Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen elég sokat jártam...

Régen elég sokat jártam prostikhoz de azóta van feleségem! Kicsit nyomaszt a dolog és arra gondoltam elmondom neki!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem elött voltak rendes hosszabb kapcsolataim is de volt egy időszak amikor 1.5 évig egyszerűen nem találtam nőt magam mellé,de viszont a szex nagyon hiányzott és a testíség,így eljártam prostizni.Kicsi nyomaszt a dolog,nincs lelkiismeret furdolásom vagy ilyesmi mert senkinek semmi köze hozzáde valamiért úgy érzem neki tudnia kellene.Vagy is jól esne elmondani.vagy inkbb maradjon ez az én kis titkom?
2012. dec. 1. 18:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/126 anonim ***** válasza:
17%

Ezt most komolyan kérdezed ?


Részletesen leírnád a pozitúrákat is a feleségednek ?

2012. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/126 anonim ***** válasza:
49%

Soha nem mondd el.

Dobtam már ezért hapsit... tönkre tennéd őt lelkileg...

2012. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/126 A kérdező kommentje:

ma 18:55


De miért kell ezért egy pasit dobni?Neked nem volt egyéjszakás kalandod igaz?Ááá biztos nem...akkor az összes ember dobható lenne mert mindenkinek volt legalább az életben hasonló élménye,legyen férfi vagy nő..

2012. dec. 1. 18:56
 14/126 anonim ***** válasza:
83%
Nekem barátom elmondta, kicsit megrázott az elején, de a hátterébe is beavatott így elfogadtam. Nem volt vita sem sértődés, inkább örültem az őszinteségének. Azt neked kell tudni, hogy ő hogyan reagálna rá.
2012. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/126 anonim ***** válasza:
73%
Képzeld nem volt, tartom magam annyira...
2012. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/126 anonim ***** válasza:
55%

Hát. Van, akit zavar, van, akit nem.


Ha házasságra lépsz valakivel, elköteleződsz mellette, annak fényében, amit tudsz róla. Általában azt hiszed, jól ismered.


Ha tudta volna ezt rólad a feleséged, téged választott volna egy életre?


a) igen, mert nem zavarná -- ebben az esetben nyugodtan mondd el.


b) nem, mert zavarná -- ebben az esetben csúnyán átverted! Úgyhogy el kell mondanod, ha nem akarod egy életen át csúnyán átverni.

2012. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/126 A kérdező kommentje:
Szeretem ezt az állszentséges dolgot....szerintem 100 emberből kb 90 embernek volt egy éjszakás kalandja,de azt is gyaníttom hogy 100 emberből 50 ember szeretőt tart.Ha én most tiszta vagyok akkor mit számítt az?De ugyanakkor úgy érzem ha ezt valaki elmondja akkor ezt értékelni kellene hogy őszinte volt valaki a másikhoz..persze ez nézőpont kérdése..
2012. dec. 1. 19:00
 18/126 anonim ***** válasza:
38%
Ne magadból indulj ki!
2012. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/126 A kérdező kommentje:

ma 19:01


jól gyanítom nő vagy és nem mellesleg nagyon buta és korlátolt!Én nem magamból indulok ki!Én soha egy nőt sem csaltam meg,amikor prostikhoz jártam akkor senkim nem olt.Ha nekem kapcsolatom volt akor mindig hűséges voltam.De mivel emberből vagyok és vannak dolgok amik egy idő után hiányoznak az embernek...igen a szex.Baj ez?

2012. dec. 1. 19:05
 20/126 A kérdező kommentje:
* senkim nem volt
2012. dec. 1. 19:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!