Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem csúnyám átvert,...

A feleségem csúnyám átvert, ezért elválunk. Miért én vagyok mégis a szemét mindenki szemében? Ez tényleg olyan apróság amin túl kellett volna lépnem?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, ő szeretett volna harmadikat én még nem. Nem zárkóztam el, csak kértem hogy várjunk pár évet. Most 9 és 20 hónaposak a gyerekeink.


Erre ő tűvel kiszúrta a gumikat.


2012. nov. 21. 17:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:

Nem tudom.... talán nem szúrta ki mindet.

Meg szoptat is elég sokat, az is csökkenti az esélyt.

2012. nov. 21. 17:27
 12/68 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem beteg az ilyen. Miert nem eleg ketto neki? A mai vilagban mar ez is nagyon sok energiat fog igenyelni toletek. Meg egyebkent is, azert ehhez tan neked is kozod van, hiszen gondolom o otthon van, es te dolgozol amennyit csak lehetseges. meg meg ok nelkul sem kell akarnod egy 3. gyereket. Na igy alapitson az ember csaladot...
2012. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
88%
9 és húsz hónaposak a gyerekeitek és máris megint szülni akar??? Ez azért elég fura... Lehet hogy szülés mániája van v nem tom h mi erre a szakszó... egy pszichológus azért nem ártana:/
2012. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
87%

Hogy derült egyáltalán ki, hogy kiszurkálta?

A 'mindenki' akik szerint te vagy a szemét, tudja hogy mit csinált a kedves nejed?

Nő vagyok, de ez gusztustalan, nagyon jól teszed hogy elválsz tőle! Eszem megáll, milyen emberek vannak! Biztos úgy gondolta hogy kényelmesebb a gyerek mint a munka, még 3 évig így be lett volna biztosítva...

2012. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:

Elkotyogta egy barátnőjének aki meg a férjének, tőle tudtam meg. Nem is tagadta, szerinte én kényszerítettem erre mert nem mentem bele :-(


Igen, tudják, de úgy gondolják hogy mivel nem lett belőle baba, ezért nem kéne felfújni. Még anyukám is mellette áll, bár nála az is közrejátszik hogy fél hogy ritkábban láthatja az unokákat.

Csak abba nem gondolnak bele, hogy ezek után hogy bízzak meg benne? És most nem csak arról van szó hogy nem tudnék lefeküdni vele, hanem úgy általában.


Nagyon köszönöm a válaszokat

2012. nov. 21. 17:49
 16/68 anonim ***** válasza:
91%

ma 17:44

3????? legkisebb gyerek 8 éves koráig!!! anyasági

2012. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
32%
A feleséged kilyukasztott egy-két óvszert, ezért elváltok. Ha neked ennyi elég ahhoz, hogy a két gyereked nélküled nőjön fel...
2012. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
94%
Nem olyan egyszeru az,enis utalom ha mas ram akarja eroltetni az akaratat,ilyen gondolatmenet az hogy "aha szoval nem akarsz gyereket na majd meglatjuk"...es amikor ezt vlakivel a felesege csinalja meg aki a masik fele az embernek,akiben magadnal is jobban megbizhatsz akkor nagyon is van jelentosege.
2012. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
90%
Én megértelek, a büdös életben nem tudnék megbízni a páromban, ha ezt csinálná, pedig nő vagyok. A gyerekvállalás nem vicc, hatalmas felelősség, nemcsak érzelmi, hanem anyagi síkon is. De már van két gyereketek, akik nagyon kicsik. Ha más dolgokban jól megvagytok (bár kétlem, ilyen csökönyös, agyatlan ember mellett, mint a feleséged-elnézést a minősítésért, de hogy még neki állt feljebb...), akkor nem gondolkoztál esetleg azon, hogy te oldod meg a védekezést? Kapásból azt mondanám, hogy köttesd el magad, de írtad, hogy meggondolod a 3.-at, így ez nem jó megoldás, de valami egyéb dolog, amivel nem tud babrálni? Elzárni az óvszert? Bármi.
2012. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:
17: nem MO-n élünk, itt nem az az alap hogy a gyereknek az anyja mellett a helye. Nyilván amíg szopiznak addig igen, de utána a közös felügyelet a minimum.
2012. nov. 21. 18:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!