Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nonprofit munkát...

A férjem nonprofit munkát akar vállalni, miből fogunk így megélni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék babát, de a férjem nonprofit munkát akar vállalni, mert tapasztalat nélkül nem veszik fel a végzettségének megfelelő állásra, s csak így tud tapasztalatot szerezni, ha ingyen dolgozik. Én se találtam a végzettségemnek megfelelőt, de legalább dolgozom és pénzt keresek. Nem akarom mindkettőnket eltartani, ráadásul így szülni sem tudok, mert akkor semmi keresetünk nem lenne. Mit tegyek, fogadjam el, hogy 5-8 évig még nem lesz baba, mert egyedüli kereső vagyok vagy térítsem észhez, hogy csak pénzért dolgozzon, mindegy hogy mit?
2012. nov. 27. 13:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
16%

Gőzöm sincs mi a különbség a boilógus és a molekuláris biológus között 8najó,utóbbi kisebb dolgokkal foglalkozik gondolom),ugyhogy ezen ne vitatkozzunk.


A kérdezőnek kell tanács még mindig:


Szerintem ha lenne értelme,és mondjuk a cég azt mondja,hogy dolgozik 2 évet ingyen,de utána garantáknak havi 400nettót,ugy oké.De igy? Én nevetnék egy nagyot és elzavarnám dolgozni.

2012. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
72%

utolsó:


ha pedig a férjed lennék én is nevetnék egy nagyot, csak én meg téged zavarnálak el. :)

2012. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
Nem vitatkoztam pusztán leírtam h mit csinál, mert vki beírta h nem tudja, gondoltam tiszta vizet öntök a pohárba.
2012. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
44%
Ingyenélőtől el se kellene zavarni,mennék magamtól (vagyis én zavarnám,mert ugye nekem van pénzem,én dolgozok...)
2012. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
64%

"viszont ha a férje önmegvalósítását támogatni kell, tehát ingyen dolgozzon, akkor neki is joga van önmegvalósítani"


Igaz, de egy normális kapcsolatban ezt meg tudják oldani időbeosztással. Először az egyik, aztán a másik. A sorrend végül is mindegy, attól függ, kinek adódik hamarabb lehetősége. Csak ez a "nekem nem sikerült, akkor ő is mondjon le az álmáról" nem tetszett.

2012. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz, h egy átlag anyagi helyzetű meg tudja oldani felváltva, mert akkor teljesen kiesik az egyik kereset, úgy pedig nem lehet élni max. rövid ideig. Vagy ha nincs hitelük, de van lakásuk és a szülők állják a költségek 1 részét.
2012. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
86%

De kérdező, neked minek kell mindenáron gyerek? Hiába vagytok 9 éve együtt, semmi közötök egymáshoz. Azért kell a gyerek, mert másnak is van és mennyire cuki, meg mennyire trendi?

Csak pénzért dolgozzon, mindegy hogy mit. Aztán meg jössz nyavalyogni, hogy nem kíváncsi rátok a férjed és mit csinálj.

2012. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvastam el az eddigi válaszokat, csak a kérdést.

Ne haragudj meg az őszinteségemért, de szerintem ez puszta önzőség a részedről.

2012. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

Addig míg nem olvastam el hogy Pécs mellettiek vagytok és környezetmérnök, addig azt gondoltam hogy támogasd, és halasszatok a gyerekkel, mert nyilván nem a nagyszülőknek kell szülni. Biztos ő is így tenne.

De én is Pécs környéki vagyok és van jó pár környezetmérnöknek tanult ismerősöm kb 5-6, talán 1 nek van munkája. A Pollákról csak úgy kerülnek ki évente a környezetmérnökök és ennyire nincs szükség itt. Kevés a valószínűsége hogy itt talál melót. Az egyik ismerősömet még hátszéllel sem vették fel, mert annyian jelentkeztek arra az 1 állásra hogy még mindig volt előtte olyan akinek nagyobb volt a támogatottsága.Szinte esélytelen.

2012. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy csaj, ő is kertészmérnök és műszakvezetőnek vették fel. Soha nem dolgozott ezzel a diplomával mégse keres olyan rosszul műszak vezetőként sem. Nem ártana hasonló munka után nézni.
2012. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!