Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem csúnyám átvert,...

A feleségem csúnyám átvert, ezért elválunk. Miért én vagyok mégis a szemét mindenki szemében? Ez tényleg olyan apróság amin túl kellett volna lépnem?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, ő szeretett volna harmadikat én még nem. Nem zárkóztam el, csak kértem hogy várjunk pár évet. Most 9 és 20 hónaposak a gyerekeink.


Erre ő tűvel kiszúrta a gumikat.


2012. nov. 21. 17:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztő!!

Soha meg nem fordulna a fejemben, hogy ilyen ocsmány módon átverjem a férjem!! Mindegy hányadik gyerekről van szó, közös döntésnek kell lennie!

De mit mondanak azok, akik szerint Te vagy a szemét? Szerintem abszolút igazad van!

Még ha most úgy is döntesz, hogy nem válsz el, előbb-utóbb az lesz a vége, mert így nem lehet élni. Pont ahogy írtad, mindig ellenőrizned kell majd a gumikat..stb.?? Felemészti az idegeidet, a mindennapjaidat.. ennek semmi értelme!

2012. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, Kérdező, ha a folytatás mellett döntesz, kb az a várható prognózis, hogy egyfelől neurotikussá válasz az állandó parától, másfelől a meglévő gyermekeitekkel is megromlik a kapcsolatod. Mindkettő elkerülhető. ha lépsz, keresel egy tisztességes társat, a gyerekeiddel meg törekszel a jó kapcsolat fenntartására.

A gyerekeknek is egyértelműen ez tűnik a jobbnak.

2012. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
40%

Egyik felem azt mondattja, hogy pszichológushoz kéne vinni és kiállni mellette, mert nem teljesen százas.


A másik felem meg azt, hogy elválnék, de nem azért mert kiszúrta a gumikat (most esett le hogy nem autógumikról van szó), hanem mert ha erre képes, tényleg nem normális és mi jönne még ezután. Nem lehet ez valami szülés utáni depresszió?


Szerintem fogj egy zseblámpát, hirtelen világíts az arcába jó közelről, és kiabálj egy nagyot "TE NORMÁLIS VAGY???" Aztán írd le mit szólt.


najó, a fáradtság beszél belőlem.


l21

2012. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
86%

TEGNAP A TV_BEN,

sokkal durvábbat mutattak a "Férfi a legjobb orvosság" c. sorozatban:

Az ápolócsaj leszo.ta a pasit, majd a "szerzeményét" beleköpte egy üvegbe és beinjektálta a megfelelő helyre, hogy terhes legyen.


Szóval van durvább a gumilyukasztásnál is!!!

2012. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
76%

#44, ez pont ugyanaz az eset, mint a kérdésbeli, csak a körülmények mások. De a lényege szintén egy ember reprodukciós önrendelkezési jogának tudatos kijátszása csalással.

Egyébként szerintem enyhébb, mert legalább nem az illető párja lép elő az ellenségévé, nem az csapja be, hanem egy csaló, akivel nem volt köteles kezdeni.

2012. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
100%

És ha csak felvetnéd neki, hogy mivel ő átvert, te arra gondoltál, hogy elkötteted magad, mert már nem tudsz benne megbízni, de a gyerekeket nem akarod elhagyni. Kicsit utána olvasnál, elmondanád, hogy konzultáltál egy orvossal, bár időpontot még nem kértél.

Vajon ő erre mit lépne? Ez azért nem olyan hazugság, mintha el is köttetnéd magad szó nélkül, de a reakciót meg lehetne nézni.

2012. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
100%

#46, ja, csak tudod, én férfiként úgy vélem, nem itt a baj, hogy mi lenne a nő reakciója. Hanem ott, hogy egy nőhöz ilyen előzmények után nemigen tudnék szexuálisan közeledni, kb annyira tartanám kívánatosnak, mint egy egérfogót... ahogy a kérdező se, 2 hónapja, mint írja.

Ha a Kérdező mellette marad, az kb ekvivalens azzal, hogy feláldozza önmagát a felesége bűnéért...

2012. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
30%

"hh nem lett terhes?"

"Nem tudom.... talán nem szúrta ki mindet."


khm, azért védekezés nélkül se minden szexből lesz gyerek... neked most szerencséd volt.

ritka szemét dolog volt, amit az asszony csinált, de ha ilyen kicsik a gyerekek, akkor válásnál el fogod veszíteni őket :( csapdában vagy sajnos :(

2012. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%
ja most veszem észre, h nem Magyarországon éltek... nálatok mennyi idő a gyes? valszeg dolgozni nincs kedve.
2012. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 Bence_ ***** válasza:
100%

11 hónap a két gyerek között tudatos?

Párod szerintem mentálisan betege. Keressetek szakembert. Ezt azért próbáljátok meg. Válni utána is tudsz.

2012. nov. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!