Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem rendbe a házasságom?

Hogy tegyem rendbe a házasságom?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a férjem, aki a legjobb ember a világon. Hirtelen felindulásból történt, nem volt benne semmi érzelem. A férjem magát okolja, kérte is, hogy mondjam meg, mit csinált rosszul? Én erre nem tudok válaszolni, nem volt semmi baj, a tenyerén hordoz, királynőként bánik velem. Az még csak meg sem fordul a fejében, hogy én vagyok az utolsó cafka, amiért ezt tettem, pedig ez az igazság. Teljesem megőrült, görcsösen próbál bizonyítani nekem, pedig ez az én feladatom volna. Főz nekem, ágyba hozza a reggelit, virágot vesz, udvarol. Tudom, örülnöm kellene, de megcsaltam, ezt én nem érdemlem meg, meg kellene dolgoznom ezért a bánásmódért. Kínosan érzem magam és ég az arcom a szényentől, amiért ilyet tettem azzal, aki tényleg meghalna értem és még csak bocsánatot sem tudok kérni, mert nem engedi. Lehet, hogy én vagyok a hülye, hogy ezen rágódom és minden rendben van? Szeretném kívülállók véleményét is meghallgatni!
2012. nov. 15. 10:34
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:

ma 13:05


Akkor ez van,meg kell szokni.

Viszont akkor hagyja ott a pasit,ne hülyítse,ne sírjon, fusson

a kolbászok után,de úgy hogy ezzel senkinek sem árt.

2012. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
80%
Felhívnám a figyelmed a 12-es válaszra, nagyon jókat írt, én is ezt tanácsolom.
2012. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:

*nem csaj jó,hanem figyelmes,önzetlen....nektek még mi kéne

tojjon arany tojást?


Nem. Legyen EMBER. Ebben az egy szóban szerintem minden benne van. A tökéletlenség és jóság is.

2012. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, köszönöm, de úgy látszik, senki más nem értékelte, csak az a lényeg, hogy leoltsák a kérdezőt. De nem sokan válaszoltak :( Hagyja ott. PFFFF. Azt kérdezte, hogyan hozza rendbe, nem azt, hogy hagyja ott.
2012. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:

ma 14:08


Igen,simogassuk a lelkét,legyünk vele jóindulatúak,talán felétek kedves 82-es,nem nagy dolog ha megcsaljuk a másikat,de nálunk igen.

Mit tennél,ha a te párod csalna meg,úgy,hogy azért érzékelteted vele,hogy szereted?


Ja csak a pontozás érdekel?

Egyesek de álszentek.

2012. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:

ma 14:01!


Akkor én kérek elnézést.

Ha úgy reagált volna a megcsalásra,hogy össze-vissza veri,rugdossa a kérdezőt,akkor kérdem én,jobb "EMBER" lenne?

Mert ilyen is van,és nem,nem csak a romáknál,mielőtt valaki ezzel jönne!

2012. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
80%
Én is elítélem a megcsalást. De itt már nem az volt a kérdés, hogy együtt maradjanak, vagy hogy megbocsásson-e a kérdezőnek a párja, mert az már eldőlt: eldöntötték, hogy rendbe hozzák ezt a kapcsolatot és ha ők úgy érzik, ez megéri, akkor úgy érzik, ez az ő magánügyük, nekünk ezt el kell fogadni, ebben nem is kértek tanácsot. Itt a kérdés a hogyan volt és erre én is csak azt tudom mondani, hogy töltsenek egy kis időt kettesben, menjenek el valahova, beszéljék át a dolgokat és a kérdező tisztázza le magában mi vezette arra, hogy ilyet tegyen, hogy ilyen ne fordulhasson elő még egyszer.
2012. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez hirtelen felindulásból történt, meg fog ismétlődni nem is egyszer. Mivel továbbra sem lesz semmi baj, nem fogod tudni megokolni majd akkor sem. PEdig van oka, csak nem vallod be még magadnak sem.
2012. nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
19%

Igen!


Pont ezzel kapcsolatban írtam hogy a férj lehet még csak az ideiglenes sokk hatása alatt van,azért viselkedik így,lehet nem is érdemes az ég világon semmit helyre hozni!!

A kérdező meg hajlamos a megcsalásra,de ez a pajzsa

"Hirtelen felindulásból történt, nem volt benne semmi érzelem",viszont valószínű hogy be volt indulva,meg kívánta az illetőt,akkor érzelmek nélkül?

Ugyan már!!!

Tehát ez egy szép hazugság,és önző,mert így védi magát a felelősség alól,és több mint valószínű,hogy a jövőben is hajlamos lesz a megcsalásra.

2012. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
ez a 85%-osnak szólt.
2012. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!