Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem rendbe a házasságom?

Hogy tegyem rendbe a házasságom?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a férjem, aki a legjobb ember a világon. Hirtelen felindulásból történt, nem volt benne semmi érzelem. A férjem magát okolja, kérte is, hogy mondjam meg, mit csinált rosszul? Én erre nem tudok válaszolni, nem volt semmi baj, a tenyerén hordoz, királynőként bánik velem. Az még csak meg sem fordul a fejében, hogy én vagyok az utolsó cafka, amiért ezt tettem, pedig ez az igazság. Teljesem megőrült, görcsösen próbál bizonyítani nekem, pedig ez az én feladatom volna. Főz nekem, ágyba hozza a reggelit, virágot vesz, udvarol. Tudom, örülnöm kellene, de megcsaltam, ezt én nem érdemlem meg, meg kellene dolgoznom ezért a bánásmódért. Kínosan érzem magam és ég az arcom a szényentől, amiért ilyet tettem azzal, aki tényleg meghalna értem és még csak bocsánatot sem tudok kérni, mert nem engedi. Lehet, hogy én vagyok a hülye, hogy ezen rágódom és minden rendben van? Szeretném kívülállók véleményét is meghallgatni!
2012. nov. 15. 10:34
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
23%

ma 11:43


Hülyeség!

Itt nem arról van szó,hogy elnőiesedett volna a csávó,hanem arról hogy elvakultan szereti,nem olyannak látja,mint amilyen valójában,a reakciója meg normális,mint írtam idő kell mindenhez,lehet hogy 2-3 hónap múlva rájön,mikor belenéz a tükörbe,hogy az van írva a homlokára,hogy "HÜLYE VAGYOK!",aztán otthagyja a nőt,vagy legalább is vége lesz a "pincsi kutya!jaj de cuki!" típusú elkényeztetésnek!

2012. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
8%

szerintem lepd meg egy nyaralással vagy üdüléssel. Menjetek el valahova ketten :) ez talán megoldás lehetne. Írj neki levelet, írd le, hogy mit gondolsz. Így ha sír is, magában fogja elrendezni, és talán utána tudtok beszélgetni is.

nem akarlak én is bántani, hisz látom, hogy megbántad, de azért te is kedveskedj neki így :)

2012. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező már megunta a férjét, nem kell neki csak még saját magának sem vallja be.

Hiába kényezteti, és hordja a tenyerén ha nem ő kell neki, egy nő igazából nem ilyen genetikailag nekünk van bekódolva, hogy kiszolgáljuk a férfit, nem fordítva, a férjed nagyon rendes ember lehet, de cseppet sem férfias ez az igazság, hiszen még az sem érdekli ha egy komoly hibát követtél el ellene. Nekem ez így nem normális kapcsolat. Idő kérdése, hogy elhagyd.

2012. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
Még valami. Az hogy valaki jó ember, még nagyon nagyon kevés egy házassághoz.
2012. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:

ma 12:48


sokan egy nem jó emberrel is összeházasodnak,csak később derül ki,hogy milyen az illető

de az elmondottak alapján,nem csaj jó,hanem figyelmes,önzetlen....nektek még mi kéne

tojjon arany tojást?

2012. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
Figyelj, az még nem elég, hogy jó ember, ha nincsenek meg az érzelmek, márpedig itt nincsenek meg. Ez a baj.
2012. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:

Ja,és még annyit,hogy (pl itt is)

folyamatosan megy a siránkozás,hogy "hol lehet normális,

kedves pasit találni",ha meg megtalálják,akkor nem jó!

Istenem,de utálom ezt.

Olyan elegem van már az emberekből.

2012. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
78%

ma 13:02


Akkor meg mi a fészkes fenének házasodott vele össze,ki volt az a kegyetlen dög,aki fegyvert fogott a fejéhez,hogy kösse össze az életét,egy olyannal akit nem szeret?!

2012. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
84%
A nők jobban szeretik az olyan pasit, aki után ők futnak, nem ő utánuk...ez van.
2012. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:

Anyagiakról nem tudok nyilatkozni,mert nem ismerem a kérdezőt,és a férjét,de érzelmileg elég rendesen ki van használva a pasi,az biztos.

Bár én nem mondom,hogy ő nem tehet róla!

2012. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!