Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem! Jogos a kiborulás...

Összetörtem! Jogos a kiborulásom? Más is így lenne?

Figyelt kérdés

Van egy vőlegényem. Sajnos mostanában nagyon elhanyagol,nem törődik velem,titokban jár szórakozni,hogy ne kelljen magával vinnie.

Most pénteken is volt bulizni,úgy,hogy megsem említette (sajnos bizonyos okok miatt nem élünk együtt).

Ma pedig egy közösségi oldalon megláttam a szórakozóhely party fotóit,ahol a vőlegényem egy másik lányt ölelgetett,táncoltak és a fenekét is fogta a lánynak,aki a nyakába volt borulva. Összetörtem,kiborultam.

Megírtam neki a közösségi oldalon,hogy nem akarom látni többet,és hogy nagyot csalódtam benne!

Túlreagálom? LÁNYOK,NŐK mit tennétek a helyemben? Ebben a szituációban semmi félreérthetetlen nem volt.

Ismét összetörték a szívem...:(



2012. dec. 17. 01:20
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
a krva annyát.. hűtlen tiszteletlen köcsög.. egy szégyen.. ha valkivel együttvan akit szeret akkor nem mást kell taperolni.. kezét lábát törném el ha ilyet tudnék meg a páromról
2013. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:
Szakítottunk december 26.-án. Így kellett lennie.
2013. márc. 1. 21:59
 53/53 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy egy hét éves kérdésre most írok.

Utolsó!: De erős voltál te akkor ha valakinek eltörted a lábát kezét. Szerintem a te kedves párod most is éli a szinglik életét, meg taperol más csajokat, csak nem tudsz róla. Tehát amit nem tudsz, az nem is fáj így tartja a mondás. Na de ha ez megtörtént volna akkor sem tehettél volna a szakításon kívül mást. Kezét lábát eltörni? Súlyos testi sértés lenne, ha megpróbálnád, és sikerülne is, de ennek az esélye nagyon csekély. Meg lehet próbálni, hogy eltöröd a kezét lábát, de erre utólag is azt mondom neked, hogy ez nagyobb eséllyel sülne el fordítva, és valószínű, hogy akkor te húznád a rövidebbet ezért én inkább azt tanálcsolnám így utólag, hogy csak akkor próbálkozz ilyesmivel, mikor mélyen alszik, és ha nem ébred fel akkor szerencséd van.


Kérdező!: Az életben még rengeteg csalódás fog még érni erre is utólag válaszolva de ezen egyszer túl kell lépni. Meglehet, hogy akkor tényleg nem akart anno melletted elköteleződni.


(F).☆÷/.

2019. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!