Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem rendbe a házasságom?

Hogy tegyem rendbe a házasságom?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a férjem, aki a legjobb ember a világon. Hirtelen felindulásból történt, nem volt benne semmi érzelem. A férjem magát okolja, kérte is, hogy mondjam meg, mit csinált rosszul? Én erre nem tudok válaszolni, nem volt semmi baj, a tenyerén hordoz, királynőként bánik velem. Az még csak meg sem fordul a fejében, hogy én vagyok az utolsó cafka, amiért ezt tettem, pedig ez az igazság. Teljesem megőrült, görcsösen próbál bizonyítani nekem, pedig ez az én feladatom volna. Főz nekem, ágyba hozza a reggelit, virágot vesz, udvarol. Tudom, örülnöm kellene, de megcsaltam, ezt én nem érdemlem meg, meg kellene dolgoznom ezért a bánásmódért. Kínosan érzem magam és ég az arcom a szényentől, amiért ilyet tettem azzal, aki tényleg meghalna értem és még csak bocsánatot sem tudok kérni, mert nem engedi. Lehet, hogy én vagyok a hülye, hogy ezen rágódom és minden rendben van? Szeretném kívülállók véleményét is meghallgatni!
2012. nov. 15. 10:34
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Miben jobb? Az ágyban biztos nem, elég ügyelen és önző volt. A férjem akkor külföldön építkezett. Visszautasíthatatlan ajánlat volt, nagy összeget kapott érte. Viszont két és fél hónapig távol volt. Nem mondtam, mert ez nem lehet mentség.
2012. nov. 15. 16:49
 42/66 anonim ***** válasza:
Szóval a szexhiány végett tetted. És miért pont ezzel a férfivel?
2012. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:
Jó, megmondom. Nyolc évvel fiatalabb volt mint én. Egy elsőéves főiskolás.
2012. nov. 15. 16:56
 44/66 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező!


Azért feküdtél le mással, mert a szexuális, ösztönös része a kapcsolatotoknak nem jól működik. Ez sok mindenkivel megesik, férfiakkal is, amikor a feleségük már nem nőként viselkedik, hanem csicskaként vagy gyereknevelő házirobotként.


A nőben a szexuális vágyat a hagyományos férfi viselkedés ébreszti fel, ami domináns, erős, független viselkedést jelent. Minél inkább eltér ettől egy férfi, vagyis minél inkább csicska lesz, szolgalelkű és papucs, az a szexualitásra egy nőnél lohasztóan hat.


Magyarul: a férjed túlzott szolgalelkűsége miatt kevésbé férfias számodra szexuálisan. Mivel ezt a hiányt te nagyon megérezted, kerestél egy olyan férfit, aki a viselkedésével férfias energiát árasztott, és ezért lefeküdtél vele, mert már hiányod volt.


A férjed biztos jó ember és jó társ, de egy kapcsolatban a szexualitásra is szükség van, és fájdalmasan tud hiányozni, ha ez nem működik.


Ezért én azt javasolom, hogy próbáld a férjedet finoman férfiasabb, erősebb viselkedésre buzdítani. Ne érezze szükségét annak, hogy állandóan kiszolgáljon, a tenyerén hordozzon stb., mert ez benned a szexuális vágyat kioltja.


Tudom, hogy a hétköznapokban kényelmes, ha valaki kiszolgál téged, de a SZEXUALITÁSNAK és a párkapcsolatnak sosem tesz jót, ha egy férfi túlzottan alárendelt és szolgalelkű, mert egy nőnek szexuális síkon egy férfias, domináns, erős, irányító férfi kell.


Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy a férjedtől el kell szakadnod, csak egy kicsit férfiasabb viselkedésre kell őt buzdítanod, de csak finoman, úgy, hogy ne érezze, hogy baj van vele. Csak motiváld erre a viselkedésre.


Remélem, segítettem és meg fogjátok tudni oldani.

2012. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
Az embereknek mindig az kell ami nincs. Ha egy olyan férjed lenne aki rosszul bánik veled, akkor pár szép szóra vágynál. Ez az amire azt mondták régen: jó dolgában nem tudja mit csináljon. Ezek a kapcsolatok nem égnek olyan amplitudóval mint ahol nagyobb a kilengés. Veszekedés aztán kibékülés. Szerintem te így jártál. Ezt is meg lehet szokni/unni, ha mindig jó valaki hozzánk. Ezért kerestél mást.
2012. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
Na, akkor semmi egyéb oka nem volt a hiúságon kívül.
2012. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
Segítettél, azt hiszem rátapintottál a lényegre. Egy valamit még megmondhatnál, hogy lehet egy vajszívű emberből oroszlánt csinálni?
2012. nov. 15. 17:01
 48/66 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinált rosszul?

Elvett egy k.urvát feleségül.

2012. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:

Soha senkinek nem mondtam el, féltem, hogy nén leszek a hülye mindenért. Páran most belenyúltatok, ezért életemben először kijelentem, hogy a szex a gond. Van, csak nem jó. Van, hogy gyengédségre van szükségem, olyankor kifejezetten élvezem, de erőt is szeretnék néha, de azt a férjem nem képes megadni, nincs meg benne az a vágy, hogy birtokoljon.

Félreléptem, de nem volt szerencsém, az a fiú azt sem tudta, hogy mi hol van, szóval meg sem érte, még csak kicsit sem, viszont megbántottam a férjem, akit tényleg szeretek.

2012. nov. 15. 17:17
 50/66 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki őszintén hogy miért történt ami történt. Hogy vadabb szexre vágysz, a vágyaidat meséld el. Ha nem tudja mi a baj nem fogjátok tudni megoldani. Egyszerűbb ha megérti mi miért történt és tud tenni értetek.
2012. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!