Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, amikor...

Mit szóltok ahhoz, amikor anyu vagy apu a kisgyerek szájára ad puszit?

Figyelt kérdés
Nagyobb korban is látni ilyet, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem ez egy kicsit túl közvetlen! Anyunak, apunak, nagyinak, nagyapának is sorban egy-egy szájrapuszi üdvözléskor? Szerintem ez egy kicsit túlzás! Plusz vajon nem akar majd a már tinédzser gyermek minden lánynak lépten-nyomon a szájára puszit adni?
2012. nov. 21. 14:47
 21/96 Nenus válasza:
16%
21-es. csak közölném, a volt főnököm 26 éves, a mai napig szájrapuszival köszön az apjának/anyjának. amit te betegesnek látsz, az nekik(nekünk) természetes. és sztem, majd ha a gyerekemet ez zavarni fogja, én is abbahagyom, de amíg neki is jó és természetes így, addig nem fogom.
2012. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
27%

Nekem is van hogy a számra ad puszit apukám. Egyáltalán nem zavar és nem tartom gusztustalannak. Ő az apám. (Gyerekkoromban így -is- megpuszilt, ez azóta sem változott, miért változott volna?) És ezt nem úgy kell elképzelni mint amikor a szerelmednek adsz puszit, nem olyan finom, lassú és cuppanós,... hanem egy gyors puszi, mint amikor az arcodra megy. Szomorú, hogy egy ilyen szülő-gyerek kapcsolatba beleképzelnek ilyeneket hogy "megrontás", meg "beteges" egy ártatlan, szeretetteljes pusziba.


Ui: Néha még kézen fogva is megyek vele. :) És?


23/L

2012. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
86%
Az orális szex is nagyon intim, ahogy a szülő-gyerek kapcsolat is. Következtetés?
2012. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
31%
Ő bajuk a vérfertőzés.
2012. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
91%
Ó te jó ég...én is 25 éves férfi vagyok, de azt hiszem elég nagy pénzösszeget kellene felajánlania nekem valakinek, hogy szájrapuszival köszöntsem a szüleimet. Majdnem lehánytam a papírokat itt előttem, miközben olvastam....fujj.
2012. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
93%
22-es, az szerinted normális hogy egy 26 éves felnőtt férfi hazamegy, és megcsókolja az apját majd utána az anyjával is csókot vált? Most ezt komolyan úgy akarod beállítani mintha normális lenne? Jól is néznénk ki ha normális lenne hogy egy felnőtt férfi szájon csókolja az apját (van már hányós smiley? )
2012. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
80%

Jogos, #24-es:)

#23-as Édesapjának elég jó dolga van akkor ilyen szempontból, ott az asszony is, meg a lánya is aki kényeztesse:D:D

2012. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 Nenus válasza:
27%
24: egy-egy beszélgetés is lehet intim. ha már ennyire túlzásokba esünk. és abból sem következik erőszak, illetve azt senki nem hangoztatja, h milyen degenerált dolog és hogy megrontod a gyereket, mert.... szóval piti vita az egész, aki akarja-csinálja, akit zavar-az ne
2012. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
90%
"van már hányós smiley?" :D
2012. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
82%

"24: egy-egy beszélgetés is lehet intim. ha már ennyire túlzásokba esünk. és abból sem következik erőszak, illetve azt senki nem hangoztatja, h milyen degenerált dolog és hogy megrontod a gyereket, mert.... szóval piti vita az egész, aki akarja-csinálja, akit zavar-az ne"


- Te érvelétél azzal, hogy ami intim, az lehet két ember között. Én nem ebből következtettem, hanem rámutattam, hogy intimitás és intimitás közt lényegi különbség van. Van, ami szeuxális (maga a szex, csók), és van, ami szexuális semleges (ölelés, puszi stb.).

2012. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!