Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem csúnyám átvert,...

A feleségem csúnyám átvert, ezért elválunk. Miért én vagyok mégis a szemét mindenki szemében? Ez tényleg olyan apróság amin túl kellett volna lépnem?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, ő szeretett volna harmadikat én még nem. Nem zárkóztam el, csak kértem hogy várjunk pár évet. Most 9 és 20 hónaposak a gyerekeink.


Erre ő tűvel kiszúrta a gumikat.


2012. nov. 21. 17:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó, ettől még nem fogja senki mentálisan betegnek tartani, láttam én már rövidebb időt is (9 hónap és 6 hét...)

Tudod, elég sok nőnek az a fixa ideája, hogy szeretné "egy blokkban letudni" az általa tervezett gyerekek kisgyermek korát, tehát tudatosan a minél kisebb korkülönbségre hajt, teljesen racionális indokokkal.

(az egy másik dolog, hogy az ellene szóló racionális indokokat meg elengedi a füle mellett, de ez nem pszichés betegség, hanem korlátoltság, önfejűség, makacsság, ilyesmi...)

2012. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 Bence_ ***** válasza:
86%

Elnézést ha félre érthető volt. Nem a gyors gyermek áldásra gondoltam.

Hanem arra amit kérdező már írt, hogy szülés után megkattant és ezért lukaszt gumit.

2012. nov. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
100%

#48 "... de ha ilyen kicsik a gyerekek, akkor válásnál el fogod veszíteni őket :( csapdában vagy sajnos :(" - ne hidd, (végleg) elveszíteni akkor fogja őket sanszosan, ha most kénytelen-kelletlen együtt marad ezzel a "társsal", mert akkor ez a családként nem funkcionáló család előbb-utóbb atomjaira fog robbanni.

Ha lép, akkor lehet, hogy egy időre lazulni fog a kapcsolatuk, de se a Kérdező, se a gyerekek nem lesznek klinikai idegbetegek a nem működő kényszer-összezártságtól, és nem fognak 10 életidőre való sérelmet hordozni magukba...

2012. nov. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
87%
#52, valóban, ez már gyanúsabb. De azért itt ezen a fórumon is hencegett már egy-két nő azzal, hogy ők "okos asszonyok", abbahagyják a gyógyszert a férjük tudta nélkül, "aztán majd megenyhül" - ás fel sem fogják, mit tesznek. Jó, ez végülis egyfajta szociopata viselkedés, az zicher, csak hát a szociopátia kezelésére még nem talált ki semmit a pszichológia, sajnos.
2012. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 Bence_ ***** válasza:
81%

#54

Persze, nem vagyok elme orvos.

De én előszór ezt járnám körbe.

2012. nov. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
89%

:( hasonló helyzetben, fordítva. Itt vagyok terhesen, majdnem megöltem a gyereket emiatt....Már abortuszra készültem, ha törik, ha szakad. De a baba nem tehet róla!

Nem tudtam, nem is akarok a férjemnek megbocsátani!

Ezt nem lehet! Ha most a feleséged terhes lenne, mert sikerült volna a ő aljas húzása is, akkor is azt tanácsolnám, hogy válj, és ne törődj vele, hogy mások mit mondanak. Nem a környezeted él együtt egy megbízhatatlan, aljas, önző emberrel.

2012. nov. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
80%

ON: Én nőként mondom hogy ez undorító..én is elválnék


OFF: mindenesetre ez a magyar nőknél bevált szokás, elfogadott tendencia

Komolyan ...a pasik sem hiszik el hogy ennyi a véletlen teherbeesés?

A fogamzásgátló pearl indexe is 0,3 ami azt jelenti hogy 1000 nőből maximum 3 esik teherbe akarata ellenére, itt a fórumon meg legalább napi 5 bizonygatja bőszen hogy ő beszedte, ő még gumit is használt nem tehet róla, meg észre se vette csak 4 hónaposan hogy terhes mert semmi jele nem volt, meg a mensije is megjött plussz a teszt is negatív lett..... ugyanmár ki hiszi ezeket el?

2012. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
86%

"ugyanmár ki hiszi ezeket el?" - pl. én, férfiként, mert anno nálunk is megesett... az előző párom egy magasabb hormontartalmú tablettáról egy alacsonyabbra váltott a nőgyógyásza felvetésére és győzködésére, csak azt nem mondta a s*ggfej doki, hogy mivel a szervezete a magasabb hormontartalmúra állt be az évek alatt, egy-két hónapig előfordulhat, hogy az alacsonyabb mégse gátolja meg az ovulációt, hiába szedi. Na, így is történt...

(ilyen sztorinál én mondjuk a nőgyógyászt kötelezném tartásdíj fizetésére...)

2012. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek


A kis korkülönbséget mind a ketten így terveztük, hogy a gyerekek összenőjenek. Csak ez így elég rázós volt, sokat veszekedtünk, fáradtak voltunk, egymással nem is tudtunk foglalkozni. Ebben mind a ketten hibásak vagyunk, nem csak feleségem, elismerem. De pont ezért nem akartam hogy hamar jöjjön a 3., mert szerettem volna ha előbb mi ketten, férj és feleség újra egyenesbe jövünk.

2012. nov. 22. 10:37
 60/68 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 58-as!

De észrevette nem? erről van szó... nem 5 hónaposan állt eléd hogy nincs mit tenni :D, így te is tudtál még beleszólni a dologba és nem kész tények elé állított

engem az borít ki mikor valaki hazudik bejátssza a babát aztán azt állítja hogy véletlenül csúszott be, az én környezetemben is van nem egy ilyen

Nem azt mondom hogy mindenki kamus ,de fele annyi nő nem esik véletlenül teherbe mint mondja.

Ettől függetlenül a te partnered eshetett véletlenül azo rvos hibája miatt az teljesen más tészta :)


az persze előfordulhat és szerintem logikus is hormonszint csökkentésnél hogy nem véd rendesen, én ezért nem is hagytam magam rábeszélni az alacsonyabb hormontartalmú gyógyszerre

2012. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!