatják. Ennyire egyszerű.
2012. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
0%

A pszichiátria válasza a problémára:


- Ki az abszolút csúnya?

- Akinek kiskorában csontot kötöttek a nyakába, hogy legalább a kutya játsszon vele.

2012. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!