Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem! Jogos a kiborulás...

Összetörtem! Jogos a kiborulásom? Más is így lenne?

Figyelt kérdés

Van egy vőlegényem. Sajnos mostanában nagyon elhanyagol,nem törődik velem,titokban jár szórakozni,hogy ne kelljen magával vinnie.

Most pénteken is volt bulizni,úgy,hogy megsem említette (sajnos bizonyos okok miatt nem élünk együtt).

Ma pedig egy közösségi oldalon megláttam a szórakozóhely party fotóit,ahol a vőlegényem egy másik lányt ölelgetett,táncoltak és a fenekét is fogta a lánynak,aki a nyakába volt borulva. Összetörtem,kiborultam.

Megírtam neki a közösségi oldalon,hogy nem akarom látni többet,és hogy nagyot csalódtam benne!

Túlreagálom? LÁNYOK,NŐK mit tennétek a helyemben? Ebben a szituációban semmi félreérthetetlen nem volt.

Ismét összetörték a szívem...:(



2012. dec. 17. 01:20
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem negem minősít. De mért fáj ennyire? Meg sem érdemelt!
2012. dec. 17. 02:17
 12/53 anonim ***** válasza:
91%
A bizalomvesztés mindig fájdalommal jár. Hiszen csalódás, veszteség. Te beletetted mindened ebbe a kapcsolatba, a másik fél pedig semmibe vette az igyekezetedet, ragaszkodásodat. Ilyen kapcsolatban nem szabad bennragadni, mert tönkretesz. Nem vagytok egy szinten és nincs rá esély, hogy ő induljon felfelé, téged fog lehúzni.
2012. dec. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Tudom! Nem is akarok neki megbocsájtani. Csak olyan rossz! Hol vannak a rendes,kedves fiúk,akik értékelik az értékes lányokat?!
2012. dec. 17. 02:34
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Otthon szomorkodnak a századik csalódás után. És ugyanezt kérdezik amit most te, csak ők a lányokról. A becsületes emberek ugyanezt feltételezik a többiekről, ezért csalódnak sokszor.
2012. dec. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Túl naív vagyok sajnos és rossz emberismerő.És elhiszem,amit mondanak,pedig nem volna szabad bíznom senkiben! Mostmég nyalogatom a sebeimet,aztán igyekszem túllépni,mert az ilyen emberek nem érdemlik meg hogy bárki is sírjon miattuk!
2012. dec. 17. 02:41
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
Az emberismeretedet tudod fejleszteni. Ne arra figyelj amit mondanak, a tetteket nézd. És a legelső: először azt fogalmazd meg, te mit vársz egy kapcsolattól. Ha ez megvan, sokkal könnyebben döntesz. Sosem az a fontos, másoknak mi fér bele egy kapcsolatba, a te életedet te éled, te érzed mi a fontos, mi nem az. Mi az elfogadható, mi nem. Ha valaki olyat tesz ami neked fáj, az nem elfogadható. Meg kell beszélni, ha többször fordul elő az azt jelzi, a másiknak nem fontos az, hogy te jól érezd magad mellette. Ha pedig neki ez nem fontos, neked miért kellene ő?
2012. dec. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 83%-os!: Minden szavaddal egyetértek! Főleg ez tetszik: "Otthon szomorkodnak a századik csalódás után. És ugyanezt kérdezik amit most te, csak ők a lányokról. A becsületes emberek ugyanezt feltételezik a többiekről, ezért csalódnak sokszor."

Kedves Kérdező!: annyit tudok csak írni, hogy remélem minden megoldódik és jobbra fordul az életed! Konkrét tanácsot most inkább nem merek adni, mert én is szerelmi bánattal küszködöm. (Igaz, én hónapok óta.) Ne haragudj, hogy így is írtam, de nagyon megérintett a téma és a hozzászólások. Minden jót kívánok, drukkolok Neked!

33L

2012. dec. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon sajnállak kedves kérdező! DE! Nézz egy kicsit magadba! Gondolkodj el azon, hogy miért az ilyen megbízhatatlan link pasikat vonzod be...
2012. dec. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező! Csak azt tudom tanácsolni,hogy lépj túl rajta!Nem érdemelt meg téged!Tudom,hogy nehéz,de ez a leghelyesebb megoldás!Kitartás:mindenkinek megvan a maga párja,de végig kell járnunk egy utat,hogy azt út során valamikor beleütközzünk. :)
2012. dec. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
86%

Én is kibuktam volna.

Nyugodj meg! Sírd ki magad, meg add ki magadból a fájdalmat,aztán túl leszel rajta. :)

Lehet hogy még pár csalódást okoz az élet, de ahogy előttem írta az egyik kedves válaszoló: mindenkinek megvan a párja! :)

Te is megfogod találni azt akiben nem fogsz csalódni :)

Jobbat érdemelsz ennél.:)

és ne fogadd vissza, semmi esetre sem!!!!:)

Fel a fejjel.:)

2012. dec. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!