Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, amikor...

Mit szóltok ahhoz, amikor anyu vagy apu a kisgyerek szájára ad puszit?

Figyelt kérdés
Nagyobb korban is látni ilyet, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem ez egy kicsit túl közvetlen! Anyunak, apunak, nagyinak, nagyapának is sorban egy-egy szájrapuszi üdvözléskor? Szerintem ez egy kicsit túlzás! Plusz vajon nem akar majd a már tinédzser gyermek minden lánynak lépten-nyomon a szájára puszit adni?
2012. nov. 21. 14:47
 71/96 anonim ***** válasza:
74%

Az elsős évnyitómról az az egyetlen emlékem, hogy az egyik osztálytársamtól szájrapuszival köszönt el az apja, már akkor nagyon furcsának találtam. Nővérem lánya 1 éves, és ő is a száját tarja puszira a szüleinek, mert ezt látja tőlük. Na itt jön a nagy szülői feladat, megmondani neki hogy "a szájra puszi apáéééé" és puszit nyomni az arcára.


Az az egy anyuka aki vehemensen próbál érvelni a szájrapuszi mellett: gáz ahogy viselkedsz, a véleményedtől függően nem tűnsz túlzottan műveltnek. Nem a szájrapuszi/arcrapuszi hányados alapján mérik a szülő-gyerek kapcsolat minőségét, sőt, semmi köze hozzá.


L21

2012. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
100%
*függetlenül, bocsánat
2012. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
25%

Borzasztó, hogy emberek,akik nem is ismerik egymást, milyen stílust engednek mg maguknak.

Persze,erre a legjobb a GYK. név nélkül simán lehet vérfertőzéssel, és egyéb dolgokkal vádolni bárkit.

Kérdező! Nyilván Te is tisztában vagy/voltál azzal, hogy a kérdéseddel lavinát indítsz el? Vajon miért is?Kíváncsiság?Miért érdekel Téged, hogy egyes családokban mik a szokások?

2012. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
25%
És természetesen ne felejtsetek el lepontozni!
2012. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
13%

(Előző 2 válaszoló vagyok)Bocsánat Kérdező, nem ellened irányult a kommentem, félre ne érts!

De vajon miért érzi úgy sok ember, hogy van joga ítélkezni bárki felett, ismeretlenül?

2012. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
72%
(Nem olvasgattam a válaszokat.) Szerintem visszataszító. Számomra a szájra puszi szexuális közeledés.
2012. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
66%
A szájra puszi szexuális? Szerintem nem. És ezt nem lehet elfogadni? Van, akinek szexuális, van, akinek teljesen hétköznapi.
2012. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy van, akinek hétköznapi a szájrapuszi. De akkor ne csodálkozzon mondjuk egy fiú, ha az éppen neki bemutatott lánytól egy hatalmas pofont, egy fiútól pedig irtózatos jobbhorgot fog kapni cserébe a szájrapusziért:D Akkor már hiába mondja, hogy "Dehát anyuval meg apuval is így szoktuk":D:D
2012. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 Bence_ ***** válasza:
63%

Itt látszik, hogy milyen fontos, hogy egy társadalom, hogy van szocializálva.

Egy aprócska dologgal mennyire könnyű kellemetlen helyzetbe hozni a másikat.

Érdekes, nálunk egyik gyerek se akart a szánkra puszit adni. Vagy az arcunkra, ha borostás vagyok akkor nekem pl a homlokomra adják.

2012. nov. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
82%
Undorító!Tisztán emlékszem már gyerekként is rosszul voltam tőle,mikor láttam,hogy mások csinálják.Felnőtt fejjel egyenesen perverznek,és visszataszítónak tartom.A szájra puszi szerintem is szexuális töltetű.A szerelmemet,pasimat,partnerem cuppantom le.
2012. nov. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!