Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem rendbe a házasságom?

Hogy tegyem rendbe a házasságom?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a férjem, aki a legjobb ember a világon. Hirtelen felindulásból történt, nem volt benne semmi érzelem. A férjem magát okolja, kérte is, hogy mondjam meg, mit csinált rosszul? Én erre nem tudok válaszolni, nem volt semmi baj, a tenyerén hordoz, királynőként bánik velem. Az még csak meg sem fordul a fejében, hogy én vagyok az utolsó cafka, amiért ezt tettem, pedig ez az igazság. Teljesem megőrült, görcsösen próbál bizonyítani nekem, pedig ez az én feladatom volna. Főz nekem, ágyba hozza a reggelit, virágot vesz, udvarol. Tudom, örülnöm kellene, de megcsaltam, ezt én nem érdemlem meg, meg kellene dolgoznom ezért a bánásmódért. Kínosan érzem magam és ég az arcom a szényentől, amiért ilyet tettem azzal, aki tényleg meghalna értem és még csak bocsánatot sem tudok kérni, mert nem engedi. Lehet, hogy én vagyok a hülye, hogy ezen rágódom és minden rendben van? Szeretném kívülállók véleményét is meghallgatni!
2012. nov. 15. 10:34
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

ÉN is félre léptem,lehet meg kövezni de nem bántam meg.

Így vissza gondolva meg főleg nem.1 év kellett mire kimutatta a foga fehérjét,igaz nem annyira rossz ember,de mikor ki mutatta,hogy milyen egy világ omlott bennem össze.

A szex nálunk sem 100%,de hát ez van.És igen,ha lenne rá alkalmam újra meg tenném,mert gyenge vagyok.


Kérdező: ha már meg tetted nem tudsz mit csinálni.Egy idő után a lelked meg békél,és bármikor ha csak lehet kérj bocsánatot,esedezz a férjed bocsánatáért.

A sze@: Tegyél érte,vezesd rá.Én meg vívtam a harcot kellett hozzá 1 teljes év.Igaz a lelkem bele fáradt,ki halt belőlem a láng,de már olyan amilyennek lennie kell.

Nálunk meg pont fordítva volt,ő nem volt gyengéd szenvedélyes romantikus,inkább ez a mindent bele adjad neki.


Sok sikert.

2012. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
58%

Szegény nő!


Fogjunk mind össze,és sajnáljuk együtt!

Van akiknél semmilyen szex nincs,évek óta együtt vannak, vagy max havonta egy alkalommal,de mégsem csalják meg a párjukat,meg hagyják el,mintha ez kötelező dolog lenne.

Szex van,de csak gyengéd szex,most a vadabb szex kéne,de megbeszélni nem beszéli meg,ha lesz vadabb szex,akkor meg a gyengébb fog kelleni.Most is magát próbálja védeni ezzel.


Tipikus semmi sem elég jó,kifogás meg mindig akad.


Mondom,egyeseknek olyan férj kellene,(amiből azért valljuk be akad jócskán)aki a házimunkától hányingert kap,a szeretet kimutatása az jelenti nála,hogy munka előtt megpuszil,az alsóneműin rendszeres vonalkódot hagy,a gyerek neveléssel nem foglalkozik,magának megveszi a nasit,te meg egyél,amit akarsz!

2012. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:

52

De egy poshadt nő lehetsz te! Sajnállak érte!

2012. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
Látjátok, ezért nem voltam őszinte, tudtam hogy ezt kapom, itthon is ezt kapnám!
2012. nov. 15. 17:40
 55/66 anonim ***** válasza:

ma 17:36!


Te meg egy erkölcstelen barom,az én szánalmam is a tiéd,nyugi :)

Amúgy (nem mintha rád tartozna) 6 éve élek egy olyan ember mellett,akivel bár voltak nehézségeink,de boldog vagyok,a 2. gyermekünket tervezzük,volt távol tőlem 4 hónapot,Ausztriában dolgozott,de tudom manapság lassan szégyen lesz,de nem csaltam meg,és nem is gondolkodtam rajta.

Velem lehet a baj.

2012. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Én vagyok, akinek "elmondtad", hogy miben volt más a férfi.


Ezek után csak egyetlen jó tanács létezik, beszéld meg vele, hogy miért tetted. Ha ő ezt nem képes nyújtani, akkor újra meg fogod csalni és az neki is rossz lesz és neked is.

Mondd el neki nyugodtan, hogy ezért történt. Mivel lehetne rosszabb a helyzet? Ugyanúgy bűntudatod lenne, csak ő már akkor tudná mit kell kijavítani, hogy többé ez ne történjen meg.

2012. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
Nem akarlak letörni, de szerintem ha valaki ilyen típus, hogy csak a gyöngédség jön belőle, abból te az életben nem hozod ki az oroszlánt. Látod, most is mit csinál, amikor mindenki más örjöngene, ő kiszolgál téged. Ha most nem jött ki belőle az oroszlán, akkor mikor fog? Azt is tudatosítani kellene benne, hogy nem túl gerjesztő az sem ha egy pasiért soha nem kell küzdeni, mert igen is a nők is szeretnek vadászni, nem csak a férfiak. Meghódítani aki közömbösnek mutatkozik, bevetni a fegyverarzenált egy hódíthatatlannak tűnő esetben, ezeket mind élvezzük és igényeljük mi nők, is. A másik ami fontos, hogy ok, most egyáltalán nem élvezted a szexet a másikkal, és ettől még nagyobb a lelkiismeret furdalásod, mert nem volt értelme a csalásnak. De mi lett volna ha még élvezed is? Akkor most mi lenne? Újra kívánnád? Újra szexelnél vele? Lehet hogy nem csak a szex nem működik a kapcsolatotokban hanem más sem? Az az egésznek a rákfenéje, hogy tudod hogy rendes a férjed, és nem mered magadnak megengedni azt a luxust, hogy bevalld magadnak, hogy ez KEVÉS A BOLDOGSÁGHOZ. Mert azt hiszed hogy minden rendes nő összetenné a helyedben a kezét, nem pedig csalna. De ebben tévedsz, én sem birnék ilyen pasihoz hűséges maradni, igaz hozzá sem mennék. Szóval ne értékeld le magad csak azért mert a férjed "rendes" és szerinted túl jó hozzád. Te vagy amilyen vagy, ő meg amilyen ő, lehet hogy egyszerűen csak nem illetek össze. Ezeket mind rágd át magadban, aztán vele is ha kész vagy rá. Egyébként én kérdeztem hogy nem vagytok e esetleg mindketten vallásosak, mert az sok mindent megmagyarázna ebből az egész lelkiismeretfurdalásos, tökéletes férjes sztoriból
2012. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

Kérdező: Mit jelent az, hogy "itthon is ezt kapnám"

Kitől, a férjedtől? Vagy mire gondolsz itt? Ő a tökéletes, rendes férj, de nem lehet őszintén beszélni vele, mert ezt kapnád, leposhadt nőzne? VAgy most akkor mi a helyzet? Elmeséled?

2012. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
Nem ő, ő csak nem értené. Mindenki más azt mondaná, mint ti, hogy nekem semmi sem jó.
2012. nov. 15. 19:07
 60/66 anonim ***** válasza:

52-es! Neked mi a bajod? A Kérdező pont azért tette fel a kérdést, hogy segíteni tudjon a házasságán! Képzeld, nem minden házasság tökéletes, van amilyen dolgozni kell, és a Kérdező ezt akarja.


Nem a Kérdezőt sajnáljuk, hanem próbáljuk megfejteni a problémáját, azért, hogy aztán ezt meg tudja otthon beszélni, és megmenthesse a házasságát!

2012. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!