Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem! Jogos a kiborulás...

Összetörtem! Jogos a kiborulásom? Más is így lenne?

Figyelt kérdés

Van egy vőlegényem. Sajnos mostanában nagyon elhanyagol,nem törődik velem,titokban jár szórakozni,hogy ne kelljen magával vinnie.

Most pénteken is volt bulizni,úgy,hogy megsem említette (sajnos bizonyos okok miatt nem élünk együtt).

Ma pedig egy közösségi oldalon megláttam a szórakozóhely party fotóit,ahol a vőlegényem egy másik lányt ölelgetett,táncoltak és a fenekét is fogta a lánynak,aki a nyakába volt borulva. Összetörtem,kiborultam.

Megírtam neki a közösségi oldalon,hogy nem akarom látni többet,és hogy nagyot csalódtam benne!

Túlreagálom? LÁNYOK,NŐK mit tennétek a helyemben? Ebben a szituációban semmi félreérthetetlen nem volt.

Ismét összetörték a szívem...:(



2012. dec. 17. 01:20
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
72%

Egy okos, kedves lány vagy, te biztosan fogsz találni olyat, aki imádni fog és értékelni azért, amilyen vagy.

A vőlegényeddel kapcsolatban ez már nem olyan biztos.

2012. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
57%

Sztem sem reagálod túl, és jó, hogy nem győzted meg magad az ellenkezőjéről.

Annyi meglátásom van a témával kapcsolatban, hogy ha a pasi csak így tud érvényesülni a nőknél, hogy "eljátsza a lelki szemetesládát" az elég gyenge jellemre vall... és szánalmas viselkedés sztem. Persze, ez nincs ráírva senkire, de azért nagyjából le lehet vágni.


Gondolj arra, hogy ez után, egy jellemesebb, magabiztosabb pasit keresel, akinek nem lesz szüksége ilyen "kitérőkre".

2012. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
A párom igyekezett megmagyarázni,hogy félreértem,rossz szögből fotőzták őket,hülye volt a fotós mert félreérthető képeket csinált...Jó duma. A lánynak is írtam üzenetet,persze kultúrált módon.
2012. dec. 17. 16:18
 44/53 anonim ***** válasza:
81%
Ha ha, most persze próbálja menteni, de már késő bánat. Nehogy visszafogadd, vér nem válik vízzé, hidd el én is megszívtam... :( De tanultam belőle és most már olyannal vagyok együtt aki SOHA nem tenne ilyet .. nem hittem volna hogy lesz olyan férfi akiről biztosan tudom ezt állítani, és mégis :)
2012. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Irigyellek Utolsó,hogy neked összejött!
2012. dec. 17. 17:47
 46/53 anonim ***** válasza:
72%

Én szóról szóra ugyanazt írhattam volna, amit a 44es válaszoló. :) Sajnos olyannal voltam, és vissza is fogadtam egyszer, aki azt is bemagyarázta akárkinek, hogy a tej fekete. Hiába, buta voltam, hittem neki... Aztán már hiába sírt ő is, nem tudtam tovább folytatni. Most olyannal vagyok, akit akár a nagy ő-nek is hívhatnék. Mert számomra tökéletes. Normális.

Fel a fejjel, találsz te jobbat. Csak pozitívan állj hozzá. Többet pedig már ne sírj egy ilyen miatt!

Sok szerencsét a továbbiakban. :)

2012. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
57%
Sőt, (44-es vagyok), utánam akivel összejött is pár hónap után megcsalta pedig elvileg nagyon, őrülten szerette... aztán meg sírt a szája hogy szeretne már rendes kapcsolatot -.-" Hát akkor talán nem kéne mindig megcsalni a másikat, nem ? Nekem még sírt is a telefonba, hogy mennyire sajnálja, de sajnálat helyett undorodtam... nem volt könnyű elfelejteni, de sikerült :)
2012. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
72%

Dobd ki, sokkal jobbat érdemelsz!

Titokba jár el, nem vállal fel téged, már ez durva, de még ott flörtöl vagy ki tudja mit csinál.


Gyászold meg, sírd ki magad és utána nézz pozitívan előre.

Hidd el vannak rendes, kedves férfiak, s te még fiatal vagy, találsz majd rendes párt magadnak.

S Tudod lentről már csak felfelé vezet az út :-)

2012. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Köszi Utolsó,kedves vagy :)!
2012. dec. 17. 22:02
 50/53 anonim ***** válasza:
57%

5-nél a pont.A többit lusta vagyok elolvasni.


Amúgy biztos sz@r lehet,de egy ilyen ember mellett úgyis pokol lenne az életed,úgyhogy adj hálát az Úrnak,hogy megszabadultál tőle.Lője le magát az ilyen.

2012. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!