Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, amikor...

Mit szóltok ahhoz, amikor anyu vagy apu a kisgyerek szájára ad puszit?

Figyelt kérdés
Nagyobb korban is látni ilyet, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem ez egy kicsit túl közvetlen! Anyunak, apunak, nagyinak, nagyapának is sorban egy-egy szájrapuszi üdvözléskor? Szerintem ez egy kicsit túlzás! Plusz vajon nem akar majd a már tinédzser gyermek minden lánynak lépten-nyomon a szájára puszit adni?
2012. nov. 21. 14:47
 31/96 anonim ***** válasza:
77%
Gusztustalan, ízléstelen, sosem tenném.
2012. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
15%
De nem mindegy hova adják azt a puszit! Tehát ha mellen csókolom a lányomat, akkor az nem elítélendő, mert ez egy másfajta intimitás...
2012. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:
73%

"Nyomorodj meg,nem tudod mit csinálnék veled,ha a kezem ügyébe kerülnél!"


- Szájon csókolnád, úgyis olyan izgi az felétek. :D

2012. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 Nenus válasza:
16%
sry, csaj volt, de jesszus, ennyire nem lehet mindenki prűd, meg álszent... "lehánynád...." grat.a szüleiről van szó, és nem megerőszakolták, nem bántalmazták, nem lett ferde, leszbikus, transzexuális, de még csak depressziós sem. teljes életet él, egészséges, boldogan él a párjával, aki 5 évvel idősebb nála, ellentétes nemű, az egész család jól megvan...nem hiszem, hogy egy szájrapuszitól lesz valaki lenullázott, depressziós felnőtt....gondolkodjatok már, emberek...
2012. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 anonim ***** válasza:
91%
Én sem tartom természetesnek, szerintem is az a normális, ha a párunknak adunk szájrapuszit, a társadalom többsége is ezt fogadja el normaként akárki-akármit mond. Ha valaki kitalálja, hogy barátok között normális a rendes csókváltás üdvözléskor, attól még az emberek 98%-a mindennek fogja tartani ezt a gesztust, csak nem normálisnak...
2012. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy picit nem ártana lenyugodni itt néhány válaszolónak...


Én sem tartom természetesnek, de elfogadom, hogy valaki meg igen. Amíg senki sem kényszerít, hogy én is így pusziljam meg a szüleimet vagy a gyerekeimet, addig nincs bajom vele, nem teszem szóvá, nem vágok látványosan pofákat, ő dolguk. Én nem teszem. Ennyi.

2012. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim ***** válasza:
73%
Huuu de félek :D:D priviben tudsz pattogni, amúgy meg most szégyenled a képedet, hogy ilyeneket irkálsz?
2012. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:
84%

Undorító!! Ötös, te beteg vagy!!! Már most sajnálom szegény lányodat, hogy mennyire fogja szégyellni az anyját ha felnő! Gusztustalan, perverz szokás!


Arcra puszi, ölelés van családban, szájra puszi meg csók meg a párodnak menjen basszus!

2012. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
6%
Míg itt irkálunk,már kétszer megpusziltam a lányomat. Gyorsan hívjátok a gyámügyet,beteg vagyok!!!!!!!!!!!!Ha ti nem érzitek olyan bensőségesnek,és meghittnek a kapcsolatotokat a gyereketekkel,ne tegyétek. Inkább tabut csináljatok belőle.Tényleg magánügy.
2012. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
93%

18-as vagyok. Igen, a legtöbb így nevelt gyerekből kb ilyen személyiségű ember lesz mint én, mert a szüleim "szeretete" miatt terápiára is jártam, és rengeteg hozzám hasonló volt ott, még 30on felül is, pedig addigra már simán elfelejthették volna. Ma már az ország másik végében élek(szerencsére), és csak "muszájból" járok haza néha, régebben volt hogy a gondolatától is hánytam, szó szerint..

Úgyhogy szerintem sürgősen hagyjátok abba ezt a szokásotokat....

2012. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!