Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem! Jogos a kiborulás...

Összetörtem! Jogos a kiborulásom? Más is így lenne?

Figyelt kérdés

Van egy vőlegényem. Sajnos mostanában nagyon elhanyagol,nem törődik velem,titokban jár szórakozni,hogy ne kelljen magával vinnie.

Most pénteken is volt bulizni,úgy,hogy megsem említette (sajnos bizonyos okok miatt nem élünk együtt).

Ma pedig egy közösségi oldalon megláttam a szórakozóhely party fotóit,ahol a vőlegényem egy másik lányt ölelgetett,táncoltak és a fenekét is fogta a lánynak,aki a nyakába volt borulva. Összetörtem,kiborultam.

Megírtam neki a közösségi oldalon,hogy nem akarom látni többet,és hogy nagyot csalódtam benne!

Túlreagálom? LÁNYOK,NŐK mit tennétek a helyemben? Ebben a szituációban semmi félreérthetetlen nem volt.

Ismét összetörték a szívem...:(



2012. dec. 17. 01:20
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Hát pont,hogy nem egy Adonisz a párom. De nagyon jól eljátsza a nők lelke szemetesét és bánatukban a nők az ő karjaiba omlanak.Így volt ez mindig. Én 25 vagyok,ő 22.
2012. dec. 17. 11:07
 32/53 A kérdező kommentje:
A szemkikaparással várok a személyes találkozóig,mikor visszaadom a cuccait :).Nem,nem kaparom ki a szemét,mert intelligensebb módon rendezem le ezeket a dolgokat,de a kislánynak majd megírom,hogy mi a véleményem az olyan nőkről,akik tudják,hogy a pasi kapcsolatban van,mégis belesz.rnak a kapcsolatba.
2012. dec. 17. 11:10
 33/53 anonim ***** válasza:
Nagyon- nagyon sajnalom es aterzem, ami veled tortent, mert nemreg jartam enis hasonlo cipoben. Termeszetesen nem reagalod tul, az is termeszetes, hogy ki vagy keszulve. Kozhely, tudom, de az ido mindent megold. Foglald le magad valamivel, olyasmivel, amit szeretsz csinalni. En most jelentkeztem onkentesnek a Voroskereszthez, remelem felvesznek :)
2012. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Köszi Utolsó,kedves vagy. Sajnos ott tartok,hogy se enni se aludni nem bírok,de tudom,hogy ez jobb lesz amjd idővel. De még nehéz.
2012. dec. 17. 11:27
 35/53 anonim ***** válasza:
57%
Tudom. Ket hetig en se birtam enni, lement rolam vagy 4 kilo. Aludni tudtam szerencsere, mashoz nem is volt kedvem, viszont annal sz.rabb volt az ebredes, mert olyankor rajottem a valosagra :/
2012. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Kérdező!


A reakciód teljesen érthető és normális. Most valaminek vége szakadt, és ezt gyászolod. De idővel észreveszed az értékesebb embereket és férfiakat, azt, hogy figyelmet, szeretetet kapsz másoktól, és ez a szívedben át fogja venni a bánatod helyét, és újra fel fogsz töltődni pozitív érzésekkel.

2012. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

22 éves a srác? 22 évesen még szinte gyerekek az emberek, teljesn komolytalan bármiféle eljegyzés-téma egy 22 éves srác szájából. Nem beszélve arról, hogy te idősebb vagy, és a fiúk sokkal tovább maradnak fiatalosak, vagyis mire te már leszállóágban lévő 30-as nő leszel, addig a párod még az aranykorát fogja élni, és megkaphat tizen-huszonéveseket is, akik sokkal vonzóbbak lesznek neki, mint egy harmincas nő.


Tényleg nagyon hasznos lenne az emberismeretedet fejleszteni, és jövővel kapcsolatos reális elképzeléseidet is számba venni, a nők és férfiak természetét megismerni, ez hogy változik az évek során stb. mert iszonyatosakat fogsz csalódni, hogyha így folytatod, és ha kifogsz még egy ilyen idiótát, akkor éveket fogsz vesztegetni, mire ott vagy 30 évesen, amikor már nagyon nehéz lesz számodra vonzó férfit találnod. Nagyon gondold meg, amit írtam. Egy nőnek 30 éves koráig maga a mennyország a társkeresés, utána pedig hirtelen elkezdenek beszűkülni a lehetőségei. Legyél okos.

2012. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
57%
Amondó vagyok, hogy jobb, hogy házasság előtt derült ki az egész.. Ismerek mást is, aki így járt. Ha hozzámész, és utána derül kia dolog, még nagyobb lehetett volna a boldogtalanságod, mint most. Pedig most sem könnyű az biztos. Egy nagyobb rossztól lettél megkímélve. Kívánok neked tiszta lapot, és egy nagyon boldog életet valakivel, aki értékelni fog. És ezt nem sablonszövegként mondom, hanem így is gondolom!
2012. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veled történt.De komolyan gondolkodj el rajta,hogy egy ilyen férfi mellett akarod e leélni az életed.Bár,ahogy mondtad 22 éves,lehet még komolyodna de ki tudja.Viszont nem hinném,hogy ennyi idős fejjel,ő e lánykérést komolyan gondolta volna.Lehet csak egy biztosíték a részéről,hogy ne legyen egyedül,menőzhessen vele,hogy neki komoly kapcsolata van.Írtad,hogy nem éltek együtt,és hogy szégyell téged.Nélküled jár bulizni.Akkor ennek a kapcsolatnak te milyen jövőt látsz?Mert őszintén én nem látok neki.Tényleg sajnálom ami veled történt,de vess véget ennek,és lépj tovább.Mert így nem lesz esélyed egy boldog kapcsolatra.
2012. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó szót.Már döntöttem és szakítok.Bár tudom,hogy majd jönni fog a sírás meg a könyörgés a részéről,meg próbálja majd megmagyarázni azt,amit én egyértelműen láttam. De nem baj. Sírtam én tegnap,most sírjon majd ő. Én is túl leszek ezen és majd ő is,mindketten találunk olyat,aki hozzánk való.Legalábbis remélem.
2012. dec. 17. 13:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!