Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, amikor...

Mit szóltok ahhoz, amikor anyu vagy apu a kisgyerek szájára ad puszit?

Figyelt kérdés
Nagyobb korban is látni ilyet, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem ez egy kicsit túl közvetlen! Anyunak, apunak, nagyinak, nagyapának is sorban egy-egy szájrapuszi üdvözléskor? Szerintem ez egy kicsit túlzás! Plusz vajon nem akar majd a már tinédzser gyermek minden lánynak lépten-nyomon a szájára puszit adni?
2012. nov. 21. 14:47
 41/96 anonim ***** válasza:
80%
Undormány,beteges,perverz,az ilyen anyáknak soha nem is szabadna gyereket szülni!Teljesen elferdítik a gyerek személyiségét,ferde hajlamú lesz belőle...ezért van szerintem a sok aberrált kölyök manapság!!!
2012. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj, 69%-os te most mit provokálod itt az embereket? Nem tudja az a borsónyi agyad felfogni hogy nem az teszi bensőségessé a szülő-gyermek kapcsolatot, hogy szájon csókoljuk a gyereket?

És hogy ezt leírhasd kétszer odamentél szegény kislányodhoz és megcsókoltad? Hát gratulálok. Nagyon "meghitt" lehetett... khm....

2012. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim ***** válasza:
88%

FOGJÁTOK MÁR FEL HOGY EZ NEM SZERETET KÉRDÉSE!


Nem attól bizalmasabb vagy bensőségesebb a kapcsolatod a gyerekeddel, hogy lecuppantod!! Lehet, hogy most még 6 meg nemtudom hány évesen neki nem tűnik fel, hogy ez beteges, de később rohadt kellemetlenül fogja magát érezni miatta, amikor rájön, hogy ez normális esetben nem a szülő-gyermek kapcsolat része. Ahogy valamelyik lány is bizonyította, egy fél életre elegendő traumát okozhattok ezzel neki!

De persze ez benneteket csöppet sem érdekel, mert csak azt akarjátok megmutatni a külvilágnak hogy ti mennyire k*rva jóban vagytok a gyereketekkel...az senkit nem érdekel, hogy maga a gyerek mit érez.

2012. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 anonim ***** válasza:
93%

Máshol teljesen természetes, errefelé nem.


Amikor az USA-ban voltam, többször láttam ilyet. Nekik semmi szexuális töltés nem volt abban a pusziban.


Vagy gondoljatok a szovjet elvtársakra! ;) Férfiak, nem családtagok... simán váltottak egymással szájrapuszit köszönésként.


Én nem adok direktbe szájrapuszit a lányomnak, mert én nem úgy nőttem föl, hogy ezt láttam volna magam körül.

DE ő teljes természetességgel nyomja a kis száját oda.

Alig 10 hónapos, valószínűleg minket, a szüleit utánoz.


28N

2012. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
83%

Afrikában meg néhány helyen normális, hogy kivágják a lányok csiklóját meg hogy az apa veszi el a kislány szüzességét. Most akkor az is követendő példa, mert valahol úgy van?

Csak azért mert az amcsik meg a szovjetek szájrapusziznak/tak, nem jelenti azt, hogy az normális!

2012. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
72%

Szerencsére a szüleim sosem tették ezt, és én sem teszem majd a gyerkőcömmel.

Akik felnőtt létükre is ezt teszik, azoknál hogy van, hazamennek:kap egy puszit apu, kap egy puszit anyu, még esetleg a nagyszülők, testvérek is, majd megint kap egy puszit a párja??? Tehát akár a párja is végigcsókolhatná a családot???

2012. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
78%

En kicsi korukban sem adtam szájra puszit a gyerekeimnek, eleve olyanok, hogy nem szeretnek ilyesmit. Ha ugy neveltem volna õket, igen körbefutnák az asztalt, hogy még ilyet.

Egyszer vendégségben voltunk és hazajött a 26 éves fiatalember és szájra puszit adott az apjának, hát én azt hittem elhányom magamat. De azt már a meglepetéstõl nem láttam, hogy az anyjának is ugy köszönt vagy nem.

Es az apa még büszke is volt, hogy a fia igy szereti, hát nem ezzel kell szerintem kimutatni, hogy szeretem a szüleimet. Nekem a fiaim még azt sem nagyon hagyják, hogy a fejükre nyomjak egy puszit, pedig nagy a kötelék közöttünk.

2012. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
76%
Nem tenném, nem normális dolog. Férjemet csókolom úgy, nem a fiamat.
2012. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
72%
Én is viszolygok tőle!
2012. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:
91%

Engem is erdekel a kerdes, kinek mi a normalis, de ugy latom, a többsegnek hozzam hasonlo normai vannak. Mivel aposom (!) boros lehelettel (!) ad szajpuszikat a kislanyomnak, születese ota. En meg persze, nem merek szolni, anyos es mindenki kedvesen mosolyog, ferjemet meg ugy neveltek, hogy ö sem... Bezzeg az ö szajat nem puszilgatja!

Undoritonak tartom!! Nemcsak azert, mert nalunk nem volt szokas es mert ilyet korabban nem lattam, hanem nemhiaba nem lehet a gyerek cumijat a szankba venni, vagy a szankbol szarmazo etel nem kerülhet a gyerek szajaba: a fogszuvasodas ugyanis igy atvihetö! Utalom az egesz helyzetet, de most mit tehetnek pont en, amikor megszolalas nelkül is en vagypok a fekete barany? (Elvittem az imadott fiat.)

2012. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!