Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nonprofit munkát...

A férjem nonprofit munkát akar vállalni, miből fogunk így megélni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék babát, de a férjem nonprofit munkát akar vállalni, mert tapasztalat nélkül nem veszik fel a végzettségének megfelelő állásra, s csak így tud tapasztalatot szerezni, ha ingyen dolgozik. Én se találtam a végzettségemnek megfelelőt, de legalább dolgozom és pénzt keresek. Nem akarom mindkettőnket eltartani, ráadásul így szülni sem tudok, mert akkor semmi keresetünk nem lenne. Mit tegyek, fogadjam el, hogy 5-8 évig még nem lesz baba, mert egyedüli kereső vagyok vagy térítsem észhez, hogy csak pénzért dolgozzon, mindegy hogy mit?
2012. nov. 27. 13:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
52%

3-5 év ingyen meló? hát az női munka... tudod, csinálja a k..va anyja annak aki ezt egyáltalán kitalálta...


a férjed nem elég, h naiv, még balga is...


egy halom állás van, amihez nem szakirányú, csupán felsőfokú végzettséget kérnek, és elég finoman lehet vele keresni.


te vegyél vissza a babázási mániádból így 25 évesen, ő meg küldje a CV-ket mint a gép, mert az nem járja, hogy egy 27 éves ember ennyire töketlen és átvágható legyen, h ingyen melózik.

nem kell elmenni a teszkóba polcot pakolni, de csicskázni sem 0 ft-ért.

2012. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, bárki elolvasta-e a hozzászólásaimat, de írtam, hogy bizonyos szakmákban igenis KELL ingyen dolgozni, mert nincs más megoldást, kedves Utolsó!

Én is ezt teszem, és nem jókedvemben!


Azzal viszont egyetértek, hogy ezt a babázás mániát egyelőre hanyagolni kéne, semmiről sem vagytok még lemaradva, nem hiszem, hogy ne várhatna a dolog pár évet... Persze ezt nektek kell tudni, de nekem fura, hogy miért sürgeted ennyire.

Normál esetben a férjed 2-3 év alatt tényleg bedolgozza magát (ez nem azt jelenti, hogy ennyi ideig SEMMIT sem fog kapni, normál esetben nulláról indul, de hamar lép előre, és egyre jobb lesz!), és utána bőven megtérül ez a ráfordítás.

Sajnos ez a rendje a dolognak, ennek nem kell persze örülni, de akkor is így működik, ha a feje tetejére áll az ember.

2012. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!