Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem csúnyám átvert,...

A feleségem csúnyám átvert, ezért elválunk. Miért én vagyok mégis a szemét mindenki szemében? Ez tényleg olyan apróság amin túl kellett volna lépnem?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, ő szeretett volna harmadikat én még nem. Nem zárkóztam el, csak kértem hogy várjunk pár évet. Most 9 és 20 hónaposak a gyerekeink.


Erre ő tűvel kiszúrta a gumikat.


2012. nov. 21. 17:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%
ezek után még gondolkodjon azon hogy lefeküdnek vagy hogy együtt maradjanak? jójó persze ott vannak a gyerekek, de most gondoljuk végig mi a jobb ha a gyerekek egy olyan családban nőnek fel ahol érzik a feszültséget, mert az apjuk nem képes megbízni az anyjukba ezért naponta veszekednek és ellenőrzik egymást "hogy vajon tényleg úgy történt ahogy állította". Vagy váljanak el és akkor legyen egy olyan családjuk ami ugyan csonka de nem a mindennapos viszályba veszekedésbe és feszültségbe kell hazamenniük. Lehet hogy van aki azt mondja hogy ugyan csak kiszúrta a gumit na és mivan akkor. De ez szerintem óriási felelőtlenség volt, a feleséged részéről, és ha erre képes hogy játszon a Te és a gyerekeid életével akkor még mire lenne képes? Ne haragudj de egy ilyen dolog után én elválnék tőle, egy kapcsolat a kölcsönös bizalmon alapszik de itt eljátszotta.
2012. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
29%
De hogy szúrkálta ki a gumikat? A csomagoláson keresztül? Azon azért feltűnik még egy kis lyuk is, nem? :O
2012. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy az együttlét előtt mindenki átvizsgálna minden egyes óvszer csomagolást, hogy nincs-e rajta lyuk.. Feltűnik persze.. Ha keresi az ember. A legtöbb ember, azért nem számít ilyesmire..
2012. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
25%
hát nem vagy egy türelmes ember. Szerintem elég valószínű, hogy a felborult hormonjai miatt nem tudja rendesen végiggondolni mit csinál, te meg otthagyod a két gyereked? Ahelyett hogy segítenél neki és pszichológushoz vinnéd? nem is szereted ezek szerint.
2012. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet csinál, akkor lehetnek később durvább dolgok is.
2012. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
56%
Jesszus, ez nagyon durva. Én is elválnék a helyedben - és követelném a gyerekek felügyeletét!
2012. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
76%

" Szerintem elég valószínű, hogy a felborult hormonjai miatt nem tudja rendesen végiggondolni mit csinál, te meg otthagyod a két gyereked?"


Elég szánalmas, hogy manapság már mindent el kell nézni egy terhes vagy nemrég szült nőnek a hormonjai miatt. Nem hiszem, hogy a hormonok miatt valaki átvágja a párját. Ez szimplán önzés.

2012. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:
A gyerekfelügyeletet nem kérem még, mert még szopiznak mind a ketten.
2012. nov. 21. 18:23
 29/68 anonim ***** válasza:
86%
A hormonokra én nem fognám ezt. Hangulat ingadozás, depresszió, attól való félelem hogy történik valami a csecsemővel, hogy rossz anya válik belőle, túlreagálás ezek elfogadhatóak ilyenkor, de itt nem erről van szó, ezt nem akkor hirtelen találta ki, hanem végig vitte eltervezte, lehet hogy amikor megkérdezte hogy akarsz-e még egy gyereket és elutasítottad akkor ez jutott az eszébe de ha csak a hormonok miatt lett volna akkor az nem tartott volna addig hogy végig is vigye, még egy barátnőjének is elmondta és egyáltalán nem mutatott megbánást, amikor elmondtad hogy tudsz rólaakkor se! Ezt komolyan gondolta és nem a hormonok befolyásolták. Tudom mert én is nő vagyok és tudom hogy milyen a hormonok játéka, de még azok hatsára se tennék ilyet!
2012. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
70%
#17 "A feleséged kilyukasztott egy-két óvszert, ezért elváltok. Ha neked ennyi elég ahhoz, hogy a két gyereked nélküled nőjön fel..." - hát nem azért mondom, de én férfiként nehezen tudok elképzelni ennél súlyosabb, aljasabb dolgot egy nőtől, mint amikor a párját fosztja meg a saját önreprodukciós szabadságától, és pakol rá hosszútávú kötelességet az akarata ellenére...
2012. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!