Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, amikor...

Mit szóltok ahhoz, amikor anyu vagy apu a kisgyerek szájára ad puszit?

Figyelt kérdés
Nagyobb korban is látni ilyet, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem ez egy kicsit túl közvetlen! Anyunak, apunak, nagyinak, nagyapának is sorban egy-egy szájrapuszi üdvözléskor? Szerintem ez egy kicsit túlzás! Plusz vajon nem akar majd a már tinédzser gyermek minden lánynak lépten-nyomon a szájára puszit adni?
2012. nov. 21. 14:47
 61/96 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket, nem is gondoltam volna, hogy ennyi embert zavar vagy nem zavar, de mindenesetre foglalkoztat ez a kérdés... most azért megnyugodtam kicsit, hogy nem én vagyok konzervatív...
2012. nov. 21. 16:39
 62/96 A kérdező kommentje:
jah, és most tudtam meg, hogy a szocializmusban ez nagy divat volt, a felnőtt férfiak körében is, nagyon sok ilyen képet lehetett látni amikor két 50plusszos férfi így üdvözli egymást a pódiumon :) nah ez más tényleg sok ....
2012. nov. 21. 16:44
 63/96 anonim ***** válasza:
89%

Részemről én is szokatlannak, bizarrnak tartom. Pláne "nagyobb" gyerekeknél.

Számomra az efféle intimitás a férfi-női kapcsolatokba, vagyis a szerelembe tartozik bele. Szerethetem a gyerekemet millió módon. Lehetek vele intim kapcsolatban, de mint ahogy nem fogok előtte pucérkodni, úgy szájon csókolni sem. Az legyen az apuka privilégiuma. :)

2012. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:
85%

Betegesnek és gusztustalannak tartom.

Egy szülő NE a gyerek szájára adjon már puszit!

5 éves kislányom van és jól tudja, hogy szájra NEM adunk puszit, csak arcra!

2012. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
76%
Vicces, hogy azzal érvelnek, hogy a kislány utánozza szüleit. Most ha meglátja őket szeretkezés közben, akkor odamegy és lesz.opja az apját? El kell a gyereknek magyarázni, hogy szájrapuszit szerelmesek adnak egymásnak, legalábbis nálunk.
2012. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
74%
Beteges és visszataszító. A kislányom osztálytársának az apja ad mindig a gyereke szájára puszit, pedig már tízéves, egyébként sem egészen normális az apuka, de ezzel teljesen kiakasztott...
2012. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
58%

Furcsa nekem.

Mondjuk most néztem a Dallast és ott is a szájukra ad puszit a fiainak Ellie.

2012. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
27%

Én 19 éves vagyok és anyuval a mai napig szájrapuzizunk.

Hogy ebbe mi olyan rohadtul erkölcstelen traumatikus dolog...Nem tudom...

2012. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, semmit nem szólok, nekem furcsa, de alapvetően az ő dolguk...
2012. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
78%

Bevallom, olyan 2 éves koráig adtunk a kislányunk szájára puszit.. és nagyon imádtuk!

Aztán egyszer csak olyan furcsa kezdett lenni, és megbeszéltük, hogy többet nem, olyan "nagylány" már..

De nagyobb korban szerintem is gusztustalan!

2012. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!