Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Gáz, hogy utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Borzasztó idegesítőnek találom őket, minden idegesít, a vonyításuk, a rohangálásuk. Ez még nem is lenne baj, de folyton folyvást megtalálnak, mert van 2 gyönyörű kutyám, és odajönnek kuncsorogni, hogy simizhessék őket. Én rendszerint elküldöm őket, megmondom, hogy menjen innen, vagy ne simogassa meg. Ilyenkor persze az anyjuk szemében minden vagyok, csak becsületes nem...
2012. ápr. 22. 23:52
 81/95 anonim ***** válasza:
66%

Mindenkinek magánügye h válla e vagy sem. De attól h valaki v mit nem szeret még nem biztos h bolond.

Egyébként én se rajongok értük nekem a szomszédba 5-6 méterre tőlem a szomszéd házba van kettő. A nap kb 60%-ban azt hallgatom h h ordibál az egyik a másikkal vagy velük az anyja apja. H a büdös k anyád takarodjál befelé...


Egész nap megy a visítozás már napi szintem lüktet a dobhártyám. 1X még a rendőrséget is kihívtam mert petárdáztak és bántották a kutyámat.

Kijött a 3 járőr még ők is azt mondták h milyen szép kutya.

Szóval nincs egyedül T Kérdező.


A kutyám

[link]

2014. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
1%

És még van bőr a pofátokon lepontoznia véleményemet!

Semmi gond, most mindenkit lepontoztam kivétel nélkül!

2014. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim válasza:
96%
Fhuuu én is rohadtul utálom őket:D Egyáltalán nem tudnak meghatni. Viszont az állatokat meg egyszerűen imádom, egész nap állatokkal foglalkoznék ha lenne rá lehetőségem:) én is lány vagyok, és elvárás a családban sajnos, hogy előbb-utóbb szülni 'kell'... Ezvan:/
2015. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
22%
redvás korcsok!
2016. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim válasza:
1%
Te tenyleg ekkora g*ci vagy
2016. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
100%

Helyes!

Én is ki nem állhatom!

2017. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
100%
Én is rühellem őket, szerintem ezzel nincs is probléma.
2017. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim válasza:
80%

Én is utálom őket, és nem, nem gáz. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy kit és mit szeret vagy sem.

Én is jobban szeretem az állatokat.

Ettől függetlenül szeretnék gyereket, 2-t is, mert az a sajátomé, olyan lesz, amilyennek én és a férjem neveljük.

2017. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim válasza:
100%
Én sem szeretem őket és kétlem hogy kötelező lenne megengedni idegeneknek hogy simogathassák a kutyádat.Manapság sajnos elég nehéz úgy utcára menni hogy ne találkozz gyerekesekkel,a támogatás miatt csinálja boldog és boldogtalan egyaránt.
2017. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim válasza:
100%
Én is utalom őket ezért én eldöntőtem hogy nem kell gyerek nekem se. Ezért utálom azokat akik ugy oda vannak értük.
2017. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!