Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, amikor...

Mit szóltok ahhoz, amikor anyu vagy apu a kisgyerek szájára ad puszit?

Figyelt kérdés
Nagyobb korban is látni ilyet, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem ez egy kicsit túl közvetlen! Anyunak, apunak, nagyinak, nagyapának is sorban egy-egy szájrapuszi üdvözléskor? Szerintem ez egy kicsit túlzás! Plusz vajon nem akar majd a már tinédzser gyermek minden lánynak lépten-nyomon a szájára puszit adni?
2012. nov. 21. 14:47
 51/96 anonim ***** válasza:
18%
De mit gondoltok? Van valami célom ezzel??? Ha majd nem nyújtja a nyakát,hogy pusziljunk,mert nem akarja,akkor nem fogom. Teljesen rendben van a lelki világa,kiegyensúlyozott,vagány kislány.Külön alszik egy éves kora óta,nem egy érzékeny virágszál,igaz,nagyon bújós.Szeretjük egymást.A férjemmel pedig teljesen egészséges a kapcsolatunk,köszönöm a korábbi válaszolónak,nem szenvedek hiányt semmiben. Tényleg nem értem,mi ezzel a baj.Csak annyi,hogy máshogy csináljuk mint ti. Egy gyereket szájon puszilni nem akkora tabu,mint amekkorának kezelitek!
2012. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
83%
aberrált...
2012. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
8%
Ez az élet.:D
2012. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 Penszy ***** válasza:
74%
nem tartom normális dolognak az biztos,egyébként úgy vettem észre hogy ez roma szokás...
2012. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
90%

16:05


Es, ha meg vagy fázva,akkor is szájon puszilod a kislányodat? Hiszen az ember annyira félti a gyerekeit, hogy semmilyen bacit nem akar átadni nekik.

Egyébként mindenkinek a saját dolga, hogy mibe neveli fel a gyerekeit, csak majd késõbb nehogy irtózzon tõled.

2012. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
6%

Akkor csak igazán! Had' szenvedjen!De te milyen kis körültekintő vagy!

És persze,hogy cigó vagyok.:D

2012. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
89%
Ezek után semmin sem csodálkoznék...
2012. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
24%

NAh akkor én egy ferde hajlamú és beteg felnőtt lettem mert kisgyerekként szájra puszit adtam a családnak????

-nah képzeljétek el kinőttem, és nem erőltette senki utána hogy de hol marad a régi szokás......

Meg tegyünk már különbséget csók és puszi között.....

2012. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:
98%

Nem tartom normálisnak.

Egy rokonunk csinálja ezt az óvódás és kisiskolás gyerekivel. Persze a facebookot teleposztolja velük, és 20 ezer ismerőse van. Nemrég egy ismeretlen fickó kommentelte hozzá, hogy beszállhat-e. Amikor jönnek hozzánk a gyerekek, minket is szájrapuszival akarnak üdvözölni, és nem mondjuk, hogy szerintünk ez nem jó, csak simán elhajolunk. Utána az anyjuk van megsértődve, hogy miért nem hagyjuk, hogy puszit adjanak. Mert egyébként nem hajlandóak arcra adni, csak szájra.


Kíváncsi leszek rájuk tiniként.

2012. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 A kérdező kommentje:
szerintem nem ettől függ, hogy mennyire lesz felvilágosult a gyermek felnőttkorában. Jobb az, ha tizenpárévesen egy lánnyal szeretne csókolózni, és azt mondja h én tudom hogyan kell, anyuval is mindig így csináljuk??
2012. nov. 21. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!