Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, amikor...

Mit szóltok ahhoz, amikor anyu vagy apu a kisgyerek szájára ad puszit?

Figyelt kérdés
Nagyobb korban is látni ilyet, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem ez egy kicsit túl közvetlen! Anyunak, apunak, nagyinak, nagyapának is sorban egy-egy szájrapuszi üdvözléskor? Szerintem ez egy kicsit túlzás! Plusz vajon nem akar majd a már tinédzser gyermek minden lánynak lépten-nyomon a szájára puszit adni?
2012. nov. 21. 14:47
 11/96 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem se való, és nem a bacik miatt.

Hagyjuk meg a szerelem, az erotika kifejezésére. Ha nem erre lenne való, ennyi erővel bárkit lesmárolhatnánk az utcán. Mégse jut eszünkbe.

2012. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
82%
A felvilágosítás, és hogy lesmacizom e lányomat, két külön dolog.
2012. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
85%

"Azt hiszem,ti vagytok a betegebbek...5-ös vagyok. Ez a vérem! Mit kell itt finnyáskodni??? Egyből abból indultok ki,hogy a párotokkal szabad csak szájra puszit adni.Nem visz el benneteket a gyámügy.Majd a ti gyerekeitek azért kérdezik meg itt,hogy mit tegyenek,mert megjött a menzeszük,mert a gyereketekkel is távolságtartóak és hűvösek lesztek."


Te tényleg ennyire sötét vagy? Ha nem adunk szájra puszit a gyerekeinknek, akkor távolságtartóak vagyunk? Egyedül sikerölt ezt a marhaságot kitalálnod?

2012. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
78%
Engem arra neveltek, hogy ezt csakis a szerelmemnek, páromnak adhatok, így nekem ez nem normális dolog. Elég intim, erotikus dolog egy szájra puszi, a gyerekem pedig a gyerekem, nem az a személy, akivel szeretkezni akarok.
2012. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
81%

5-ös, te sem vagy épp. Azért mert megszülted, még nincs jogod szájon csókolni a lányodat.

És azért mert mi ezt nem tesszük, még teljesen normális és bensőséges a kapcsolatunk a gyerekeinkkel. Pláne hogy mi nem fogalmazunk olyan gyerekesen mint te hogy "de az én puncimból jött ki"

-.-" te jó ég...

2012. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
20%
Mondhatok én már bármit.Én így csinálom és engem meg hidegen hagy,ti miként.Ennyi.
2012. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 Nenus válasza:
39%
A lányommal mi is szájrapuszizunk. ebben semmi nincs. nem gerjedek a gyerekemre,nem fogom megrontani.az egyik hozzászólásban valaki említette, hogy ez intim dolog. igen,az. a szülő-gyerek kapcsolat is egy elég intim viszony,lévén bizalmas. szerintem túldramatizáljátok a dolgot. de hát ti tudjátok. akinek meg nem tetszik, ne csinálja, ennyi. 24/L
2012. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
85%
Jajj, velem is ezt csinálta apum kiskoromban, aztán még ő volt megsértődve mikor elhúztam az arcom. undorító az egész!!! engem a hideg ráz a mai napig ha csak rágondolok, fuuujjjjj :SSS (19/L)
2012. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 anonim ***** válasza:
81%
Én nem puszilnám a száját a gyerekemnek és ha másoknál látom, inkább elfordulok. Nagyon bizarr.
2012. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
89%

"Jajj, velem is ezt csinálta apum kiskoromban, aztán még ő volt megsértődve mikor elhúztam az arcom. undorító az egész!!! engem a hideg ráz a mai napig ha csak rágondolok, fuuujjjjj :SSS (19/L)"


Kíváncsi vagyok, hogy azok a kisgyerekek akiket ma szájon puszilnak, 19 évesen ugyan így vélekednek-e majd. Minden bizonnyal igen.


Ha ennyire természetes dolog a gyereket szájon puszilni, miért nem látok egy felnőtt gyereket se, aki megcsókolná a szüleit? Talán mert van esze és különbséget tud tenni puszi és puszi között, nem úgy, mint a szülei annak idején, kiskorában.

2012. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!