Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem rendbe a házasságom?

Hogy tegyem rendbe a házasságom?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a férjem, aki a legjobb ember a világon. Hirtelen felindulásból történt, nem volt benne semmi érzelem. A férjem magát okolja, kérte is, hogy mondjam meg, mit csinált rosszul? Én erre nem tudok válaszolni, nem volt semmi baj, a tenyerén hordoz, királynőként bánik velem. Az még csak meg sem fordul a fejében, hogy én vagyok az utolsó cafka, amiért ezt tettem, pedig ez az igazság. Teljesem megőrült, görcsösen próbál bizonyítani nekem, pedig ez az én feladatom volna. Főz nekem, ágyba hozza a reggelit, virágot vesz, udvarol. Tudom, örülnöm kellene, de megcsaltam, ezt én nem érdemlem meg, meg kellene dolgoznom ezért a bánásmódért. Kínosan érzem magam és ég az arcom a szényentől, amiért ilyet tettem azzal, aki tényleg meghalna értem és még csak bocsánatot sem tudok kérni, mert nem engedi. Lehet, hogy én vagyok a hülye, hogy ezen rágódom és minden rendben van? Szeretném kívülállók véleményét is meghallgatni!
2012. nov. 15. 10:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:

És 85 százalékos,én nem akarom bántani!

De az Isten áldja meg!

Vegye már észre hogy saját magával sem őszinte!!!

Mit vár másoktól?!

2012. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:

Sajnos állóvíz van. Ilyenkor általában az egyik fél borít. Az embernek olyan természete van, hogy mindég más kell, mindég elégedetlenkedik, soha sem elégszik meg semmivel.

Hiába o a nagy ő, tokéletes, de egy kicsit papucs.

Ez van!

2012. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:

Tipikusan az a példa: Kell a jó? -Nem.

Adott egy férfi aki útán a nők nagy többsége siránkozik.

És adott a nő aki ezt az "álom" pasit megkapta és mit tesz? Félre.úr. Ez sajnos az élet rendje. Túlságosan ellett az asszonyka kényeztetve. Pontosan tudja milyen értékes ember van mellette aki ezt nem érdemelte ezért van most annyira oda magával...!

Valószinűleg, ha lett volna egy pont az ellenkező természetű párja akkor megtudná becsülni. Igy viszont soha nem fogja. Aminek a vége az lesz, hogy vagy keres egy NEM "papucsot" aki "Férefi" a talpán és megpattan vele. Aztán pár éve múlva meg majd siránkozik, hogy Ó Te Jó Isten mit tettem???!!!

Vagy, ha szerencsétlen férjnek szerencséje van akkor hamarosan rá ébred, hogy nem érdemled meg és kivág mit macskát...!!!

2012. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:

ma 15:22!


Végre valaki egyet ért velem

ezért nincs mindenkinek jó pasija,mert nem érdemli meg

de siránkozni tud,na azt viszont megérdemli

2012. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:

"ma 14:08


Igen,simogassuk a lelkét,legyünk vele jóindulatúak,talán felétek kedves 82-es,nem nagy dolog ha megcsaljuk a másikat,de nálunk igen.

Mit tennél,ha a te párod csalna meg,úgy,hogy azért érzékelteted vele,hogy szereted?


Ja csak a pontozás érdekel?

Egyesek de álszentek."


Nem vagyok álszent kedvesem. Nem azt mondtam, hogy simogassuk a lelkét, nem is kell, de tanácsot kért, látszik, hogy megbánta, akkor miért nem lehet valami értelmeset is írni. AZ marha értelmes, hogy elmondjuk, amit már úgyis tud, hogy jaj de undorító volt, stb. Kösz a hasznos hozzászólást.

A másik, hogy én is elítélem a megcsalást, de én azt gondolom, hogy egy jól működő hosszú távú kapcsolatot egyetlen botlásért nem rúgnék fel, ha egyébként boldog vagyok. Biztos, hogy megrendülne a bizalom, biztos, hogy meggondolnám, hogy meddig bízom benne, vagy lehet, hogy helyre sem jönne a kapcsolat, de egy esélyt mindenképp adnék. Mert mérlegelnék, hogy mi az, amit veszíthetek és mi az, amit nyerhetek. És szerintem nem dobnám el az elkövetkezendő 30-40 évet egy botlás miatt sem. Nyilván, ha több ilyen előfordulna, már nem lenne több esély, azonnal repülne.

Viszont nem kellene személyeskedni, azt gondolom, én is normális hangnemben írtam, és azért kíváncsi lennék azokra az álszent emberekre, akik sosem hibáztak és mindenben tökéletesek.

2012. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
ja és nem a pontozásra megyek, pont lesz.rom, még a válaszodban is te azonosítottál a 82%-osnak, akkor ki figyeli a százalékokat?
2012. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:

Haggyjátok már a százalékaitokat....-..-

Ez a nő nem érdemli meg ezt a férfit. Ennyi!!!

És ezzel ő is tisztban van. Meg azzal is, hogy ennek a kapcsolatnak úgy is vége lesz... és lesz majd egy nem tökéletes párja aki mellett vissza sirhatja minden nap eme "papucsnak" titulált normális embert.

2012. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:

Esetleg valamelyikőtök keresztény? Vagy mindketten? Érdekelne.

Szerintem sincs olyan hogy hirtelen felindulásból csalsz. Olyan van, hogy nem vagy magaddal beszélő viszonyban, és fogalmad sincs mire vágysz, mit nem kapsz meg otthon, mi hiányzik. Vagy tudod, csak nem akarod bevallani magadnak sem. Tehát te hazudsz magadnak. A férjed nem tud szembenézni azzal ami történik, ezért átment pincsikutyába. Ő sem őszinte se magához, de hozzád. Sok itt a probléma, ne beszéljünk már tökéletes férfiról, mert egy igazi férfi, akinek van önbecsülése az nem így viselkedik. Mindkettőtökben rengeteg a frusztráció, egyikőtök sincs tisztában önmagával. Ez egy nagyszerű alkalom, hogy leüljetek és szépen felgöngyöljétek az életeteket, őszintén. Te ne siránkozz már, nem öltél embert, ő meg ne pincsizzen és ne játssza a tökéletest. Legyetek emberek, vállaljátok amit tettetek, és járjátok körbe hogy mi miért történt. És legfőképpen ne hazudjatok tovább se egymásnak se magatoknak. Ez a legnehezebb, de azért élünk hogy fejlődjünk, és ez egy nagyszerű alkalom mindkettőtöknek. 38nő

2012. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok vallásos és nem is érdekel, a férjem viszont vallásellenes.
2012. nov. 15. 16:27
 40/66 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Esetleg tudod a pontos okát annak,hogy miért tetted ezt?


Milyen férfivel tetted? Miben más ő, mint a férjed?

2012. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!